Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем двигател G16 C

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблем двигател G16 C

    Аз предупреждавам, ама не четете http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=110940

    Тия кондензатори трябва да си ги сменяте още с покупката на витарата или поточно компа на мицубиши.
    Този проблем според мен е основното слабо място при този модел, айде от мен да мине, на второ място след ръждата.

    Коментар


    • #47
      От: Проблем двигател G16 C

      Чел съм твоята тема, но или не съм вникнал или кой знае какво..

      Коментар


      • #48
        От: Проблем двигател G16 C

        Аз само напомням, тъй като знам какви еквилибристики се правят за откриване на проблеми, а аз чак като се озовах в непрогледен дим, търсейки пожарогасител, прогледнах. Каква малка дупка, а месец не можах да отмириша купето.

        Коментар


        • #49
          От: Проблем двигател G16 C

          За еквилибристиките си много прав, част от тезите при изясняване на проблема ми бяха - центровка, дебитомер, бензинова помпа, дюзи, ТиПиЕс на дроселовата клапа, некачествен бензин в резервоара, наводнен компютър и какво ли още не. Сега проблема вече е разискван в 2 теми, така че се надявам повече хора да му обърнат внимание за да не си бият главите както аз в продължение на вече 2 години.

          Коментар


          • #50
            От: Проблем двигател G16 C

            Погледнах първите снимки, които си пуснал. Кондензаторите не изглеждат подути (което не е гаранция де). Ако сега са цъфнали видимо, вземи си провери по-внимателно генератора.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #51
              От: Проблем двигател G16 C

              Понеже времето ни попритисна върнах компа на колата без да са подменени кондензаторите, тъй като "жичкаджията" не успя да набави за тази седмица, а времето ни пристиска. Даже ще се наложи да изкарам първите два дни от ловния сезон с "замазани" дупки в задните калници(че и при "тенекеджията" работата не върви по график) и от понеделник борбата продължава.
              За това как изглеждат - не съм обърнал внимание. Просто не съм свалял капака. Имам доверия на човека който се занимава с компютъра ми и съм сигурен, че щом казва за кондензаторите - леж - значи са леж.

              Тефчо, дали можеш да ми кажеш за какво е захваната кутийката с бушоните( за компа или за купето ) понеже като свалях компа нямам спомен да съм откачал кутията с бушоните, а сега е на земята и нещо не мога да намеря къде трябва да я захвана. Там е толкова пълно с "жица", че чак се оплитам в нея

              Коментар


              • #52
                От: Проблем двигател G16 C

                Първоначално публикуван от xempirex Преглед на мнение
                Понеже времето ни попритисна върнах компа на колата без да са подменени кондензаторите, тъй като "жичкаджията" не успя да набави за тази седмица, а времето ни пристиска. Даже ще се наложи да изкарам първите два дни от ловния сезон с "замазани" дупки в задните калници(че и при "тенекеджията" работата не върви по график) и от понеделник борбата продължава.
                За това как изглеждат - не съм обърнал внимание. Просто не съм свалял капака. Имам доверия на човека който се занимава с компютъра ми и съм сигурен, че щом казва за кондензаторите - леж - значи са леж.

                Тефчо, дали можеш да ми кажеш за какво е захваната кутийката с бушоните( за компа или за купето ) понеже като свалях компа нямам спомен да съм откачал кутията с бушоните, а сега е на земята и нещо не мога да намеря къде трябва да я захвана. Там е толкова пълно с "жица", че чак се оплитам в нея
                Ако конструкцията не е много различна, би трябвало да има една ламарина между тях. Отгоре компа, отдолу бушоните, но не съм 100% сигурен.
                Кондензатори всякакви има на Комет, примерно, вклюително и нужните ви с low esr. И на поне още 10 места де
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X