Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си Витара

    Най-накрая след дълго обикаляне и търсене се сдобих с това:














    Има доста забележки по ходовата част и за това борбата започва още от утре.

  • #2
    До: Купих си Витара

    Честито и добре дошъл в Клуба
    Мацката изглежда добре, и джантите май са с отрицателно ЕТ ?
    1.6 или 2.0 е ? Какво мислиш да и правиш и за какво ще я ползваш, да видим с какво може да помогнем

    ПС
    Ако няма да ти се налага да теглиш ремарке с нея, на първо време свали теглича че като я вкараш в гората и ще стане страшно
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Купих си Витара

      Ще се ползва предимно за лов и offroad. Мотора е 1,6 моно инжекция, има газова уредба и климатик. За сега не знам какво точно ще и правя. Очаквам вашите съвети. Но първо да оправя ходовата част, защото имам чувството, че е доста зле. Това, което ме притеснява най-много, е че при скорост над 60км/ч като подадеш газ цялата задница се измества в дясно, а като пуснеш газта отива на ляво. Покапва малко масло и когато седиш на дясната седалка в краката доста почуква. От шофьорското място не се усеща.

      Коментар


      • #4
        До: Купих си Витара

        Честито !Срахотна хубавица,да си я караш със здраве.Дай малко повече инфо за новата ти придобивка!

        Коментар


        • #5
          До: Купих си Витара

          Честито Боби, да си я караш с здраве и да не ти дава ядове
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #6
            До: Купих си Витара

            Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
            Ще се ползва предимно за лов и offroad. Мотора е 1,6 моно инжекция, има газова уредба и климатик. За сега не знам какво точно ще и правя. Очаквам вашите съвети. Но първо да оправя ходовата част, защото имам чувството, че е доста зле. Това, което ме притеснява най-много, е че при скорост над 60км/ч като подадеш газ цялата задница се измества в дясно, а като пуснеш газта отива на ляво. Покапва малко масло и когато седиш на дясната седалка в краката доста почуква. От шофьорското място не се усеща.
            Значи доста е карана и се е поразтропала.Амиии процедурата си я знаеш.Отиди в проверен сервиз да я огледат и каквото има за смяна сменяй.Течовече на маслото знаеш как се лекуват: смяна на семерините по двигателя, гарнитура на капака на клапаните и на картера.Това с изместването не мога да си обясня как ще стане.Виж в какво състояние ти е А-рамото, ако се налага смени шарнира.Относно други модификаций..прецени първо какви гуми искаш да и сложиш и ще ти кажем какво трябва да направиш.Минимума е поне един лифт
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Купих си Витара

              Честито.
              Тази витара я гледах преди да взема моята. Отпадна поради многото забележки.
              Ще споделя какво забелязах аз, може да ти е от помощ:
              1. тече АТФ от автомата.
              2. от автомата се чува шум на каран без масло автомат.
              3. Николай(май така се казваше предния собственик), сподели че я кара основно София-Пловдив по магистралта с колкото може да вдигне - счупил разпределителния вал и сменял главата.
              4. Има проблеми с тоците - прекъсва при ускорение. Не държи обороти на бензин.
              5. Леко поизгнила, но не фрапиращо.
              6. Лагер на задно ляво колело за смяна. Джантата много крива.
              7. Тампоните на задните носачи(щанги) за смяна.
              8. Климатика не работи, не съм гледал защо.
              9. Виското е зацепено твърдо, а перката счупена.

              Предницата е правена, но по задното окачване всичко е разбито.
              Ако не е тайна, би ли споделил за колко я купи.
              Последно редактирано от Ivan_J; 15-12-08, 13:15.

              Коментар


              • #8
                До: Купих си Витара

                Честито колега. Със здраве да я караш. От две седмици и аз съм с автоматична витара. Добре е че се увеличава бройката на автоматиците за да дискутираме характерните им особености. Интересно ми е какъв разход ти дава твоята на градско и дълго.

