Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
    Изцяло е произведено в Япония,.
    Дано са се научили да правят ламарина без ръжда.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      Ако можеш да го наснимаш ще е много добре.

      Коментар


      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
        Ако можеш да го наснимаш ще е много добре.
        И да споделиш лични впечатления изчистени от рекламни и търговски похвати.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Чакаме.Щото зад тукашното представителство има чудна кал и бабуни и какво ли не.Само още няма джимнита и цената е неясна.
          Но ако харчи колкото пише и ми струва едни 8-10 първоначални и след това по 200 на месец за мен е чудната ежедневка.
          Е важното е и да се съберем с жената и детето вътре де.Багажа е според колата.6 години пунто съм карал та не вярвам нещо да ме притесни от към място за багаж.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            Много добре звучи за материалите. Това е основния проблем при автомобилите от бюджетния клас. Благодаря за споделеното.

            Коментар


            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Един руски поглед :

              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                https://youtu.be/CZDCOKKR28g

                Доста слабо.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Ц.
                  Можеха да сложат поне като опция блокажи. А тогава щяха верно да избият рибата.

                  ПП не ме разбирайте погрешно, колата ми харесва
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Първоначално публикуван от ivied
                    Другата седмица имам вече час за пробно каране... Ама къде да намеря баирче, черен път, някоя бабунка... тук това е проблемът Ще пиша повече след това / и снимки евентуално.
                    С регистрация Хепенхайм , на 20мин. път от Франкфурт,т.е. от мен.Снимката изчезна . не знам какво стана.
                    0877 44I 88I
                    Самурай 1,3
                    Дискавъри ТД5

                    Коментар


                    • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Имат някаква блокировка ЛСД или от тркшън контрол, които работят горе - долу добре, поне така изглежда на клиповете в Туба.
                      Suzuki Samurai SJ80
                      Suzuki Samurai SJ80
                      Toyota LC 70

                      Коментар


                      • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Странно ми е , че в Германия не можеш да поръчаш Комфорт+ с автоматична кутия
                        В Гърция обаче, може ...
                        LZ1NDI
                        DR650SE K8

                        Коментар


                        • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Ще видим Миркат. Гърция е прекалено близко...

                          Коментар


                          • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Днес го видях на живо в местното представителство . Записах си час да го тествам в понеделник сутринта , за деня всички часове бяха заети . Имаше едно налично черно , вече продадено . Тестовото е тъмно зелено , черното стои по добре според мен . Поръчки приемат , а коли нямат . Чакането е от девет месеца нагоре . Можеш да си поръчаш всеки от вариантите им на оборудване . По информация на дилъра , в Япония приемали поръчки за след две години . На пръв поглед , симпатична малка барака . Салона и таблото изглеждат приемливо . Тапетите и самите врати , като на курник . Можеха да се постарят малко повече . Багажник няма , едни 30 см в повече щяха да са иделния вариант . Свалянето на задните седалки е добре решено . Получава се равен под , приличен багажник , и колата става двуместна . Задните и места са по скоро формални . Но за целите които е предназначено е повече от добре .

                            Коментар


                            • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
                              Днес го видях на живо в местното представителство . Записах си час да го тествам в понеделник сутринта , за деня всички часове бяха заети . Имаше едно налично черно , вече продадено . Тестовото е тъмно зелено , черното стои по добре според мен . Поръчки приемат , а коли нямат . Чакането е от девет месеца нагоре . Можеш да си поръчаш всеки от вариантите им на оборудване . По информация на дилъра , в Япония приемали поръчки за след две години . На пръв поглед , симпатична малка барака . Салона и таблото изглеждат приемливо . Тапетите и самите врати , като на курник . Можеха да се постарят малко повече . Багажник няма , едни 30 см в повече щяха да са иделния вариант . Свалянето на задните седалки е добре решено . Получава се равен под , приличен багажник , и колата става двуместна . Задните и места са по скоро формални . Но за целите които е предназначено е повече от добре .
                              С две думи малка японска УаЗка. Все още не съм го виждал на живо ,обаче май е време да се организирам и да се разходя . Имах Самурай и само един път се наказах да пътувам от Горна Оряховица до Търговище и колкото пъти съм се юрвал по горите , съм се прибирал радостен и щастлив че го имам . Жалко че това е кола за разходки по безпътици които липсват в Германия . Ако има и кабрио може да се засиля .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Ходих да го гледам и ми хареса, но разговора който проведох с дилара ме отказа от тест драйф.
                                Квотата за 2019 вече е изпълнена и приемат поръчки за януари 2020г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X