Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Зимна среща SUZUKI

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Еиии,тая снимка ми напомня колко много бира изпихме на брега на залива Вромос,направо бях полу мъртав сутринта....
    То от радиацията ще да е било.Щот бирата и ракията си бяха хубави
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #47
      От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Бела, след края на другата седмица съм свободен, може да ме имате предвид. Ако не фалирам окончателно до тогава - с каквото мога ще помагам.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #48
        От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        На срещата през лятото на приказния Вромос, в центъра на радиацията се случи наистина незабравим купон. Много се надявам да ви срещна отново през зимата!

        Коментар


        • #49
          От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Оооо,зимата е сезон който предразполага хората към веселба и купони,ние за тва си заплюхме зимната среща за Заралии,ще се обедят тези които не са присъствали на наша сбирка
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #50
            От: Зимна среща SUZUKI

            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
            Еиии,тая снимка ми напомня колко много бира изпихме на брега на залива Вромос,направо бях полу мъртав сутринта....
            Не го слушайте ,отива да послъгва че е бил пиян-нали палатките ни бяха една до друга и рано сутринта се чуваха доста сладострастни звуци (бе много тънки палатките -все едно бях на първия ред на представлението) но за бирата е вярно-само по 40 кена на човек.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #51
              От: Зимна среща SUZUKI

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Не го слушайте ,отива да послъгва че е бил пиян-нали палатките ни бяха една до друга и рано сутринта се чуваха доста сладострастни звуци (бе много тънки палатките -все едно бях на първия ред на представлението) но за бирата е вярно-само по 40 кена на човек.
              Знаех си аз ,че трябва да дойда,ама пуста и работа няма отървия/не че се оплаквам/.Януари съм на линия ,със от тъмния.
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #52
                От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Mdaaa,
                Традиционно вече за 4-та година срещата е "Сузуки и приятели". Съвпада с РД на офроуд клуб Стара Загора и се организира тях. За всички, за които не е ясно, поканени са всички марки и модели, пък ако искате, елате и с балканче.
                Аз мисля, че е крайно време да престанем с обсъждането на името, както и не разбирам какво ви дразни. Всички знаем, че Заралии са невероятно добри организатори и сбирките им стават страхотни. Всички знаем, че вече болшинството са без сузукита и също така знаем, че това въобще не им пречи да са точно толкова готини, колкото и преди.
                Истина е обаче, че започнаха със сузуки и сбирката се превърна в ежегодна и "традиционна" именно заради нашата подкрепа. Според мен, дори и всички да сменим марката и колите, които караме, справедливо е срещата да си остане с традиционното заглавие.
                Ако сте съгласни с това, нека приключим въпроса "раз и на всегда" и темата да продължи с по-интересната си част, а именно: какво ще ядем, какво ще се, пие, колко народ ще трябва да спи и колко меса има в легловата база, къде ще са основните заигравки, колко ще е софт "софт трасето", ще съумеят ли заралии поне тая година да намерят нещо по-хард за желаещите . Ще има ли цяло прасе на масата и ако да, то ще ни стигне ли само едно ... така де, за тия дето не ядат свинско може и 2 ягнета ... пълнени със заешко ..
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #53
                  От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Mdaaa,
                  Традиционно вече за 4-та година срещата е "Сузуки и приятели". Съвпада с РД на офроуд клуб Стара Загора и се организира тях. За всички, за които не е ясно, поканени са всички марки и модели, пък ако искате, елате и с балканче.
                  Аз мисля, че е крайно време да престанем с обсъждането на името, както и не разбирам какво ви дразни. Всички знаем, че Заралии са невероятно добри организатори и сбирките им стават страхотни. Всички знаем, че вече болшинството са без сузукита и също така знаем, че това въобще не им пречи да са точно толкова готини, колкото и преди.
                  Истина е обаче, че започнаха със сузуки и сбирката се превърна в ежегодна и "традиционна" именно заради нашата подкрепа. Според мен, дори и всички да сменим марката и колите, които караме, справедливо е срещата да си остане с традиционното заглавие.
                  Ако сте съгласни с това, нека приключим въпроса "раз и на всегда" и темата да продължи с по-интересната си част, а именно: какво ще ядем, какво ще се, пие, колко народ ще трябва да спи и колко меса има в легловата база, къде ще са основните заигравки, колко ще е софт "софт трасето", ще съумеят ли заралии поне тая година да намерят нещо по-хард за желаещите . Ще има ли цяло прасе на масата и ако да, то ще ни стигне ли само едно ... така де, за тия дето не ядат свинско може и 2 ягнета ... пълнени със заешко ..
                  Много точно казано от бате Юпи, подкрепям с две ръце. Да припомня че миналата година имаше обещания от колегите от Троян за печено агне.Спечелиха го пловдивчани, като се цамбурнаха вечерта в реката до Ушев и почти "пребориха" стръмния бряг.Всичко хубаво ама не е докладвано да са го дегустирали.Ако важи още офертата, троянци да докарат агнето а чевермето ще измислим къде да го направим
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #54
                    От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Здравейте приятели! Където и да се проведе срещата аз съм там. Ст Загорския тим се справя много добре, трябва да продължи традицията.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #55
                      От: Зимна среща SUZUKI

