Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

    Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
    Мисли позитивно, не остана
    Ти с какъв апарат беше с Panasonic FZ18 ли ?
    Ей са отивам да си купя същия, дано ми върже ))
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #47
      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Ние нямаме нищо общо с Ендуро шампионата
      Сбирката е за Сузуки Самурай и Витара, както и за всички фенове на Оффроуда.На двуколесните фенове едва ли ще им е интересно да покарат с нас, мноого софт за техните представи
      А ти стига си търсил извинения да не дойдеш, нали вече си в нашия клуб на Сузукитата
      Да ама сина ми иска да кара АТВ!
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Приятелю Упи...то такъв голям чувен като лодка няма...
        Що тъй, все си мисля, че по ще ти маза до барбекюто със студена бира в ръка...да и аз от страни, естествено сас студена бира наблюдавам как обръщаш туй онуй на барбекюто...
        Ами да ти кажа чесно, мислех си за едно барбекю на една яхтичка (двайсетина метра) и хем по вода хем на барбекю, ама Ванката гледам с русалки ни залъгва. И нали не сме претенциозни, май ще стане по твойта система - бира и барбекю в горичката и от мен мастичка с диня и тараторец ... оопс, олигавих си клавиатурата
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #49
          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          Ти с какъв апарат беше с Panasonic FZ18 ли ?
          Ей са отивам да си купя същия, дано ми върже ))
          Хаха не, моя е FZ50 но не беше в мен, снимах с на Добри сапунерката
          А за връзването и с джипа да я повозиш ще стане, какъФто е лъскаФ
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #50
            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Да ама сина ми иска да кара АТВ!
            Елементарно Уотсън, отиваш със сина да карате АТВ, а жената със Сузукито пращаш при нас, няма да я оставим да скучае
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #51
              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Ами да ти кажа чесно, мислех си за едно барбекю на една яхтичка (двайсетина метра) и хем по вода хем на барбекю, ама Ванката гледам с русалки ни залъгва. И нали не сме претенциозни, май ще стане по твойта система - бира и барбекю в горичката и от мен мастичка с диня и тараторец ... оопс, олигавих си клавиатурата
              Ейййй нямате угода Как да намеря яхта за толкова хора, че и барбекю...Ще ти скова един сал и ще те пусна по течението да се мъчиш с омастичена диня на жаркото слънце
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #52
                До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Няма ли нещо мааалко по-моторизиранко за Велека (мъничко така - с поне едно моторченце)? Ако да - примамливо звъчи. Препарата за комари ще си го носим начи
                ДиДжейДавел, с какво ще докараш самурайко? На ход или ....

                Да бе на ход!А като се счупи нещо какво?
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #53
                  До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                  Аз чета между редовете нещо. За тая седмица ставало въпрос. Аз ще мога да се включа евентуално в неделя. За резовската разходка. По кое време в неделя ще се тръгва на разходката и от къде?

                  Коментар


                  • #54
                    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Аз чета между редовете нещо. За тая седмица ставало въпрос. Аз ще мога да се включа евентуално в неделя. За резовската разходка. По кое време в неделя ще се тръгва на разходката и от къде?
                    Я прочети пак

                    Коментар


                    • #55
                      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Елементарно Уотсън, отиваш със сина да карате АТВ, а жената със Сузукито пращаш при нас, няма да я оставим да скучае
                      Тя съпругата ми е на Слънчев Бряг, поканети си я Вие, защо аз трябва да я пращам.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки


                        Привет!
                        Аз си заплювам тази...
                        Длъжен съм да съобщя на всички колеги, че държа на бой...и на надпиване...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • #57
                          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                          Абе,най-добре,всички да си пратим жените на PACH,и да не ходим изобщо.... Така май ще му е на-хубуу

                          Коментар


                          • #58
                            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                            е, чакай малко, той PACH не каза че носи на бой hun_ter беше.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #59
                              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                              Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                              Абе,най-добре,всички да си пратим жените на PACH,и да не ходим изобщо.... Така май ще му е на-хубуу
                              Хахаха Ники, до мен ли стигна да се отървеш от жена си
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #60
                                До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                                Привет!
                                А...приятели...няма да се разберем така...аз само за Русалката ще си понеса боя...я па вие...и за вашите жени ли да ям бой...няма да стане...много ша ми доди ба...пък и за ко ми са толкоз женуря...кой ша ги рани...аз ина искам ба...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X