Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара А рамо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Витара А рамо

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Може и така да е,но само времето и тестове могат да покажат,просто аз заложих на стоманата
    Няколко Сузукита вече тестваме, времето ще покаже останалото
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #47
      До: Витара А рамо

      Здравейте.
      Може ли някой да ми каже от къде да намеря чертежи за фланеца на кардана на Витара,че много ми се ще да си направя.
      Благодаря.
      Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 15-12-08, 19:13. Причина: Проявете малко повече старание при писането си тук.

      Коментар


      • #48
        До: Витара А рамо

        Моя ми го направи PACH.Ако той го е начертал.....Иначе сваляш кардана и го даваш на стругаря да си мери.

        Коментар


        • #49
          До: Витара А рамо

          Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
          Моя ми го направи PACH.Ако той го е начертал.....Иначе сваляш кардана и го даваш на стругаря да си мери.
          За съжаление не съм чертал нищо Имам свален заден диф и направо занесох "прасето" на стугаря.Обясних му какво искам и той ги направи
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #50
            До: Витара А рамо

            Ok
            Благодаря все пак!

            Коментар


            • #51
              До: Витара А рамо

              Размерите ма втулките които съм монтирал за подложки на А ромото са височина 55мм.
              широчина 30мм.отвора през които минават болтовете е 10.5мм изработени са от стомана 45G. На двете втулки които са от страната на кардана се наложи да направя по едно скосение под 45 градуса понеже на моста има едно стъпалце което пречи на мотажа, иначе казано изпилих ги на шмиргела . Болтовете купих от магазин за крепежни елементи размера е 10х1,25х70 якост 10,9 като резбата нее през целия диаметър на болта а свършва на 30мм.след началото . Относно здравината , монтирал съм ги средата на август от тогава съм изминал приблизитерно 5000км. от които не помалко от 1000 са офроуд без да има следи от охлабване или или разместване зглобката е 100% здрава и тествана . Специални благодарности на колегата PACH за удължителя на кардана перфектна изработка при първа възможност ще го почерпя за добре свършената работа .

              Коментар


              • #52
                До: Витара А рамо

                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                Размерите ма втулките които съм монтирал за подложки на А ромото са височина 55мм.
                широчина 30мм.отвора през които минават болтовете е 10.5мм изработени са от стомана 45G. На двете втулки които са от страната на кардана се наложи да направя по едно скосение под 45 градуса понеже на моста има едно стъпалце което пречи на мотажа, иначе казано изпилих ги на шмиргела . Болтовете купих от магазин за крепежни елементи размера е 10х1,25х70 якост 10,9 като резбата нее през целия диаметър на болта а свършва на 30мм.след началото . Относно здравината , монтирал съм ги средата на август от тогава съм изминал приблизитерно 5000км. от които не помалко от 1000 са офроуд без да има следи от охлабване или или разместване зглобката е 100% здрава и тествана . Специални благодарности на колегата PACH за удължителя на кардана перфектна изработка при първа възможност ще го почерпя за добре свършената работа .
                Заповядай лятото на другата Сузуки среща и аз ще почерпя
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #53
                  До: Витара А рамо

                  ще доида па да видим тогаз кои ще черпи повече.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Витара А рамо

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    ще доида па да видим тогаз кои ще черпи повече.
                    Привет!
                    А...ааа щом ще е лятото и ша са черпим...ша дойда и аз...да почерпя...дан кажити, че съм скръндза...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • #55
                      До: Витара А рамо

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      А...ааа щом ще е лятото и ша са черпим...ша дойда и аз...да почерпя...дан кажити, че съм скръндза...
                      Кифтета, туршийка и ракийка ли
                      Дано само и Румен да дойде с хладилника че...за малко да ги "изтървем" мръвките Следващата 2009 г. Сузуки среща ще е по-различна.Върти ми се в главата една експедицийка за 2-3 дни...но има време
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #56
                        До: Витара А рамо

                        Ванка, не спиш ли бе бате?
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #57
                          До: Витара А рамо

                          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                          Ванка, не спиш ли бе бате?
                          Сега се прибрах от едно парти в Созопол, мисля да поспа 4 часа и да тръгваме за Приморско на Хард-Разходката
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #58
                            До: Витара А рамо

                            Приятно
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #59
                              До: Витара А рамо

                              Я дайте малко информация за болтовете на фланците за кардан. Аз си направих фланец при моя стругар, но сега остава да си намеря и болтове. Оригиналните са с малка глава за размера им и такива трудно се намират. Тези от снимката с колко мм глава са? В 2 магазина ме връщат, имат само с 17ки глави, които са прекалено големи. Евроболт затвори пред мен днес, та там не можах да питам, за жалост, остава за понеделник.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Витара А рамо

                                Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                                Я дайте малко информация за болтовете на фланците за кардан. Аз си направих фланец при моя стругар, но сега остава да си намеря и болтове. Оригиналните са с малка глава за размера им и такива трудно се намират. Тези от снимката с колко мм глава са? В 2 магазина ме връщат, имат само с 17ки глави, които са прекалено големи. Евроболт затвори пред мен днес, та там не можах да питам, за жалост, остава за понеделник.
                                Болтовете са със стандартна глава, която не те бърка по никакъв начин.Купуваш 50 мм. болтове с якост 8.8 и ги намаляш на 45 мм.Резбата ако не се лъжа е със стъпка 1.25
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X