Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    [QUOTE=tef4o;1342695]Да бе, как да не се уплашат
    Миналата година даже се оплакваха, че маршрута е твърде лек.[/QUOTE
    Ще се уплаша и няма да дойда.
    Последно редактирано от Louis XIV; 17-11-10, 22:32.
    [COLOR=blue][B][SIZE=3]le Roi-Soleil[/SIZE][/B][/COLOR]

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Кольо,тя идеята е маршрута да бъде сравнително лек за да няма разединение, а край него да има екстреми и който има "дупце" да се пробва!А най вероятно аз ще участвам в трасирането на маршрута и ще ви подготвим изненади!!!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ми лек си беше, кво...
        Щом заводски витари с Ласи минаха без проблем-какво му е било тежкото...
        Фен съм на идеята за две трасета-като за паркетници, и като за сузукита.
        Дали ще стане-Заралии да кажат. Това си е два пъти повече труд за правене на маршрути.
        При организиране на зимна среща има редица трудности, защото времето може да е всякакво, дори да стане непроходим и най-лекия маршрут, а може и да е изсъхнал и най-трудният. Тук минаваме стотици километри, за да подберем различни вариянти и винаги решаваме в последния момент в зависимост от метеорологичните условия. Тази година както и Антон спомена ще заложим на качеството. Ще се постараем да има за всеки вкус, пък и вече имаме опит и знаем какво искат гостите ни.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
          При организиране на зимна среща ....
          Всичко това е вярно, но Кольо се бъзикаше конкретно с мен, не го мисли. Тая година, живот и здраве, ще се набутам някъде на интересно място и ще му мрънкам той да ме вади

          Първоначално публикуван от Louis XIV Преглед на мнение
          Ще се уплаша и няма да дойда.
          Стига де, дори и аз признах, че Голфа е кола, недей с лошото.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
            Майтапим се бат' Светльо
            Пък и я си виж подписа :
            "Човешко е да се греши .....
            Продаваме Сузуки Витара 2.5 V6"

            Че е грешка да продавате витарката, грешка е, ама ... кво да се прави.

            П.П. Сериозно сега, що не дойдете с нея? Тъй и тъй си е за това машинката. Пък джипа има каде да го карате и на по-безопасни места
            Като се гъбаркате с мене ще дойда с обществения транспорт.

            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
            Витарата наистина си струва и ще и се радват всички да я видят,може и копувача да се появи,много и бях мераклия аз преди.
            Витарата я продавам, защото всекидневния ми автомобил е джипа с АТ или зимни гуми обут, също той побира повече багаж, по тежък е, и го ползвам за да мъкна платформа с АТВ-та.

            А да дойда с витарата трябва да платя всичко, вкл. и каско-имам си принципи и това ще ми излезе непосилно скъпо, т .к ще я ползвам само 1 уйкенд.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Потвърждавам, че е точно така. Поне миналата година купона си беше на ниво.

            Светльо, аз още си чакам черпалото задето ти го сложих. Стартера имам предвид... И задето возих фамилията ти...
            Тази година ако дойдеш с американеца- и двигателя можем да ти изремонтираме...

            Ако не ми мине котка пътя-там съм 100%
            И аз потвърждавам за минологодишния купон и ще направя всичко възможно, за да дойдем и тази година /не само за да почерпя Колето/.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Купона тая година ще си струва,тази година ще напрвим с пичовете срещата на ново място,доста интересна дестинация,ще угодим на всички вкусове по отношение на леглова база,ресторант и маршрути за разходка,чакаме началото на януари само да почваме да трасираме.
              Последно редактирано от belata; 18-11-10, 17:28.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Упс,
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  Купона тая година ще си струва,тази година ще напрвим с пичовете срещата на ново място,доста интересна дестинация,ще угодим на всички вкусове по отношение на леглова база,ресторант и маршрути за разходка,чакаме началото на януари само да почваме да трасираме.
                  Ще им спретнем едно хубаво екстремче за всички хардажий,но и за останалите ще има на какво да се кефят ,само да дойде януари.
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Ще им спретнем едно хубаво екстремче за всички хардажий,но и за останалите ще има на какво да се кефят ,само да дойде януари.
                    А място за кибици да гледат ще има ли.Пък може и някой да се престраши,от кибиците де.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      А място за кибици да гледат ще има ли.Пък може и някой да се престраши,от кибиците де.
                      Разходката според метероологичните условия ще е планирана да е достъпна за всички,но и да носи желания адреналин,на интосиастите за хард,ще им се даде възможност да покажат знания на определени места,а на третия ден ще има обособено местенце за барбекю от където да се наблюдават желанията на някои да си потрошът техниките,под аплодисментите на други с бири в ръка.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                        А място за кибици да гледат ще има ли.Пък може и някой да се престраши,от кибиците де.
                        За всеки вкус ще има, такъв ни е стремежа.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          браво

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Ооо, ще има и други изненади така, че ...

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              За всеки вкус ще има, такъв ни е стремежа.
                              Ще има и осигурена асистираща машина с хидравлична лебедка за най безстрашните
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Ще има и осигурена асистираща машина с хидравлична лебедка за най безстрашните
                                ... и колко още неща сме намислили...
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X