Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    От тук нататък да не ти се налага да минаваш през кат.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      защо колега,да не би отдолу на мястото на резервоара да е по безопасно

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Ако я беше сложил на мястото на резервоара щеше да е още по практично.

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          колеги, всичко съм правил с минимум средства,ако я бях сложил на мястото на резервоара трябваше да правя и резервоар за бензин,и понеже съм преценил че витарата не ми трябва за такси съм решил да и намеря място с минимални средства за преместване.Това е вариант който не твърдя че е най добрият,просто е вариант, и ще се радвам ако на някой съм помогнал

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Нямаш право да демонтираш седалката след като се води 3+1 подлежиш на спиране от движение и наказателен преглед в КАТ. Нямам претенции дали е по-добре или по-зле просто имам познат който изгоря заради промяна в броя на местата. И на мен често ми пречат задните седалки но си ги возя въпреки че не ги ползвам.Дано не ти се случва.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              А заяждат ли се за това? Че последните 30 000км карам само с 2 предни седалки и сега се замислих за евентуални проблеми...

              Какво имаш в предвид под изгоря? Спират от движение ли?

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Вземат ти малкия талон на колата и ти залепят една лепенка на челното стъкло. Трябва да се явиш в КАТ с тази лепенка,минаваш преглед там.Нали се сещаш че като им цъфнеш с тръбни брони лифт и големи гуми и ако на офицера снощи не са му пуснали и се почва едно вадене на зайци от ръкавите и си @ба мамата.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  съгласен съм колега,но в такъв случай да си караме заводските витари с проходимост на жигула някак не ми се изка,всеки си понася сам отговорноста за доработките които си е правил на превозното средство.Докато не ме напарят ще си правя каквото и изменение реша по витарата.Поздрави.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    П.С Относно седалките старата ми Дълга витара последните 3г я карах само с 2бр седалки спирали са ме доста пъти от който в двата случая ми направиха забележка... от който единия искаха актове да ми пишат спиране от движение и дрън дрън... аз просто им казах че си карах бидоните за ракия на село и просто нямаше как.. ако искат да ми пишат по талон си е 4+1 това е! Карай си смело...
                    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от roker4eto Преглед на мнение
                      защо колега,да не би отдолу на мястото на резервоара да е по безопасно
                      На бутилката 30л.и резервоара 18л. имам метална защита. Но ако някой ми покаже ударен резервоар на витара ще ми е интересно да го видя .Аз не съм виждал а витара винаги имам и не ги държа пред кафето карам ги в гората.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        ...и ти залепят една лепенка на челното стъкло. Трябва да се явиш в КАТ с тази лепенка,минаваш преглед там...
                        Извинявай коледа, какво представлява тази лепенка? И, ако помниш или си минавал процедурата, къде в закона/правилника/наредба е регламентирана процедурата?

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Да се похваля с новите гуми 35-ци на моята Витарка. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141121_145632.jpg
Прегледи:1
Размер:203.3 КБ
ID:5624895
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                            На бутилката 30л.и резервоара 18л. имам метална защита. Но ако някой ми покаже ударен резервоар на витара ще ми е интересно да го видя .Аз не съм виждал а витара винаги имам и не ги държа пред кафето карам ги в гората.
                            Значи колега трябва ти повече старание мине не мине и така го праснем че вдигне нивото на бензина и докато не го сваля да го поизправя стрелката лъже зависимост колко съм го центровал .

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              И с предишните ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141120_144546.jpg
Прегледи:1
Размер:237.0 КБ
ID:5624896
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                На 12.5 ли са че приличат на по-широки?
                                Последния ми пост по въпроса,все пак темата не е за спиране от движение! Ползвайте търсачка! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:6.7 КБ
ID:5624922
                                Последно редактирано от васето; 24-11-14, 17:21.
                                http://vbox7.com/play:398e8b82

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X