Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Въпросче към PACH.
    От каде си жзе джантите и за какви пари? Питам за да си направя сметка дали да си взама фланци или са си продам летите джанти и са си взема такива с отрицателин офсет.
    Благодаря предварително!

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от milen0069 Преглед на мнение
      Въпросче към PACH.
      От каде си жзе джантите и за какви пари? Питам за да си направя сметка дали да си взама фланци или са си продам летите джанти и са си взема такива с отрицателин офсет.
      Благодаря предварително!
      Джантите ги продава Явор-Вромос, обади му се утре и питай за актуална цена за да не те излъжа.Тел. му е: 0899 852 338
      Определено джанта с отрицателно ЕТ е много по-добре от фланец, ако те устройва цената не се колебай.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Безкарайно благодаря коллега!

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Дойде му времето да започна подготовката по изработката на броните на Витарата.В началото започвам с изработка на макет от който в последствие ще се свалят размерите и ще се изработи оригиналната броня.Спрял съм се на 3 мм. ламарина, която ще се оразмери с плазмено рязане а след това и огъване на абкант.Ето първоначалния проект, ако някой има забележки или полезни хрумвания, споделяйте









          Това беше за днес, утре пак

          Ето и новите клеми на които ще закача кабелите на лебедката и на автомобила.Взех и два метра кабел 16 кв. като с негова помощ ще монтирам в купето ключ маса-та.



          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            И тая ламарина ти докара херния?
            Сериозно, Ванка, оправяй се по-бързо и безпроблемно клъцване в понеделник.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              И тая ламарина ти докара херния?
              Сериозно, Ванка, оправяй се по-бързо и безпроблемно клъцване в понеделник.
              Хернията я имам от няколко месеца, ама сега му е времето за операция докато не е почнал пак сезона на сватбите
              Ламарината на снимките е 0.5 мм. и е само за макета, стига си ме тровил че после ще искате и вие брони
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Привет!
                Бронята става интересна...
                Ваньо, жив и здрав и се оправяй след операцията по бързо...
                Успех...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Добре замислено PACH. Нещо като булбар ще има ли? Аз си заплюх една визия, само че нещо отдолу много стърчи напред и надолу. Твоят вариянт е по- прибран и по-функционален. Ще споделиш ли откъде взе тези хубави клеми за акумулатора.
                  Успех в начинанието и бързо възстановяване от операцията, че много държа да дойдеш на срещата и да се запознаем.
                  Прикачени файлове
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Супер,Витарката ще има невероятна визия.Може би ако оставиш бронята в краищата по широка ще изглежда по-добре,поне моята е така,а за дебелината мисля,че 3мм ламарина ще ти е много,ще е много тежка и ще свали предницата по надолу,моята е от 1,5мм и досега не съм имал проблеми.Успех с проекта,и скоро да се похвалиш с новата броня!
                    Прикачени файлове
                    ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
                      а за дебелината мисля,че 3мм ламарина ще ти е много,ще е много тежка
                      Да бе,ми ко срещне танк?!
                      Тва е Ванката - винаги трябва да е подсигурен

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Това с ключ-маста в купето не ми харесва.

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                          Добре замислено PACH. Нещо като булбар ще има ли? Аз си заплюх една визия, само че нещо отдолу много стърчи напред и надолу. Твоят вариянт е по- прибран и по-функционален. Ще споделиш ли откъде взе тези хубави клеми за акумулатора.
                          Успех в начинанието и бързо възстановяване от операцията, че много държа да дойдеш на срещата и да се запознаем.
                          Благодаря, днес пак цял ден доизкусурявахме нещата.Първо напаснахме и сглобихме макета, после го разглобихме и пречертахме на картон.Сканирахме картона в мащаб 1:1 и след това ги свалихме в корел-а, изправихме всичко на 100%, прехвърлихме ги в аутокад и утре отивам да нарежем детайлите.Първата броня е пробна, колкото и да се старая всичко да е Ок, със сигурност ще има за доработване.След подходящи корекций ще има версия 1-Б, която се надявам да удовлетвори изискванията ми . Булбар ще има, утре ако напредна ще го снимам.Клемите са на DLS, кума ми ги поръча някъде от София.Той се занимава с кар-аудио и ползва хубави отстъпки.Двете клеми ми излязоха 80 лв.И на мен ще ми е приятно да се запознаем
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
                            Супер,Витарката ще има невероятна визия.Може би ако оставиш бронята в краищата по широка ще изглежда по-добре,поне моята е така,а за дебелината мисля,че 3мм ламарина ще ти е много,ще е много тежка и ще свали предницата по надолу,моята е от 1,5мм и досега не съм имал проблеми.Успех с проекта,и скоро да се похвалиш с новата броня!
                            Доста брони гледах и това е дизайна, който "узря" в главата ми.В завършен вид, боядисана прахово с черен мат ще изглежда доста добре.Относно дебелината на ламарината...както казва Ники, все пак съм си аз, обичам да е по-здраво .Ще я изтегля в готов вид за да знаете колко тежи.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Това с ключ-маста в купето не ми харесва.
                              Защо не ти харесва ?
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                                Благодаря, днес пак цял ден доизкусурявахме нещата.Първо напаснахме и сглобихме макета, после го разглобихме и пречертахме на картон.Сканирахме картона в мащаб 1:1 и след това ги свалихме в корел-а, изправихме всичко на 100%, прехвърлихме ги в аутокад и утре отивам да нарежем детайлите.Първата броня е пробна, колкото и да се старая всичко да е Ок, със сигурност ще има за доработване.След подходящи корекций ще има версия 1-Б, която се надявам да удовлетвори изискванията ми . Булбар ще има, утре ако напредна ще го снимам.Клемите са на DLS, кума ми ги поръча някъде от София.Той се занимава с кар-аудио и ползва хубави отстъпки.Двете клеми ми излязоха 80 лв.И на мен ще ми е приятно да се запознаем
                                След като стане всичко готово, ще има ли възможност да се ползва проекта за направата на още една броня, е...не даром разбира се?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X