От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.
235/70/16 ще събере ли без лифт, само този размер виждам да има grabber at2.
235/70/16 ще събере ли без лифт, само този размер виждам да има grabber at2.

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар