Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарата на Дени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Витарата на Дени

    От опит знам че смениш ли ги един път с оригинални повече нямаш проблем там.
    878177589

    Коментар


    • От: Витарата на Дени

      ..
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Витарата на Дени

        А от същото ли е огромния луфт на цялата гума?

        Коментар


        • От: Витарата на Дени

          Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
          А от същото ли е огромния луфт на цялата гума?
          Не
          СвАли полуоската и мазни втулката с грес. Временно ще млъкне
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • От: Витарата на Дени

            Първоначално публикуван от monio1 Преглед на мнение
            Да за тях. Оригиналните в Миркат струват 38 лв бройката.
            Аз ги купих преди малко по-вече от година оригинални(поне бяха в такива опаковки ) по 21 лв.

            Коментар


            • От: Витарата на Дени

              Дени, що не махнеш хъба и да огледаш внимателно състоянието на главината? Огромни луфтове никъде не се полагат, пък са и опасни. Виж дали лагера е все още жив, дали семеринга не е заминал и дали някой не си е играл неправилно с регулировкатана луфта. Онова кръглото с многото дупки и малкото болтчета, под хъба
              Всъщност, виж си и уплътнението на хъбовете.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Витарата на Дени

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                Дени, що не махнеш хъба и да огледаш внимателно състоянието на главината? Огромни луфтове никъде не се полагат, пък са и опасни. Виж дали лагера е все още жив, дали семеринга не е заминал и дали някой не си е играл неправилно с регулировкатана луфта. Онова кръглото с многото дупки и малкото болтчета, под хъба
                Всъщност, виж си и уплътнението на хъбовете.
                Сменявахме лагер преди време, заради стъргане, ама май не е било от него ами от втулката. И тогава въпросното нещо с дупките едвам го развихме че беше стегнато зверски. И ние го стегнахме защото така пишеше в една друга тема.
                По принцип каква е схемата с него?

                Иначе всичко има луфт. Диска играе 2-3мм - чак побутва накладките. Главината играе. Стария лагер излезе трудно както си трябва ама новия влезе без да има нужда от преса.

                Трифон вика да съм търсил да си купя цялото нещо.
                Последно редактирано от Денислав Димитров; 26-02-13, 09:41.

                Коментар


                • От: Витарата на Дени

                  Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                  Диска играе 2-3мм - чак побутва накладките. Главината играе.
                  И двете трябва да са от един и същ луфт. Иначе трябва да ти бие на педала на спирачката

                  Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                  Трифон вика да съм търсил да си купя цялото нещо.
                  Май май... На там отиват нещата
                  Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                  Коментар


                  • От: Витарата на Дени

                    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                    ... Диска играе 2-3мм - чак побутва накладките...
                    Трифон вика да съм търсил да си купя цялото нещо.
                    Абе, ти да не го мериш тоя луфт на свалена гума??? как ще ти играе диска отделно от главината? Е тука ме УБИ!
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Витарата на Дени

                      Дам, на свалена гума диска играе вътре между накладките. Ще съм ти благодарен да ми обясниш нещото с дупките какво прави.

                      Коментар


                      • От: Витарата на Дени

                        Нещото с дупките законтря гайката на лагера.
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Витарата на Дени

                          Стоян го е казал вече, играе контра на гайката, окято държи лагера. А тия многото дупки са оставени тъкмо с тая цел. Стяга се на 145 нютона, което без косъм е 15 кила на метър. Ако сте я пренатегнали, лагера може и да е дал фира. В общи линии, не си правете майтап със силата на затягане на важните неща, после излиза скъпо. Преди години го научих тоя урок по трудния начин - бах чувал, че тия гайки се стягат "мно'о яко! " и така и направих. След седмица се изръсих 150 кинта за лагер-главина ... заболя ме доста, и оттогава чета какво са написали жълтурковците и не им противореча

                          Диска ... на свалена гума нали се сещаш, че няма кой да го държи да не хлопа между накладките? Тоест, това не е никакъв луфт, не се шашкай.

                          П.П. Ако гайката е оставена хлабава, ефекта също не е добър. Лагера си отива, макар исъвсем малко по-бавно, плюс екстрата да ти разбие резбата. Проверете внимателно.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Витарата на Дени

                            Хлопа си цялото нещо и с монтирана гума.

                            Коментар


                            • От: Витарата на Дени

                              провери ли го дали са обрани правилно луфтовете? Ако са - остава пре..ан лагер.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Витарата на Дени

                                Аз се обърках тотално....
                                Като дигнеш с крика на носача, за да остане гумата във въздуха и я хванеш с двете ръце на къде се клати?
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X