Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Привет!
    Както винаги Чичо Петър и Ванката-диджея имат страхотни идей...бравос...
    Пък и майстора на багажника се е справил много професионално и има моите адмирации...
    Последно редактирано от hun_ter; 02-03-09, 17:33.
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от track2000 Преглед на мнение
      Това за нивелирчето ми хареса ! Бирите като доидем в Бургас.
      Това амортисьорче може ли да се излекува по някакъв начин щото моето майче е изтървало.
      Даммм ще чакаме гости, амчето се лекува срещу 28 лв. ново
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Привет!
        Днес ми пристигнаха гумите...
        Гумите са BRIDGESTONE DUELER M/T и са размер 265/75/16...
        Хубавото е, че не са регенерат и тежат само 19,5 килограма според кантара на Събри от пазара в Добрич...
        Викам му Сабри това и половината с лъжата ли е, а той Бате Орлине ако трябва да сме точни 19 оки...
        Става въпрос за ето тези гуми...гумите са почти нови и по тях на места стоят папунките...
        Остава с помоща на Ванката Диджея от Бургас да направим един боди лифт на Оризовата ракета...
        Днес ходих при едни познати гумаджий и сложихме гумите само отпред...е ще трябва да се резне, тук там, но смятам с приятелите от Бургас, че ще се справим...
        Боже...то добре че имам приятели да ми уйдисват на акъла... аз май не си пия редовно хаповете...
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от hun_ter; 09-03-09, 17:34.
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Днес ми пристигнаха гумите...
          Гумите са BRIDGESTONE DUELER M/T и са размер 265/75/16...
          Хубавото е, че не са регенерат и тежат само 19,5 килограма според кантара на Събри от пазара в Добрич...
          Викам му Сабри това и половината с лъжата ли е, а той Бате Орлине ако трябва да сме точни 19 оки...
          Става въпрос за ето тези гуми...гумите са почти нови и по тях на места стоят папунките...
          Остава с помоща на Ванката Диджея от Бургас да направим един боди лифт на Оризовата ракета...
          Днес ходих при едни познати гумаджий и сложихме гумите само отпред...е ще трябва да се резне, тук там, но смятам с приятелите от Бургас, че ще се справим...
          Боже...то добре че имам приятели да ми уйдисват на акъла... аз май не си пия редовно хаповете...
          Усещам еуфорията в този пост!Радвам се,че си доволен,много кални и безаварийни километри с новите гумета!Надявам се по-скоро да ги подкараш.Поздрави!
          ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Режи смело,ама може да дойдат тежички гуметата, бих заложил на по високи и по тясни,там е истината за Витара
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Режи смело,ама може да дойдат тежички гуметата, бих заложил на по високи и по тясни,там е истината за Витара
              Привет!
              Предател...
              Бела честито за новата ти придобивка...от сърце...
              Както знаеш при мен маторя е голям тъй, че що да не опитам...пък и аз съм грандоман...
              Тежички са регенератите...тия са само 19 оки...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                Предател...
                Бела честито за новата ти придобивка...от сърце...
                Както знаеш при мен маторя е голям тъй, че що да не опитам...пък и аз съм грандоман...
                Тежички са регенератите...тия са само 19 оки...
                Тия "само" 19 кила са почти колкото регенератите
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Привет!
                  Добри ами четох, че регенератите с този размер са някъде от 26 оки на горе...даже имаше темичка с това...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Те и моите гуми са толкова тежки и в началото, когато ги сложих седях и се пулих защо ми харчи толкова . Въпросните са: Малатеста Кобра 195 R 15
                    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Превет!
                      Размера на гумата при теб е по малък...пък казваш същите килограми...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                        Те и моите гуми са толкова тежки и в началото, когато ги сложих седях и се пулих защо ми харчи толкова . Въпросните са: Малатеста Кобра 195 R 15
                        Аз лятото карам с летни гуми същия размер,като кобрите 235/70/16,
                        разликата в разхода ми е 1 литър....
                        Обаче във вървенето по хасвалт е огромна....

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от B58 Преглед на мнение
                          Багажника е по моя идея но е изпълнение на колегата Icr.Направен е от правоъгълен профил 20/30/2.Използвахме захватите от предишните ми греди на тавана,а отзад махнахме капачетата над стоповете и там завършихме багажника с планки стегнати към купето с болтове.Голяма занимавка бяха извивките.Търсих някое предприятие да огъва правоъгълен профил ,ама за малък радиус-нищо.В нашия случай ги направихме с много срезове на профила,огъване до желания радиус и заварки.Ако трябват някакви размери или нещо друго казвайте.
                          он бил много опасен бре...
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Здравеите,днес попрепипах малоко витарката.Смених семерингите на разпределителния и коляновия вал,опръстена на делкото,преглед на ролката и агр. ремък.Смених съединителя феродов от ВАЗ 2106 и аксялен лагер.В неделята ще видим как ще се представи в гората с новия съединител.
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Здравейте и от мен !Измайсторих си предпазен щит на предния деферинциал!!!На последната разходка деферинциала получи някалко удара ,но вече няма да е така !!!Правя си и заден роубар ама ще кача снимки като го направя !!!!!Мисля че щита стана добре - ламарината е 4 мм. има 3 огъвки и от вътре съм заварил две планки за допълнително усилане .
                              Прикачени файлове
                              Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                              костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                По-добре от заводска е станала.Нямаше ли камък наоколо да я качиш върху него,това трупченце не и отива.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X