Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

    Привет на всички.
    Както обещах преди няколко месеца, ето че му дойде времето да се подготвим за една сбирка от собствениците и феновете на Сузуки.В момента уточнявам подробностите и тази седмица ще прогоня атрактивен оффроуд маршрут в Странджа планина, за да се насладите и вие на местните ни забележителности и прелести.
    Иска ми се на този етап да уточним някой подробности, като например: Колко са желаещите за такава среща. Спането на палатки ли ще бъде, къмпинг с бунгала или да търим хотели и квартири ? Аз лично си представям да се установим на някоя полянка близо до морето и да се насладим на природата. Имам страхотно местенце между къмпинг Юг и Лозенец, което е перфектно за лагеруване. Малка горичка на самия бряг до плажа...какво повече му трябва на човек Колко са желаещите, и какви желания и предложения имате ?

    Ето и примерен сценарий:

    1. Тръгване от Билла Бургас на изхода за Созопол в Петък 1.08.2008 19.00 часа.
    За възпрепятстваните и тези на работа, ще ги чакаме в събота сутринта.
    2. Събота 2.08.2008 10.00 часа тръгване по маршрута в планината, която включва преход само на черно, разглеждане на забележителности, обяд в някое селце и продължение на разходката.
    3. Завръщане в базата към 16.00, следобеден плаж и почивка.
    4. 20.00 часа барбекю парти на брега на морето а ако има желаещи може и една дискотека да организираме в Зангадор - Китен.
    5. Неделя 3.08.2008 разходка до Резово, тържествен обяд а после каквото ви се прави.
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 19-07-08, 08:36.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

  • #2
    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

    Супер, но хайде да го направим на 8ми-10ти. Аз до 3-ти съм в София . Относно спането - и аз съм за палатки и миди (риби, кюфтета, прасета) на огън!
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Супер, но хайде да го направим на 8ми-10ти. Аз до 3-ти съм в София . Относно спането - и аз съм за палатки и миди (риби, кюфтета, прасета) на огън!
      Ами нека да видим и другите какво ще кажат и ще се съобразим с мнозинството
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

        Този път и аз съм насреща. Само нека се оточни датата. От 14.06 пак съм си във варна и ако трябва нещо да се помага казвайте.

        Коментар


        • #5
          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

          Привет!
          Бравос Ваньо...интересно...само да ме пуснат отпуск...
          Надявам се и аз да присъствам...тъй де и аз съм човек...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • #6
            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
            Привет!
            Бравос Ваньо...интересно...само да ме пуснат отпуск...
            Надявам се и аз да присъствам...тъй де и аз съм човек...
            Като гледам нямате забележки към програмата, остава да преминем към уточняване на желаещите
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

              Бройте ме и мен с жената без значение датата .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #8
                До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                Бройте ме и мен с жената без значение датата .
                Теб те броя за помощник-организатор, всичко трябва да е на ниво
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #9
                  До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                  Привет!
                  Че какво и е на програмата, баш си е арна...едене, пиине, пак едене, и пак пиене...тежка е много тази твоя програма, но нали сме мъже...ще трябва да се справим...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #10
                    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                    Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                    Теб те броя за помощник-организатор, всичко трябва да е на ниво
                    Аз ще отговарям за бирата и мацките ... и всичко ще е на ниво
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #11
                      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Аз ще отговарям за бирата и мацките ... и всичко ще е на ниво
                      Аз ще отговарям за пичовете че тия мацки ще искат и пичове

                      Коментар


                      • #12
                        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                        Аз ще отговарям за бирата и мацките ... и всичко ще е на ниво
                        Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                        Аз ще отговарям за пичовете че тия мацки ще искат и пичове
                        То, за мен, не остана за какво да отговарям, така че, поне да взема да дойда та да видя отговарящите как са се справили.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                          То, за мен, не остана за какво да отговарям, така че, поне да взема да дойда та да видя отговарящите как са се справили.
                          Ето,вече един пич намерих Добри,при теб как върви?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                            Колеги, сега говорих с Иван Попов, който е председател на Сузуки клуба. Той предложи да се съобразим с провеждащото се в началото на Август състезание "Ком-Емине". Така или иначе, участниците финишират на морето, затова по-добре ще е срещата да е на 9-10. Ще има повече хора, т.е. би трябвало да е по-весело.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                              Колеги, сега говорих с Иван Попов, който е председател на Сузуки клуба. Той предложи да се съобразим с провеждащото се в началото на Август състезание "Ком-Емине". Така или иначе, участниците финишират на морето, затова по-добре ще е срещата да е на 9-10. Ще има повече хора, т.е. би трябвало да е по-весело.
                              Нека всеки да каже за коя дата е, за да преценим дали да е на 2 или на 9 август.Ще се съобразим с мнозинството
                              Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 04-07-08, 14:50.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X