Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
    Може ли някои тогава да ми обясни точно какви части ми трябват за да я вдигна и какво трябва да направя,но да са качествени частите.И също така трябва да намеря някакво решение за единият шарнир защото се е съсипал ,но върви заедно с носача.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    Това вече е решение и въпрос!
    1во пиши в търсачката "повдигане на Витара" и "лифт на Витара" или "бодилифт на Витара" ....разгледай всичко детайлно и после кажи,какво мислиш да предприемеш,а ние ще ти помогнем с конкретни отговори!
    ....Нещо не е като хората тук!?!?....Ти за Гранд Витара ли питаш,та ти е цял носача?
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Дано колегите ти дават съвети от личен опит. Затова хората са казали " Не питай старило, а питай патило!" За мен турското е добро. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:298988_281179951907828_100000474760184_1137166_1214550125_n.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:53171612.0 v6

      Коментар


      • Гранд Витара е
        Първоначално публикуван от autocolorpetrovi Преглед на мнение
        Дано колегите ти дават съвети от личен опит. Затова хората са казали " Не питай старило, а питай патило!" За мен турското е добро. [ATTACH=CONFIG]381546[/ATTACH]2.0 v6
        Ти пробвал ли си турският кит
        Последно редактирано от CarTest™; 09-11-11, 21:58.

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
          Гранд Витара е Ти пробвал ли си турският кит
          Защо не почетете малко,преди да се хвърляте в такива инвестиций?! ...От къде разбрахте,че е "турско окачване"?
          ето Ви и още една тема с Калмини и начина,по който колегата си го набави! http://www.offroad-bulgaria.com/show...EB%EC%E8%ED%E8
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
            Може ли някои тогава да ми обясни точно какви части ми трябват за да я вдигна и какво трябва да направя,но да са качествени частите.И също така трябва да намеря някакво решение за единият шарнир защото се е съсипал ,но върви заедно с носача.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
            Хубаво е да напишеш от къде си. Правил съм подложки за Две Гранд витари , но не ми остана време да доизмисля планките за сваляне на дифа и хората май си ги карат без тях, мисля че имам и някакви останали заготовки ,ако си решил да го правиш по не марковия начин мога да ти съдейсвам .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Някои ми казват 4е може да сложа пружини от варбург и амортисиори от омега и дотам не поясняват повече.

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Колегата traveling може да ти даде яснота по въпроса пружини подложки и тъй нататък обадиму се ето тела 0898481330.И между другото иска се четене

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Първоначално публикуван от Marki93 Преглед на мнение
                  Някои ми казват 4е може да сложа пружини от варбург и амортисиори от омега и дотам не поясняват повече.
                  Здравей колега, просто прочети тази тема от началото и ще ти се изясни всичко.Славин го е описал много подробно и има снимков материал.Успех!
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Да ,но Гранд Витарата има разлика с обикновенната витара

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Да има разлика отзад в това че е с панхард , звънни ми ще ти помогна, правено е . А после може да направиш една хубава тема в форума за лифт на Гранд Витара .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Ще направя всичко , само да стане работата преди декември. Едно такова материалче за гранд ще е много полезно.

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Колеги съвсем от нищото реших да бутна едно боди лифтче на Витарката...Имам подложките вече ,а утре ще взема и болтовете от стругаря...Искам да питам някой за идея за по-лесно вдигане на купето?Ще го правя на закрито и ниско място и ще се боря с криковете от някаде...Не съм и оглеждал много още ,но рекох да подпитам ей така нещо за специфични направления(за да спестя време ,че да може до вечерта да е на крака )
                          Иначе съм нагласил 40мм подложки...Толкова смятам ,че има нужда моята...А дигането е породено ,че имам желание за 31" и при предни проби упираха...Заедно с лифта ще монтирам и фланци 30 мм (с джанти ет0 съм )
                          Ще кача снимки като е готова....
                          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            ....Бодилифта си е играчка! ....Имай навпредвид,че после и броните ще трябва да повдигаш нагоре....абе аз я мразя тази манипулация,но ефекта е готин(има си две страни де) ,но като цяло няма нищо сложно...просто си е играчка!
                            ...А фланците ти предполагам,че са 38мм и също така.....Ако ги сложиш тях,няма да имаш нужда от бодилифт смятам,но ти така или иначе вече си се хванал!
                            ....Успех,чакаме снимки!
                            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Фланци бях питам Явор за 30мм и беше казал ,че има...Писах му лично сутринта вчера и чакам отговор...А иначе не става без боди лифт защото ще опират 31" отзад ,а не ми се реже...За броните не ме бърка и без това исках малко да ги променя (те и сега са тръбни) Да се надяваме ,че ще мине без много драма
                              Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Моята витара вече има и боди лифт и изглежда много добре според мен ПО късно и снимки и някой разяснение...
                                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X