Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
    Ах Борко,защо не внимава в час по български език
    Това е хасковски диалект и вие-гагаузите не го разбирате, виж че подлога започва с Х, това означава че е на чист български хасковски диалект, успех

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Тъй като тампоните на раздатъчната кутия са доста скъпи решихме да ги побългарим.Използвахме черупката на стария тампон направихме втулка и набихме тампон от носач на патрол.Резултата е много добър.Следва същата операция и на другия тампон, но там нещата седят по малко по различен начин.
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        А тия тампони дето сте ги сложили плътни ли са? И на мястото на не-плътният ли ги сложихте? И ако да - не стана ли много твърд тампона или не сте забелязали да има проблеми? Че и при мен са пътници, ама цените на новите не ми харесаха...

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Плътни са сложихме го на мястото на кръглия тампон.Няма проблем ще преправим и другия тампон.
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            В какво се изразяват симптомите от тези тампони ? При мен , като буксувам на задна се тресе всичко и се чудя дали е от тях .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Понеже при нас гърнете минава между купето и гредата на шасито при тръгване на полусъединител всичко се разтриса и почва да опира.Другото е когато караме на първа бавна и изкачваме скоростния лост и този на раздатката играят хоро вътре в купето.
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Мойте като ги погледнеш са очевидно поскъсани . Но поради цената им и липсата на проблеми за които да са ми виновни тези тампони си ги държа още.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Големият проблем на Витарите е в тампона на скоростите (Пеперудата)!Решението е да ги занесете за рециклиране и да Ви ги налеят плътни,имаче издържат едно каране по черно и пак проблеми!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    И за тях имаме решение, но ще бъде реализирано по натам.
                    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Скоростната кутия на витарата( а и на доста други джипове не лагерува никъде към рамата. Лагеруват двигателя и раздатката, а скоростната кутия е между тях.
                      Ако говорите за тампоните на раздатката към гредичката-при мен нямаше никакъв проблем с тях. Така си ги свалих здрави като махнах витарските двигател и трансмисия.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Здравейте,
                        реших и аз да споделя, какво направих снощи по Витарата.

                        Имам я от една година вече, но досега все отлагах кърпежите и антокорозионната обработка. Но няма как ако не я оправя, сама няма да стане. Положението не беше толкова зле, но имаше рязане






                        Използвах ламарина 2.5мм, Боди 992(грунд) и Боди 999(каучуково покритие). Не претендирам, че е станало много кадърно, но за първи път кърпя автомобил. Поне стана здраво

                        Утре предстои обръщане на Витарата на една страна и почвам отдолу.


                        Предния собственик е нанесъл някакво битумно покритие отдолу. Според вас има ли смисъл да го сваля изцяло или само там където видимо има ръжда?
                        Другата ми идея е да махна праговете. Отстрани не си личи, но от към шасито са корозирали доста и мисля да ги изрежа и да сложа някакъв П-профил. Но не съм го доизмислил още. Приемам идеи

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Провери това покритие внимателно. Където е надигнато или отлепено, отдолу е ръжда. В шофьорския праг върви сноп кабели. Научих го по трудния начин. Успех.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Кърпиш с ламарина 2,5 мм? Ти БТР ли правиш или джип?
                            Обикновено се ползва 0,8-1 мм.

                            Пък като гледам с какви гуми е-излишно се заиграваш. Просто щом е с каймани, живота на ламарините е доста кратък. Та закърпи го купето надве-натри, колкото да не ти влиза кална вода в краката и си карай. Повече от две-три години няма да ги караш тези ламарини, излишно престараване е да се шашкаш за битуми и ръжди.

                            Виж, ако си купил "колата на живота си"-тогава си заслужава пълно разглобяване и рециклиране. Ама с тези каймани...

                            Сега обърнах внимание, че има и състезателен номер. Съвсем няма да живее дълго, то е ясно какво следва по-нататък...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Тия дни смених водния радиатор,че половината беше останал само на тръбички.Отворих го както Колъо беше показал,бяха чисти тъбичките,ама пълнежа между тях направо се разкапва.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от mitkoyankov Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                реших и аз да споделя, какво направих снощи по Витарата.

                                Имам я от една година вече, но досега все отлагах кърпежите и антокорозионната обработка. Но няма как ако не я оправя, сама няма да стане. Положението не беше толкова зле, но имаше рязане




                                Използвах ламарина 2.5мм, Боди 992(грунд) и Боди 999(каучуково покритие). Не претендирам, че е станало много кадърно, но за първи път кърпя автомобил. Поне стана здраво

                                Утре предстои обръщане на Витарата на една страна и почвам отдолу.

                                Предния собственик е нанесъл някакво битумно покритие отдолу. Според вас има ли смисъл да го сваля изцяло или само там където видимо има ръжда?
                                Другата ми идея е да праговете. Отстрани не си личи, но от към шасито са корозирали доста и мисля да ги изрежа и да сложа някакъв П-профил. Но не съм го доизмислил още. Приемам идеи
                                Привет, добре си го замислил. Вземи да махнеш и задните кори тези дето са с тонколонките че ,понякога и там се крият изненади.Успех
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X