Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: И аз съм вече с Витара.

    Няма лошо и да е само на шасито, но не ми е ясно как ще се избегне опирането в купето. Може на Витара да има удобства.

    ...друго си е паркетната, самоносеща конструкция. Където ти е удобно, там закачаш.

    Коментар


    • До: И аз съм вече с Витара.

      На моята витара бутилката е монтирана по същият начин в Холандия и вече 50хил.км не съм имал проблем,освен,че беше клеясала едната кабелна обувка към единият от клапаните който е поставен на бутилката и отказваше да пуска газ.

      Коментар


      • До: И аз съм вече с Витара.

        Оказа се, че не газаджията е срязал маркуча. Просто се е извадил от едно пластмасово коляно, и човекът днес го сложил на място и го стегнал със скоба. За което не ми поиска нито стотинка

        А закрепването на бутилката ще го оправя, веднага щом имам време.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: И аз съм вече с Витара.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Оказа се, че не газаджията е срязал маркуча. Просто се е извадил от едно пластмасово коляно, и човекът днес го сложил на място и го стегнал със скоба. За което не ми поиска нито стотинка

          А закрепването на бутилката ще го оправя, веднага щом имам време.
          Утре пак ще трябва да идеш да ти го прави маркуча и така всеки ден докато не го удължиш След лифта така се получава...
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • До: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            Утре пак ще трябва да идеш да ти го прави маркуча и така всеки ден докато не го удължиш След лифта така се получава...
            А, оттук нататък ще си го правя сам... Не ми е проблем да се завра отдолу, просто днес така се случи.

            И пак да ви попитам за гуми и джанти.
            Почти съм купил едни 235/75/15, но джантите са 5,5J. Толкова били оригиналните на витарата.
            Ще могат ли да се монтират гуми с такава ширина на тези тесни джанти. Няма ли да се издуят много в бордовете? Иначе знам за минусите на такъв монтаж, но само на теория. Да не стане така, че днес да взема гумите, а утре да ги продавам...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • До: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              ... Да не стане така, че днес да взема гумите, а утре да ги продавам...
              По-добре, си намери едни по-широки (поне 7") джанти, адаш.
              Показвал съм ти снимки на моите зимни гуми от същия размер, монтирани на 6" джанти, като си мисля, че той е възможно най-тесния. При още по-тесни джанти, гумите вероятно съвсем ще се "свият" навътре и няма да са така устойчиви.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • До: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                По-добре, си намери едни по-широки (поне 7") джанти, адаш.
                Показвал съм ти снимки на моите зимни гуми от същия размер, монтирани на 6" джанти, като си мисля, че той е възможно най-тесния. При още по-тесни джанти, гумите вероятно съвсем ще се "свият" навътре и няма да са така устойчиви.
                Пари
                Устойчивост не мисля, че ми е особено нужна-говоря за такава в завой. Ако е възможен монтажа на тези джанти-ще ги взема, пък при по-добри финансови времена ще търся и джанти.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Пари
                  Устойчивост не мисля, че ми е особено нужна-говоря за такава в завой. Ако е възможен монтажа на тези джанти-ще ги взема, пък при по-добри финансови времена ще търся и джанти.
                  Един приятел си караше Витарата с този размер гуми на 5.5j джанти и нямаше проблем...

                  Коментар


                  • До: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                    Един приятел си караше Витарата с този размер гуми на 5.5j джанти и нямаше проблем...
                    Ето кого ще почерпя като си сложа новите гуми
                    Малее, сега цяла нощ няма да спя...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: И аз съм вече с Витара.

                      Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                      Един приятел си караше Витарата с този размер гуми на 5.5j джанти и нямаше проблем...
                      ето така изглеждаше
                      Прикачени файлове
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • До: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                        ето така изглеждаше
                        Че тя гумата съвсем нормално си изглежда. А днес гледах и буса на Ека-и той с 235/75/15, но на 6J джанти. Утре по обяд би трябвало да взема гумите, и вечерта трябва да са вече на витарата.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: И аз съм вече с Витара.

                          Гумите вече са на жипката.
                          И естествено излязох на проба из околностите на града.
                          Първите впечатления са, че витарата е пораснала във височина, при пълен завой гумите опират в рамата, и над 50 км/ч започват да вият. Ама се търпи. Може и да ми омръзне по-нататък, но засега даже се кефя на шума.
                          Ето и три снимки. Естествено пак снимани по тъмно, нямам друго свободно време...





                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • До: И аз съм вече с Витара.

                            Браво Коле, честито, със здраве да си ги търкаляш
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • До: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Гумите вече са на жипката.
                              ..... при пълен завой гумите опират в рамата...
                              Първо, честито за гумите, адаш.
                              Опирането, знаеш, "се лекува" с минусови джанти или с фланци. Като за Витара се намират джанти с отрицателно ЕТ, така че, препоръчвам ти този вариант.
                              С пожелания за все повече превзети кални баири.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: И аз съм вече с Витара.

                                привет колега станала е супер, опирането в рамата го реших така ,но сега всичката кал ми е на тавана естественно следват ушерители и т.н.т .......
                                Прикачени файлове
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X