Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Много добре стоят на Витарата,дано нямаш ел.проблеми.
    Браво, за положения труд!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      браво много ми харесват и аз искам да си сложа 4тири но все финанси не оставят.Поздравления
      Витара не e просто кола,тя е една мечта !

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Много добре се е получило с халогенките, пиши ми на лично от къде взе весемките, Отделно след време, ако ти попаднат две стари немски релета, смени тези китайчета, че не вярвам да живеят дълго.

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
          Много добре се е получило с халогенките, пиши ми на лично от къде взе весемките, Отделно след време, ако ти попаднат две стари немски релета, смени тези китайчета, че не вярвам да живеят дълго.
          A Така за халогените всичко ОК ама тия с лед бара нищо дубрее феее... дай критикувай нещо да имам интерес да точа
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Лед бара ти не струва,близко съм ти,хайде давай ми го да го сложа на моята витара .........не е критика,ама знае ли човек
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
              A Така за халогените всичко ОК ама тия с лед бара нищо дубрее феее... дай критикувай нещо да имам интерес да точа
              Сам си го изпроси. Да не се жалваш...после на арменският поп. На колко градуса са ти диодите, колко лумена, има ли леща отпред, каква е. Изпъкнала, сферична, правилна. Какво изпълнение са диодите, COB или с цокъл. Захранване, има ли стабилизатор на напрежението, при какъв ампераж работят. Начин на свързване, последователно или паралелно, охлаждане, пасивно или активно.
              Айде честито от мен, дето и да го сложиш, все ще свети колкото му е писано

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Сам си го изпроси. Да не се жалваш...после на арменският поп. На колко градуса са ти диодите, колко лумена, има ли леща отпред, каква е. Изпъкнала, сферична, правилна. Какво изпълнение са диодите, COB или с цокъл. Захранване, има ли стабилизатор на напрежението, при какъв ампераж работят. Начин на свързване, последователно или паралелно, охлаждане, пасивно или активно.
                Айде честито от мен, дето и да го сложиш, все ще свети колкото му е писано
                Ййбасиму ейй ся няя спа цяла вечер нищо съм не снимал от към връзване аз не снимам че много критика три кабела на кръст един прекъсващ ключ и те тва е нищо сложно..а и бушон че все пак скъпи лампички.И това което знам е 240w-6000к-42inh-16800LM-30+60 градуса-80 светодиода по 3w-напрежение 10-30V DC- работна изходяща светлина 21,600LM.... Емм чи горе долу това е като цяло това е на тефтер ама на яве е друга бира но не е за тук че туко виж някой се разсърдил...
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Абе колеги идеята на лед бара не е ли да се намали голямата консумация на ток който дърпат халогените,но тук като гледам на колегата е 240 W,а четирите ми халогена са 220 W,предполагам че ще свети пет пъти повече но проблемът с голямото дърпане на ток остава

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Разликата е там, че за халогените, няма стабилизатор на напрежението и тока не е константа. Докато при лед бара, има вграден такъв(би трябвало) тъй като светодиодите са много чувствителни на промяна на големината на тока и колебанията в нея. Дефакто при I=P/U и I=240W/14V=17A от които да кажем 15А са гарантирани и колебанията не са по-големи от 1А.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                      Разликата е там, че за халогените, няма стабилизатор на напрежението и тока не е константа. Докато при лед бара, има вграден такъв(би трябвало) тъй като светодиодите са много чувствителни на промяна на големината на тока и колебанията в нея. Дефакто при I=P/U и I=240W/14V=17A от които да кажем 15А са гарантирани и колебанията не са по-големи от 1А.
                      Абе не съм на 100% сигурен ама халогенките са са инертен(активен) товар...За какви колебания става въпрос аз точно не знам Въпроса е дали е 240 вата?Защо първо е написал 16800 ,а после 21000 лумена?Колко вата е реално и какъв е светлинния добив реално?Това ще го бистрим на Загората...Насреща съм и за измервания на ЛЕД бара ,че да знаем какво става...
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        За китайците, ако диода свети, значи работи. Реактивната съставка в автомобилното напрежение колко е не знам. Но със сигурност не би трябвало да влияе на светодиодите, при правилно изчислена филтърна група.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от roker4eto Преглед на мнение
                          Абе колеги идеята на лед бара не е ли да се намали голямата консумация на ток който дърпат халогените,но тук като гледам на колегата е 240 W,а четирите ми халогена са 220 W,предполагам че ще свети пет пъти повече но проблемът с голямото дърпане на ток остава
                          Колега идеята е да свети ,и колкото повече по-добре. Това ако приемем че се ползва по предназначение. Ако обаче ги слагаш там ... фарчета шегелчета (сещаш се) за шукариика пред кафето по-добре да не консумира ток ,че газта скъпа.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Няой има ли представа дали лумени и луксове са едно и също нещо,понеже моите халогени ги дават по 145 lx на фар т.е.580 lx са четирите а на колегата лед бара 21000 лумена и ако е едно и също нещо просто няма нищо общо едното с другото

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Аз съм си доволен засега при съотношение цена- качество,гледам че качествените лед барове започват от 500лв нагоре и някой ден може би ще сложим и такова нещо но засега е само мечта

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                1 lx = 1 lm/m2
                                Един лукс е равен на един лумен на квадратен метър.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X