Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    "Лесно е да се сложи по-голям мотор, ама след него започват проблемите".Така е!!! Моята е с голям мотор 2.V6 има и окачване и боди лифт също и подсилен преден мост ... от опит ви казвам Витарата не е за сериозен офроуд. Реших да я ползвам за лов, риболов и лек офроуд "бъзикане на големите джипове"
    Тая седмица и обърнахме внимание на външния вид. Каква беше и каква стана... Има още неща за доизкусуряване но трябва свободно време
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:316426_266339973400449_954466120_n.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5386643Натиснете снимката за да я уголемите

Име:318595_259719180729195_318163664_n.jpg
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:5386644Натиснете снимката за да я уголемите

Име:405236_330284970339282_1005654565_n.jpg
Прегледи:1
Размер:106.4 КБ
ID:5386645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10012.JPG
Прегледи:1
Размер:273.6 КБ
ID:5386646Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10018.JPG
Прегледи:1
Размер:273.9 КБ
ID:5386647Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10020.JPG
Прегледи:1
Размер:276.7 КБ
ID:5386648Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10021.JPG
Прегледи:1
Размер:276.8 КБ
ID:5386649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10102.JPG
Прегледи:1
Размер:275.4 КБ
ID:5386650Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10124.JPG
Прегледи:1
Размер:276.3 КБ
ID:5386651Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10265.JPG
Прегледи:1
Размер:272.3 КБ
ID:5386652Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10273.jpg
Прегледи:2
Размер:61.6 КБ
ID:5386653Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10275.JPG
Прегледи:1
Размер:275.8 КБ
ID:5386654Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображ.jpg
Прегледи:1
Размер:219.8 КБ
ID:5386655Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображ.0.jpg
Прегледи:2
Размер:196.9 КБ
ID:5386656

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Кокале, да не сте онези момчета с червената витара в Нова Черна?
      Ако да-поздравления, карахте с много хъс, и ако се постараете-ще имате добри класирания.

      Гадно е да го казвам, ама ако имате състезателни амбиции-продайте витарата и вземете по-сериозен джип. Поне моят опит в състезанията сочи това. Малкото тегло на витарата е доста добро нещо, но е за сметка на малък и слаб двигател, а това си влачи последствията. По състезания се правят извращения с машините, а за тях се искат коне. Лесно е да се сложи по-голям мотор, ама след него започват проблемите.
      Та така-ако искате акъл-ще дам, ама то нямам, та какво ли ще ви дам... Витарите са добри за бъзикане на големите джипове, ама им отстъпват по доста показатели.
      Не на Нова Черна карах една Тойота в А2 по принцип на състезания ходя с Цецко, с русенския патрул, За Приморско мисля да е готово.

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Здравейте колеги понеже съм с витара къса база а както всички знаем мястото за багаж е доста ограничено.Затова реших да да сложа теглич за да ползвам от време навреме ремарке.И така купих теглич втора употреба и го монтирах но понеже нямаше ел.инсталация купих чисто нова комплекта съдържа букса 7 пинова
        сварзана по европейски стандарт(прочетох в една от темите) пласмасови байпаси за свързване на кабелите и една малка черна кутия с 5 кабела.Имам нужда от помощ при свързването на кабела на теглича с ел. инсталацията на автомобила и тази кутия има ли нужда от нея.
        1 Автомобила е Сузуки витара къса база 1.6 16в 1997 година испанска сглобка
        2 Има ли предвиден отвор на купето за кабела и къде се намира той?
        3 От лявата страна зад стопа ли се намира снопа за свързване ,има ли готова букса?
        4 Стопа е с 3те свтлини на бронята са само светлините за мъгла
        5 Как да разбера кои са кабелите и да полвам ли тази черната кутия (ТЕМ1А audible monitor)
        Ще съм благодарен ако получа вашите мнения по въпросите

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Монтирах климатик .

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_0127.jpg
Прегледи:1
Размер:164.5 КБ
ID:5390701

          220V вентилатор, инвертор и си имам климатик с 3 степени .

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
            Монтирах климатик .

            [ATTACH=CONFIG]471251[/ATTACH]

            220V вентилатор, инвертор и си имам климатик с 3 степени .
            А когато вече ти е хладно,можеш да го монтираш върху джипа като ветрогенератор.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Е да, ама ще трябва да понижавам и контролирам напрежението, че да не хвръкне акумулатора .