                      Ако има повечко снежец ще ти се наложи да си с "виаграта". Остави "Барчетата" за лятото на плажа - видяхме на Черноморец че върви и по пясъка... ))
                      Чувам хубави неща за домакините по отношение на организацията на тези сбирки, та бройте и мен тази година.
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • #56
                        От: Зимна среща SUZUKI

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Вальо,ами нали лятната среща беше във вашия край,ама ти се скри и не дойде да почерпиш по една приморска ракияОт тази радиация на другия ден главата ми беше като чужда.
                        Аз също съм за Стара Загора,става купон,даже тази година ще гледам да помогна за осъществяването му!
                        Антоне, това с чуждата глава няма да е от радиацията най-вероятно... ))
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар


                        • #57
                          От: Зимна среща SUZUKI

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Еиии,тая снимка ми напомня колко много бира изпихме на брега на залива Вромос,направо бях полу мъртав сутринта....
                          Бела, вярно много бира се изпи. Аз нали съм си трезвеник, та забелязах един интересен факт на Вромос - някои от присъстващите ставаха от масата за малко само за да... могат да отворят капака на хладилната чанта за поредното кен-че студена бира! ))
                          Ама купона си беше върха!
                          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                          0899 00 2221 Николай Динков
                          skype: kokonp

                          Коментар


                          • #58
                            От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Само да вметна, че цяло прасенце с лимонче в устата и маслинка в г..а става само за атрактивна снимка. На вкус го няма никакво, не хабете прасето само саради едната снимка. Много по-добре е на пържоли.
                            Ако е до цяла животинка-агнето е точно за целта. Може и младо яре...
                            Хайде започнахме да обсъждаме по същество
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Зимна среща SUZUKI

                              В Стара Загора е супер яко, както всяка година. Но нека да бъде на баните в по-добър хотел, басеин, сауна...
                              Миналата година хотела беше малко като студентско общежитие...някои нямаха ток, други-топла вода, трети-отопление...но купона пак стана.
                              Очакваме с нетърпение следващото издание на Сузуки(Ст. Загора)...и приятели...
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • #60
                                От: Зимна среща SUZUKI

                                Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                                В Стара Загора е супер яко, както всяка година. Но нека да бъде на баните в по-добър хотел, басеин, сауна...
                                Миналата година хотела беше малко като студентско общежитие...някои нямаха ток, други-топла вода, трети-отопление...но купона пак стана.
                                Очакваме с нетърпение следващото издание на Сузуки(Ст. Загора)...и приятели...
                                Взели сме го под внимание този проблем
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X