Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Suzuki за "лек" офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

    Трябва да погледна значи от другия край, щото това което го видях е само от левия . Може там да е обратно и да съм изравнил оборотите на 2та моста . Благодаря за информацията!

    Коментар


    • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

      Не се филмирай пич.
      Само разликата в налягането на въздуха в гумите дава доста по-голяма разлика в ефективния диаметър на колелото отколкото износване от 1 мм.
      Има време, ще свикнеш...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

        Взех джипката за няколко дни и едно приятелче ме нащрака. И както съм обещал - качвам снимките. Изцяло позьорски са, но фотографа такива искаше да прави. Има няколко снимки по едни стълби за което предполагам може да поотнеса някоя, но обещавам да съм културен от тук нататък. А и тези са с благотворителна цел малко .
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

          Браво голяма кукла е! ...Със здраве да си я караш и безаварийно! ....По регистрацията поне разбрах вече и откъде си! (можеш да со го оправиш в профила-полезно е)
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

            Регистрацията лъже. Живея в София .

            Плановете от тук нататък са:

            Да стегна задният мост с нови лагери и оправеният диф
            Малко рязане по купето (възстановяване на смачкан праг, малко изкърпване, рязане за големи гуми - 235/75/15 или 255/75/15
            Железни брони
            Лебедка
            И някъде между всичкото да оправя фаровете, че като карам не съм сигурен пуснати ли са или спрени .

            Коментар


            • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

              Дано успееш с фаровете, другото става лесно само лев да има
              898450701

              Коментар


              • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                Не е тук мястото, ама да попитам - GRABBER AT2 как се държи на сняг? И кой размер е по-удачно да избера? 215/75/Р15 или 235/75/Р15.


                Иска ми се с джипката да мога да се движа и по асвалт с неизчистен сняг. Ако не като с 4 зимни гуми, то поне по-добре от кола на предно със зимни гуми. И не знам какво да избера. Калните гуми днес разбрах, че не са за тоя сняг ... Или поне мойте 4 регенерата не са ...

                П.С. Реших го, 235 ще са. Малко флекса и чука и ще се карат така.
                Последно редактирано от brum; 22-12-11, 13:39.

                Коментар


                • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                  Аз съм с 235/75/15 (правилния размер според мен защото е с усилени бордове)
                  нямам никакви проблеми...Ама никакви...Или поне до сега не съм имал...
                  Кефя се на снега и така
                  Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                  Коментар


                  • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                    Аз за сега оставам със калните. Спуснати на 0.6 газят снега доволно. Няма проблеми с тръгването, няма проблеми със спирането. Караш бавничко и с едно на ум че си с регенерат дето не е за сняг и проблеми няма.

                    Пък нови гуми - като има финанси.

                    Коментар


                    • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                      Коментар


                      • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                        Имам един странен въпрос за витарата. Реших да свалям фланците и намерих 2 комплекта джанти.

                        Единият 7J, ЕТ-10, железни, отвън са като хромирани.
                        Другият е алуминиеви, J7, ЕТ-15.

                        И имам 2 комплекта гуми - Grabber AT2 уж за по-спокойно каране зимата в града, че нали калните не ставали. Другият BFGoodrich mt km2 (с тези се справих идеално миналата зима в големия сняг из града). И мислех да слагам калните на алуминиевите джанти (щото са по-изнесени), но гумаджия ми каза, че на тия железните ще им се разплаче майката след зимата - от "хрома" нямало нищо да остане след зимата.

                        Има ли нещо вярно в това за железните "хромирани" джанти и лугата? То и не знам дали е точно хром де - доста често срещани са тоя тип - железни и доста лъскави от едната страна.

                        Вие какво ще ме посъветвате - кое на кое да монтирам?

                        Коментар


                        • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                          Тъй - по-леките (алуминиевите) дажнти отидоха на АТ гумите - дето ще си карам с тях редовно. Желязните джанти с метални винтили отидоха на калните гуми.

                          Старите джанти с фланците са идва с ЕТ-25 и имаше проблеми при по-голям ход на задният мост - гумата подпираше в ръба на подкалника. Сега е с ЕТ-15 и този проблем не мисля, че ще го има. На калните е с ЕТ-10 - там съвсем не трябва да го има.

                          Като цяло се получи доволно. Вече фланци не ми трябват .

                          Коментар


                          • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                            Сигурно ще ми трябват два...,ако ще ги продаваш...
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                              Мисля по принцип да ги продавам, ама ако останат два няма да има кой да ги вземе...

                              Иначе съм чувал, че по два трябват като се мине на цели мостове от УАЗ от пред. Ама не знам колко често хората го правят това и ще успея ли после да продам другите два.

                              Коментар


                              • От: Избор на Suzuki за "лек" офроуд

                                Затова ти писах тук ,в темата ,а не на лични ,ако има и друг желаещ да се комбинираме.Иначе ,ако цената е добра,мога да взема и четирите и после да продавам двата
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X