Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

    235/70/16 ще събере ли без лифт, само този размер виждам да има grabber at2.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • #47
      От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

      За момента спирам въпроса за гумите, поръчах си Toyo Open Country AT plus, като пристигат и ги обуя ще дам отзиви както за мокро така и за оф, както ме посъветва колегата за сега ще остана само на тези гуми, като дойде зимата ще преценя и тогава. Четох отзиви за тези гуми и там е от "разпни ги" до "осанна", ще видим. Сега въпрос извън темата, защо Витарата, а и другите джипове имат едни малки стопчета в задната броня а отгоре си има задни светлини които имат само задна и стоп за мъгла. Много пъти съм задавал този въпрос, но така и не получих отговор.
      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

      Коментар


      • #48
        От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

        Поради липса на място, отделно има и другият вариант, долу в бронята са габарити, мигач и задна, а горе на купето стоп, светлина за мъгла.

        Коментар


        • #49
          От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

          Колега, какъв размер гуми поръча, от къде и на каква цена?
          Ще очаквам отзивите за Тойото че и аз на там съм се насочил за напролет
          SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

          Коментар


          • #50
            От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

            Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
            За момента спирам въпроса за гумите, поръчах си Toyo Open Country AT plus, като пристигат и ги обуя ще дам отзиви както за мокро така и за оф, както ме посъветва колегата за сега ще остана само на тези гуми, като дойде зимата ще преценя и тогава. Четох отзиви за тези гуми и там е от "разпни ги" до "осанна", ще видим. Сега въпрос извън темата, защо Витарата, а и другите джипове имат едни малки стопчета в задната броня а отгоре си има задни светлини които имат само задна и стоп за мъгла. Много пъти съм задавал този въпрос, но така и не получих отговор.
            За да ти е гадно като почнеш да си правиш метална броня
            Майтапа на страна, но това с ие проблем. За старите витари има решение т.е. има витари със всички светлини горе. Но за Гранд витара аз такива не съм виждал. Из и-бей се продават тела със всички светлини горе, но пък са едни неприятни пари по моя преценка
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #51
              От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

              По принцип за меродавност на тестовете мисля, че трябва да са минали поне два сезона, за да се види състяонието на гумата и каучука при целогодишно каране, при различни метеорологични условия и терени, на всички е ясно че като са нови ще са супер.

              Коментар


              • #52
                От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                Е то това е ясно, нали затова пазят темите с десетилетия
                Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                Коментар


                • #53
                  От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                  Сега въпрос извън темата, защо Витарата, а и другите джипове имат едни малки стопчета в задната броня а отгоре си има задни светлини които имат само задна и стоп за мъгла. Много пъти съм задавал този въпрос, но така и не получих отговор.[/QUOTE]

                  Здрасти колега.
                  Мисля, че и резервната гума пречи да се виждат и двата стопа едновременно при определен ъгъл, та за това са долу в броните.
                  Поне на повечето джипки.
                  Относно размера на гумите в по-горния ти пост. 235/70/16 без повдигане няма да е добре.
                  Аз съм с 225/75/16 с лифт 5+см. Grabber AT2 разбира се.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                    225/70/16 на заводско окачване, без повдигане май е оптималния вариант.
                    Последно редактирано от forski; 27-09-16, 18:30.
                    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                    Коментар


                    • #55
                      От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                      225/70/16 ще стане има едно сайтче доста полезно по темата https://tiresize.com/calculator/ та тук визуално и във всякакви мерки и теглилки ви показват отклонения при скорост и визуално кое как изглежда. Тъй като обаче намерих оригиналния размер и на цена 159 лв на брой дадените гуми остава да ги обуя и да имате търпение за отзиви. Иначе съм очарован от колицата, тегли без грижа даже и по баир (на връщане от Витиня към София минах по стария път и под 3-та с ремарке един тон и 4 човека не съм свалял). Багажника изглежда малък, но събра всичко и всички, а ако ви кажа на колко километра е и на каква цена я взех ще ми се смеете.
                      Виж това за резервната гума е логично, мерси колега.
                      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                        На моята ГРАНД ВИТАРА светят и горните стопове и габарити, така я купих.
                        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                        Коментар


                        • #57
                          От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                          https://goo.gl/photos/tPMamj9ApowMyVgy9 казвате, че джипове караме а?
                          Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                            Ако намеря някое диско наблизо,ще ти снимам до него моята витара да сравнивнш височината,гумите,броните.Като видя стокова витара и все едно виждам лека кола
                            Yamaha Yz450F
                            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                            Всичко с ''рошави''гуми!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                              Шегичка, но все пак диското изглежда голямо като хамбар пред витарата, зарежи височината. Преди да я взема я мислех за малка градска количка с 4Х4, сега ми се струва достатъчно просторна. Просто контраста между двете ми се вижда доста голям.
                              Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                                В левия ми стоп има две крушки на питата, едната за задна а другата за мъгла, в десния е една крушка само за задна. Диското си е Диско, на мен Витарката ми върши идеална работа като еври дей кола + забежки извън пътя.
                                Сложи ли гумите ?
                                SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X