Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
    Аз ще пътувам утре след обяд..
    ако идват колеги от други градове,мога да екскортирам до залива на русалките
    Пишете,кога ще сте в Бургас,да се уговорим.
    може и тел. 0888 338 162 - Ники

    А Добри,ще екскортира(или ще изгуби) идващите в събота.
    Към колко часа тръгваш?
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Към колко часа тръгваш?

      Ами надвечер,към 19ч.....ама,може и да не тръгна...

      Коментар


      • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

        Аз и Густав тръгваме утре рано сутринта и ще сме в Бургас около 9,00 сутринта. Имаме среща с Бисер на Метро-Бургас в 9,30ч. Вапроса ми е към колко часа ще има хора на бивака?
        SUZUKI SAMURAI
        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

        Коментар


        • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
          Аз и Густав тръгваме утре рано сутринта и ще сме в Бургас около 9,00 сутринта. Имаме среща с Бисер на Метро-Бургас в 9,30ч. Вапроса ми е към колко часа ще има хора на бивака?
          Вече са там

          Коментар


          • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

            Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
            Ами надвечер,към 19ч.....ама,може и да не тръгна...
            Привет!
            Що бе Ники...ееее лошо...
            Я да се взимаш в ръчички и да идваш...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

              И ние тръгваме рано сутринта от Варна.

              Коментар


              • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                Пиша от името на съпругата си, която има Витара.

                Та довечера в петък вечер късно може Витарката да се дотътри, ако е жива и здрава, тъй като не е подготвена и не се е движила много отдавна. И следват въпросчета:
                1 Ще може ли някой да помогне при разпъването на голяма палатка;
                2 На мястото на бивака има ли 220V, агрегат, захранване...;
                3 Има ли вода /не морска, а питейна/
                4 Какво да носим за храна /барбекю/ и има ли наблизо магазини и/или кръчми?
                Надявам се на бърз отговор от знаещите, че да се приготвим.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                  Голям проблем !!!!
                  Търся много голяма лепенка с надпис VITARA .....
                  Да си я лепна на готината жипка, ... така може и да ми повярват че съм Сузуки. .........


                  Аре до довечера на всички!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Пиша от името на съпругата си, която има Витара.

                    Та довечера в петък вечер късно може Витарката да се дотътри, ако е жива и здрава, тъй като не е подготвена и не се е движила много отдавна. И следват въпросчета:
                    1 Ще може ли някой да помогне при разпъването на голяма палатка;
                    2 На мястото на бивака има ли 220V, агрегат, захранване...;
                    3 Има ли вода /не морска, а питейна/
                    4 Какво да носим за храна /барбекю/ и има ли наблизо магазини и/или кръчми?
                    Надявам се на бърз отговор от знаещите, че да се приготвим.
                    Много се радваме че ще присъствате . Естествено че ще помогнем Ток има но от инвертори така че все едно няма . Вода има но е добре да си донесете и вие поне една 10 литра туба защото в жегата водата никога не е излишна . За храна носете каквото ви се яде, ще има барбекюта и скари, магазини има на 4-5 км .
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Много се радваме че ще присъствате . Естествено че ще помогнем Ток има но от инвертори така че все едно няма . Вода има но е добре да си донесете и вие поне една 10 литра туба защото в жегата водата никога не е излишна . За храна носете каквото ви се яде, ще има барбекюта и скари, магазини има на 4-5 км .
                      Да взема ли Агрегат 1,5 KW тогава? Апетита му е 1,5 Л/ч бензин
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Да взема ли Агрегат 1,5 KW тогава? Апетита му е 1,5 Л/ч бензин
                        Не мисля че ще е необходим но ако решиш го взимай, стига да не ти пречи .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                          Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                          Не мисля че ще е необходим но ако решиш го взимай, стига да не ти пречи .
                          Ами ако нужно осветление, за зареждане на батерии, и за кафе-мога да взема и еспресо кафемашина, ако няма наблизо кафене.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            Голям проблем !!!!
                            Търся много голяма лепенка с надпис VITARA .....
                            Да си я лепна на готината жипка, ... така може и да ми повярват че съм Сузуки. .........


                            Аре до довечера на всички!
                            Нали ще идваш, че тия сузукита били много чупливи и капризни / справка http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=78 / и ще ни е от нужда такъв изтъкнат специалист, като твоя милост. Пък и дайхатсу като не можете да си организирате самостоятелна сбирка...
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                              След половин час тръгваме. Стискайте палци ....
                              ЖЕНА МИ е ПОДРЕЖДАЛА багажа !
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                След половин час тръгваме. Стискайте палци ....
                                ЖЕНА МИ е ПОДРЕЖДАЛА багажа !
                                Чакаме те в Бургас, то и аз ще тръгвам, ама към 17 часа

                                Стискаме и палци, и бири и пържоли!
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X