Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Мисля си, че ако Сузуки сложат добра цена за новото Джимни ще се харчат. Коя е добрата цена? За мен нещо под 30 000лв.
    Това е и очакваната начална цена.Но ще видим.Разликата от стария модел е и в опционалното оборудване.Ксенони,климатроник и какво ли не.Интересна ми е цената с тези екстри+автомат

    Коментар


    • #62
      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

      В публикацията пише около 12000 евро. Моето го купих за 14200 евро вкл. допълнителните "екстри" - фарове за мъгла и стереоуредба.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • #63
        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        В публикацията пише около 12000 евро. Моето го купих за 14200 евро вкл. допълнителните "екстри" - фарове за мъгла и стереоуредба.
        и климатик надявам се включва цената от 14200?

        Коментар


        • #64
          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

          Първоначално публикуван от geshev2000 Преглед на мнение
          и климатик надявам се включва цената от 14200?
          Да. Климатикът си е стандартно оборудване. Много е добър. Написах кавичките, защото фаровете за мъгла и радиото също би трябвало да са в стандартното оборудване.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #65
            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

            При наличие на добра цена бих се замислил ако успея да взляза в него след 1,2 години като му падне цената.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #66
              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

              Интересно ми е ако дойде момента за покупка, на кои двигател е по-добре да се заложи.1.5 или 1.0 турбо.От гледна точка на надеждност.Имам съвременна кола 1.6Т и на моменти ме дразни неравномерния и ход при превключване на автомата.
              Също не зная защо, но новото поколение турбо мотори пушат и в топло време-дали има вразка с това, че са с директно впръскване?

              Коментар


              • #67
                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                Ако правилно съм разбрал японския, единия двигател е само за Япония
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #68
                  От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Ако правилно съм разбрал японския, единия двигател е само за Япония
                  Аз пък разбрах, че за Европа ще има два двигателя бензинови.Единият 1.5 102 коня, а другия 1.0 Boosterjet демек турбо.А този, който няма да е за Европа, а за Япония е 660cc турбо.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                    Съвсем скоро ще разберем като я пуснат
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #70
                      От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Съвсем скоро ще разберем като я пуснат
                      Скоро скоро май чак 2019та началото.А колкото повече го заглеждам, повече ми харесва

                      Коментар


                      • #71
                        От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                        Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                        Може ,но няма райлинг на тавана и няма къде да нося железата! Освен това са гаранцинни , което ме навява на мисълта ,ти от къдя на кадя гаранционна кола си я правиш у вас !? Смисъла не вдявам.

                        Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
                        Както казах,джимнитата се караха оффроуд и не излизаха от района или по точно трудно излизаха,понякога влачени от Урал или зил 131 за да излязат.Та си ги правихме ние,на някакъв етап имахме назначен монтьор само за нас на заплата.



                        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                        При наличие на добра цена бих се замислил ако успея да взляза в него след 1,2 години като му падне цената.
                        До 2019 г.може да свалиш някое килце ,имаш време,нека и всички други дето му се точат,да се подготвят.
                        Последно редактирано от Roninn; 14-07-18, 21:09.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #72
                          От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                          Комшията ми по вила има Галопер. Голяма и мощна машина. Допълваме се. Това което може да извлачи той, аз не мога.
                          На галлоперите да влачат джимнита им е орисия,вкл на моя,джимни закъсало джимни не вади,пали съединител почти веднага.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #73
                            От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Както казах,джимнитата се караха оффроуд и не излизаха от района или по точно трудно излизаха,понякога влачени от Урал или зил 131 за да излязат.Та си ги правихме ние,на някакъв етап имахме назначен монтьор само за нас на заплата.





                            До 2019 г.може да свалиш някое килце ,имаш време,нека и всички други дето му се точат,да се подготвят.
                            Аааа аз килата свалих та съм под 90 ама височината си е все към 190.
                            Та от там притесненията.И цената де.Аз съм бедно момче на заплата все пак.
                            Да станат на по 50к километра мога да ги мисля.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              На галлоперите да влачат джимнита им е орисия,вкл на моя,джимни закъсало джимни не вади,пали съединител почти веднага.
                              Не се съмнявам, че ако закъсам може да ме измъкне, но не се е случвало. Галоперът, дето се вика и с прикачен инвентар сме го ползвали. Само дето не оре.
                              Ronin, не споря с теб. Просто казвам, че ползваме Джимнитата за различни неща. Машинката е 1.3 и 85 к.с. Какви свръхочаквания да имам? Тези дето ги имах, тя ги надхвърли. Нищо сериозно не се повреди за 9 години при интензивно, макар и внимателно ползване. Вярно е, че много се грижа за нея. От миналата година ми е и единствена кола. Дала съм пари да я купя, влагам пари за възможно най-качественото обслужване и се надявам да не си създаваме взаимно проблеми поне още 10 години.
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • #75
                                От: Най-после: след 19 години Suzuki подменя Jimny

                                Нещо ново и невиждано - 5 врато Джимни......:
                                https://www.youtube.com/watch?v=a4L_4DKrAC4
                                Нищо чудно и това да направят, след като затриха витарата.....
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X