Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Има някои редки екземпляри които са без предно тази е от тях.

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
      Има някои редки екземпляри които са без предно тази е от тях.
      Че то каква Витара е тогава. Наистина не знаех, че има такива.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Нещо като Субару Имрезата, която имах и беше само с предно - оригинално.

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Витара само на задно .... това ми изглежда кофти.В сняг май ще трябва да стои на трупчета
          Но не се знае какъв ентусиаст има зад волана може да я направи и с предно и с ............. много други работи
          Успех!

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Дори на сняг съм над 80% само на задно,не виждам защо да седи на трупчета. мерцедеси ,бмв-та и соц возилата зимата не се ли движат?
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Васе, говориш за Варна нали, има други селища в които зимата положението е сериозно, имам приятел в Русе с 530 БМВ, що ли не го разтрива зимата?

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                Защо е запушен отвора за лоста на раздатката или аз нещо не съм в час?
                Има версии за американския пазар,само със задно.Там май много обичат да карат "джипове" без 4х4
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                  Васе, говориш за Варна нали, има други селища в които зимата положението е сериозно, имам приятел в Русе с 530 БМВ, що ли не го разтрива зимата?
                  Гарантирам ти, че витарата с кални гуми е много по-голяма балерина от бмв със зимни гуми. Въпреки това предпочитем да си я карам само на задно/когато мога да потегля/, че инък много бързо ускорява и няма спиране. Няма пълно щастие, пък може и да има, ама с два джипа

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Има, с гуми с шипове, аз имам такива

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      На мойте калтаци могат да се навиват, ама първо нямам шипове пък и мисля че са забранени, тъй че отпада като вариант.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Още съм с вдигната задница само, но се появи проблем.
                        Вартбурговите пружини комплектовах с маслени амортисьори Starline за Астра. Уж с 3 години/30 000 км гаранция.
                        Първия ден бях много доволен от поведението им. На другия ден като се качих се изненадах как се е променило поведението на окачването. Задния мост подскача във всяка дупка и неравност, много по-зле се държи от преди, когато беше със изпусналите оригинални амортисьори. При по-висока скорост, задницата се мести настрани.
                        Естествено, гаранцията не важи, защото не са монтирани в техен сервиз и не са на опел.
                        Чудя се дали може нещо друго да се е прецакало, чак не ми се вярва да са амортисьорите. За 1 ден и 30 км.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                          Още съм с вдигната задница само, но се появи проблем.
                          Вартбурговите пружини комплектовах с маслени амортисьори Starline за Астра. Уж с 3 години/30 000 км гаранция.
                          Първия ден бях много доволен от поведението им. На другия ден като се качих се изненадах как се е променило поведението на окачването. Задния мост подскача във всяка дупка и неравност, много по-зле се държи от преди, когато беше със изпусналите оригинални амортисьори. При по-висока скорост, задницата се мести настрани.
                          Естествено, гаранцията не важи, защото не са монтирани в техен сервиз и не са на опел.
                          Чудя се дали може нещо друго да се е прецакало, чак не ми се вярва да са амортисьорите. За 1 ден и 30 км.
                          Адашче, за това слагаме амове от Омега, по-здрави и надеждни.Огледай ги дали не са изтървали, някакви течове или съмнителни петна.Ако трябва демонтирай и тествай с натиск, как реагират.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Омеговите са 10-на см по-дълги, ще ми изпадат пружините. От омега комби са същата дължина като на астра. Колко повече да издържат, 3 дена ли
                            Тея дни ще ги сваля да видя как са.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Омеговите са 10-на см по-дълги, ще ми изпадат пружините. От омега комби са същата дължина като на астра. Колко повече да издържат, 3 дена ли
                              Тея дни ще ги сваля да видя как са.
                              От Омега комби са дълги около 70см,на теб ти трябват от Омега седан-около 60см разпънати

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Точно обратното се оказа.
                                Даже бях купил за седан, но ги върнах, прекалено дълги.
                                За комби са трудни за намиране, но като дължина са същите като на астра.
                                Утре ще сваля единия да видя дали е заминал.
                                Ако да, ще направя удължители за оригиналните витарови.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X