Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

    Четвъртък ще са налични, сега съм с едни за рядка мъгла, ама как дрифти с тях нямаш на идея. И при мен са така светлините, чудя се дали да се заигравам ама.... няма да е скоро, имам гаС да слагам и една лека заигравка с рамата та не ми е до стоповете.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • #62
      От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

      Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
      сега съм с едни за рядка мъгла, ама как дрифти с тях нямаш на идея...
      Имам, имам ... и моите са същите, чак на моменти се плаша от себе си, а уж ми мина отдавна ... остави ги стоповете, така са си добре!
      SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

      Коментар


      • #63
        От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

        Ето какво представлява Ханкука! Не бих го заменил за нищо друго освен BF Goodrich AT!! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13418932_1138413926180049_1172787650873557263_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5730166
        ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

        с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

        Коментар


        • #64
          От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

          По-добри са от BF GOODRICH AT , вярвай ми, карал съм ги на всякакви терени. Е не са нито зимни,нито кални но покриват изцяло смисъла за АТ гума. Ако не караш по много трудни терени, вършат идеална работа. На другия джип съм с HANKOOK DINAPRO MT на кал се справят доста по-доре от АТ.
          СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
          ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

          Коментар


          • #65
            От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

            Аз тази зима дето мина им се радвах адски много. Доста по проходина стана на по дълбок сняг. в града на 6-8см сняг по пътя бе като залепена за асфалта! Почти не съм пробуксувал на тръгване с тях, дори с по рязко подаване на газта! И на около 15см кал съм ги карал, също са се справяли много добре... На мокра ливада с добър наклон, също! Но като цяло не правя хард кор офф роуд, така че, ми вършат страхотна работа, също така са сравнително тихи по асфалт - градско и извън.... Адски съм доволен и за мен парите си струваха!
            ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

            с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

            Коментар


            • #66
              От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

              Коя от изброените до тук АТ гуми е най тиха и комфортна на асфалт м/у 100-120км. и малко нагоре?
              SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

              Коментар


              • #67
                От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                Нито една
                Има, но са поскоро асвалтово ориентирани.
                Последно редактирано от Plamen0401; 03-10-16, 21:54.
                СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                Коментар


                • #68
                  От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                  Генерал грабер АТ, това което аз ще си вземам, тя по-ориентирана към онроуд.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                    Скорпион STR не е ли от по-асфалтово насочените гуми, тя май се води и все сезонна голям карабурак с тия гуми.
                    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                    Коментар


                    • #70
                      От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                      Не е никакъв ''карабурак''.Просто някои хора не знаят какво искат.Още като видиш шарката и грайфера на една гума трябв ада ти е ясно дали ще е шумна и подходяща за висока скорост по асфалт.Още повече че трябва да е ясно къде и как ще се кара гумата и при какви условия.Аз съм избрал дуратраци,защото ми вършат работа,карам и бая по асфалт както и черно,но съм си направил сметката как и за какво ще използвам джипката.
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                        Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                        Не е никакъв ''карабурак''.Просто някои хора не знаят какво искат.Още като видиш шарката и грайфера на една гума трябв ада ти е ясно дали ще е шумна и подходяща за висока скорост по асфалт.Още повече че трябва да е ясно къде и как ще се кара гумата и при какви условия.Аз съм избрал дуратраци,защото ми вършат работа,карам и бая по асфалт както и черно,но съм си направил сметката как и за какво ще използвам джипката.
                        И аз мислех да напиша нещо такова ама ме до мързя, а ВРАНГЛЕР ДУРАРАК са едни много добри АТ г
                        уми. На тойота мислех да и сложа такива ама нямаше налични и турих МТ-та .
                        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                        Коментар


                        • #72
                          От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                          Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
                          Коя от изброените до тук АТ гуми е най тиха и комфортна на асфалт м/у 100-120км. и малко нагоре?
                          И очакваш някой да е карал с всички АТ гуми и да даде верния отговор???
                          Ако има такива, всички ще карат само тях...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                            Не разбира се, но тук са изброени няколко модела АТ гуми които са ви добре познати, аз до преди няколко месеца не знаех че съществуват, за това питам
                            SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                            Коментар


                            • #74
                              От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                              Тойото пристигна, първото впечатление е, че са тежички, но ги сравнявам с едни изцяло летни и това може да е объркващо. Баланса не глътна много тежести, само едната искаше 40 гр. от едната страна, което си мисля е нормално за А/Т гума. За късмет като излязох да ги пробвам валеше, първите 500 метра ми се сториха ужасно хлъзгави, на обратен завой направо си дрифтеха без особен напън. След това обаче сякаш някакъв слой се свлече от тях и станаха по-стабилни, на кал не ми остана време ама утре ще направя някакъв опит и ще им направя снимки. Шумни са до към 50-60 км/ч после стават съвсем поносими, даже самия джип шуми повече от тях. Истината ще лъсне на сняг обаче. Не мога да кажа за сега дали съм доволен или разочарован, очаквах да са по-шумни, което е добре.
                              Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Отново въпрос за гуми Гранд Витара 2000 г.

                                Абонирам се.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X