                П.С.
                Джантите са супер
                NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

                Коментар


                • #9
                  До: Купих си Витара

                  Честито колега и със здраве да си я караш.
                  Ако това са и кахърите:
                  Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                  1. тече АТФ от автомата.
                  2. от автомата се чува шум на каран без масло автомат.
                  3. Николай(май така се казваше предния собственик), сподели че я кара основно София-Пловдив по магистралта с колкото може да вдигне - счупил разпределителния вал и сменял главата.
                  4. Има проблеми с тоците - прекъсва при ускорение. Не държи обороти на бензин.
                  5. Леко поизгнила, но не фрапиращо.
                  6. Лагер на задно ляво колело за смяна. Джантата много крива.
                  7. Тампоните на задните носачи(щанги) за смяна.
                  8. Климатика не работи, не съм гледал защо.
                  9. Виското е зацепено твърдо, а перката счупена.

                  Предницата е правена, но по задното окачване всичко е разбито.
                  и си сръчен и имаш къде да се занимаваш, за около 1000 лева ще я направиш "перфектна" заедно с вдигането.

                  ПП - преди да поправяш ходовата част (задница и предница), първо реши как и с колко и дали ще я вдигаш, за да не правиш едно и също нещо по няколко пъти.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купих си Витара

                    МОЯТА Е ДОСУЩ СЪЩАТА, само дето няма клима, иначе дори джантите и спойлера са еднакви!
                    Mitsubishi Pajero III 3.2 DID: Subaru impreza 4x4

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купих си Витара

                      Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                      Честито.
                      Тази витара я гледах преди да взема моята. Отпадна поради многото забележки.
                      Ще споделя какво забелязах аз, може да ти е от помощ:
                      1. тече АТФ от автомата.
                      2. от автомата се чува шум на каран без масло автомат.
                      3. Николай(май така се казваше предния собственик), сподели че я кара основно София-Пловдив по магистралта с колкото може да вдигне - счупил разпределителния вал и сменял главата.
                      4. Има проблеми с тоците - прекъсва при ускорение. Не държи обороти на бензин.
                      5. Леко поизгнила, но не фрапиращо.
                      6. Лагер на задно ляво колело за смяна. Джантата много крива.
                      7. Тампоните на задните носачи(щанги) за смяна.
                      8. Климатика не работи, не съм гледал защо.
                      9. Виското е зацепено твърдо, а перката счупена.

                      Предницата е правена, но по задното окачване всичко е разбито.
                      Ако не е тайна, би ли споделил за колко я купи.

                      Утре Витарата отива на ремонт със съдействието на Иван Попов. Всички изброени по-горе проблеми ще бъдат отстранени+лифт+гуми 31/10,5/15. Ще й се направи пълно обслужване като масла филтри, ангренажен ремък и т.н.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купих си Витара

                        Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
                        Утре Витарата отива на ремонт със съдействието на Иван Попов. Всички изброени по-горе проблеми ще бъдат отстранени+лифт+гуми 31/10,5/15. Ще й се направи пълно обслужване като масла филтри, ангренажен ремък и т.н.
                        Правилното решение!
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купих си Витара

                          Доста се чудих за нея, цената и си заслужаваше.
                          Но в случай, че ми е единствена кола нямах възможност да я купя и да седи още няколко месеца в бокса.
                          Щом си се захванал и е в ръцете на известен витараджия катто адаша, смятам ще стане. Още повече че няма да я караш на дълги разстояния и няма да те притеснява слабия двигател и тристепенния автомат.
                          Пожелавам успех на начинанието.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купих си Витара

                            Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                            Доста се чудих за нея, цената и си заслужаваше.
                            Но в случай, че ми е единствена кола нямах възможност да я купя и да седи още няколко месеца в бокса.
                            Щом си се захванал и е в ръцете на известен витараджия катто адаша, смятам ще стане. Още повече че няма да я караш на дълги разстояния и няма да те притеснява слабия двигател и тристепенния автомат.
                            Пожелавам успех на начинанието.
                            С активното съдействие на Иван Попов, Витарата е вече в изрядно техническо състояние /само за два дни/. Всички изброени по-горе проблеми са отстранени. Направен е лифт и нови гуми 31/10,5/15. Утре ще пусна и няколко снимки.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купих си Витара

                              Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
                              С активното съдействие на Иван Попов, Витарата е вече в изрядно техническо състояние /само за два дни/. Всички изброени по-горе проблеми са отстранени. Направен е лифт и нови гуми 31/10,5/15. Утре ще пусна и няколко снимки.
                              Чакаме ги с нетърпение
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X