Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Да колега и аз пропуснах да сложа подложки на дънпстоповете и след две разходки в гората разбрах че нещо липсва понеже амовете удрят при пълно свиване,и после пак разглобявах да ги слагам

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Първоначално публикуван от roker4eto Преглед на мнение
      дънпстоповете
      Квойтуй?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Кольо изпревари ме с въпроса.Да не би това да са буферните тампони на задния мост?И ако да,какви подложки?
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Абе това са. ама нарочно, за да се научи народа, че това което хвърчи не се яде.
          И по-просто, че да е ясно-това как го изговаряш не означава, че се пише по същия начин. И ако искаш да те уважават и да ти обръщат внимание-трябва да уважаваш и ти самия читателите ти, а не да се впрягаш-"нали Сички разбраха кво питам, ти що се заяждаш"...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Здравейте колеги, от скоро съм собстввник наСузуки Гранд Витара 2.0 16V 2000 година, къса база. Какъв лифт е необходим за гуми 235/75/16.

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Такива гуми трудно ще намериш. За 235/70/16 ти трябва минимален, даже ако не са някои регенерати влизат и без лифт, ако ти е ОК окачването.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Аз на моята Витара 4 врати и монтирах Дуратраци 235/75/15 на 7JJ с ЕТ+20 и не опират никъде без лифт(в процес на изработка) за това смятам че няма да имаш проблеми с 235/70/16.

                Коментар


                • От: До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Здравейте,някой можели да ми каже,къде в Пловдив могат да ми повдигнат Витарата дълга база,благодаря предварително

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Звънни ми на телефона от подписа .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Ето я и моята витара преди лифта и след лифта
                      Прикачени файлове
                      За лов винаги готов!!!

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Интересна тема .Много информация , и аз сега бера същите ядове по всеобщия проблем!!!Голямо четене. Аз имам едно Сузуки хардтоп,японска сглобка до колкото разбирам от темата.Сега си намерих пружини от Ауди В3 по-високи са с 6 см от пружините на Витарата.Искам да опитам даги сложа вече знам как става, и да опитам с тяях колко ще се вдигне от зад,без да сменям оригиналните амове . Ако е задоволително може да ми стихне мерака за лифт, но ако нещо ме драскса има вероятност да продължа. Сега подготвям скоби за стягане на пружините по-лесно даги втъкна на мястото им. Мисля че ги конструирах добре. Утре ще има опит , и резултат.Въпросът е ако реша да я вдигна 10 см от къде да си купя подложки 5 см за предните пружини и амове също и за задните пружини, амовете от зад маи намерих едни които са хубави 60 см разтегнати.

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Не ти трябват скоби за пружините, достатъчно е да разкачиш амовете и А-рамото.
                          Имам всичко което е необходимо за лифта, ако решиш звънни, може и само за съвет .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Славине на тази решетка от долу не и видях схемата подробно размери контури очертания.. и тн.Има ли ги някъде пуснати или сам тряба да си ги взимам от Джипа.Изглежда мноого добра идея.

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Здравейте колеги някой може ли да ми направи фланец за задния кардан
                              За лов винаги готов!!!

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Здрасти palaviq92, всеки един кадърен стругар може да ти направи въпросният фланец.
                                „глупава глава на краката почивка не дава”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X