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от slavi 30-06 Преглед на мнение
                Здравейте колеги понеже съм с витара къса база а както всички знаем мястото за багаж е доста ограничено.Затова реших да да сложа теглич за да ползвам от време навреме ремарке.И така купих теглич втора употреба и го монтирах но понеже нямаше ел.инсталация купих чисто нова комплекта съдържа букса 7 пинова
                сварзана по европейски стандарт(прочетох в една от темите) пласмасови байпаси за свързване на кабелите и една малка черна кутия с 5 кабела.Имам нужда от помощ при свързването на кабела на теглича с ел. инсталацията на автомобила и тази кутия има ли нужда от нея.
                1 Автомобила е Сузуки витара къса база 1.6 16в 1997 година испанска сглобка
                2 Има ли предвиден отвор на купето за кабела и къде се намира той?
                3 От лявата страна зад стопа ли се намира снопа за свързване ,има ли готова букса?
                4 Стопа е с 3те свтлини на бронята са само светлините за мъгла
                5 Как да разбера кои са кабелите и да полвам ли тази черната кутия (ТЕМ1А audible monitor)
                Ще съм благодарен ако получа вашите мнения по въпросите
                Привет.Някъде из Форума имаше цяла тема във връзка с твоите въпроси.Ако не я намериш,тогава ще коментираме.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Само не си спомням да сме обсъждали от къде трябва да мине кабела. Като свалиш левия стоп,отвора е общ с гредичката, която води до десния стоп. Там ти върви и сноп кабели покрай които пускаш и снопа за светлините на ремаркето. Малко преди средата на тази гредичка от долната страна има отвор с гумена тапа от която излизат кабеляци,там е твоето място. С една по корава тел и малко сръчност ще се справиш. За останалите ти въпроси ползвай търсачката. Сигурен съм че ще се справиш,нищо сложно няма. Имай предвид че при мен на 2-те витари кабели оцветени по различен начин са за един и същи вид светлина. Явно през различните години са изменяли по нещо,така че пробната лампа и си ти.
                  Успех.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Някои случайно да му се е налагало да сменя фасунги на стоповете за сигнал/стоп,габарит/,чв заради гнило фасунгата е заминала а където и да търся ми предлагат комплект със целия стоп... Някакви идеи за сходимост или предложение от къде да купя?

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Жигули ползва крушка с 2 светлини,предполагам че ако си поиграеш ще присадиш една фасунга и цената и едва ли е като на японска.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Здравейте колеги,рядко влизам във сайта и не знам дали е било дискутирано.От известно време забелязах че фаровете ме са пожълтели и замъглени.Един приятел скоро си взе автомобил чиито фарове бяха същите и преди няколко дни помислих че ги е сменил с нови.Възстановил ги е ето с този кит:http://solutions.3m.com/wps/portal/3...glVT6TW45KZBbl
                        Днес за няма и час ,и двата фара станаха като нови,резултата е удивителен.Витарата просто светна.В комплекта има 3 вида шкурки,единият е водна,полираща паста и остава само да си набавите дрелка.Кита струва към 20$,не знам дали същата марка я продават в България,но няма начин да не продават подобни препарати.

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Купувате паста на 3М 1 и 2ри номер и ефекта е същия

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Хайде и аз да се похваля с какво се придоби моята витарка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00029-20120824-0802.jpg
Прегледи:1
Размер:171.2 КБ
ID:5402816 само още не съм свързал лебедката. Имам и едно питане траябва ли да сменям акумолатора, понеже съм с оригиналния вариант, а пък е още нов на няма 1 година, и има ли нещо специфично при свързването към ел-а ? Лебедката е T-max 9500
                            SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Добре ти се е получило. На мен лично не ми харесват тръбите, но.... всеки с вкуса си
                              Десните волани са с едни акумулаторчета, които повече биха подхождали на мотор отколкото на джипка - нещо от порядъка на 30-40амч, нали? Ако е така при теб, мисля че ще се наложи смяна с по-голям. Но времето ще си покаже
                              Имаш ли още снимки - плочата на лебедката?
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:user149037_pic38724_1261120030.jpg
Прегледи:2
Размер:95.6 КБ
ID:5402845
                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                Добре ти се е получило. На мен лично не ми харесват тръбите, но.... всеки с вкуса си
                                Десните волани са с едни акумулаторчета, които повече биха подхождали на мотор отколкото на джипка - нещо от порядъка на 30-40амч, нали? Ако е така при теб, мисля че ще се наложи смяна с по-голям. Но времето ще си покаже
                                Имаш ли още снимки - плочата на лебедката?
                                Нямам повече снимки на плочата, но следващите дни ще направя, а за тръбите и на мен не ми харесва как е станало замисъла беше да изглежда ето така ама не се получи. А що се отнася да акумулатора да малък е мися че беше 45 ампера ( възможно най-големия който можах да побера.
                                SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X