Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
    След Белов пък беше доста гот мислех че ще нощуваме там дoкато извадим G-то а Белов ни пускаше музика по радиостанцията и си пиеше биричка на полянката .
    Вярно,ибати тежкия китюк.Добре че бяхме повече хора,та като го разклатихме здраво,излезе сам.
    Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
    Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Абе, то добре, че оная купчина отстрани излезе достатъчно здрава, иначе вярно щяхме да осъмнем, ако трябваше да вадим всичките коли от него място

      П.П. направи ми впечатление, че най-подготвен наоколо, се оказа Дедо Ники - само той извади джек ... а къде беше успял да събере тоя голям джек в това дребно Джимни - така и не разбрах.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
        Вярно,ибати тежкия китюк.Добре че бяхме повече хора,та като го разклатихме здраво,излезе сам.
        Да! А докато да го разклатиме то беше резачки, то бяха джакове, то беше дърпане то беше едно чакане... Между другото тея гадни бодливи акации ми скъсаха кабела на външния термометър.

        Искам да БЛАГОДАРЯ на цялата група организирала за поредна година тази невероятна сБирка . Доказахте за пореден път, че сте най-сплотената оффроуд група в Бг. ЕВАЛА .
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Наистина времето прекарано със старозагорската група не е изгубено , продълавайте в същия дух и все по-добре .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            Искам да БЛАГОДАРЯ на цялата група организирала за поредна година тази невероятна сБирка . Доказахте за пореден път, че сте най-сплотената оффроуд група в Бг. ЕВАЛА .
            Подкрепям мнението на Иван Попов и мога само да добавя, че съжалявам за късното ни включване !
            Ще очаквам с нетърпение следваща среща ...

            http://www.youtube.com/watch?v=q84A-...e_gdata_player

            http://www.youtube.com/watch?v=o0NeU...e_gdata_player

            http://www.youtube.com/watch?v=rKaw7...e_gdata_player
            www.4x4Trips.bg

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              A, случайно някой да има снимка на лудия пес ЛИМОН?
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                A, случайно някой да има снимка на лудия пес ЛИМОН?
                Не знам какво му бях направил на Лимон,но като захапа една пръчка(абе бая голяма тояга си беше) и като развъртя глава така ме кръстоса през краката че звезди ми изскочиха пред очите...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  На някой, ако му липсва червено швейцарско ножче от барбекюто да казва да му го пращам. Днес исипах един хляб на кучетата и то изпадна от вътре. Шарената сол и солта също са при мен, ма те ще ми трябват .
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Не знам какво му бях направил на Лимон,но като захапа една пръчка(абе бая голяма тояга си беше) и като развъртя глава така ме кръстоса през краката че звезди ми изскочиха пред очите...
                    Видях, бях точно до вас. Жената и тя го отнесе малко, но интересно - нея я удари мноооого леко и внимателно
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      На някой, ако му липсва червено швейцарско ножче от барбекюто да казва да му го пращам. Днес исипах един хляб на кучетата и то изпадна от вътре. Шарената сол и солта също са при мен, ма те ще ми трябват .
                      Солта е наша ,ама знам че ще я употребиш по предназначение...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Солта е наша ,ама знам че ще я употребиш по предназначение...
                        Бате,поробвахте ли мезето?
                        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Да! А докато да го разклатиме то беше резачки, то бяха джакове, то беше дърпане то беше едно чакане... Между другото тея гадни бодливи акации ми скъсаха кабела на външния термометър.

                          Искам да БЛАГОДАРЯ на цялата група организирала за поредна година тази невероятна сБирка . Доказахте за пореден път, че сте най-сплотената оффроуд група в Бг. ЕВАЛА .
                          Така си е,няма по сплотена офф група ж БГ

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
                            Бате,поробвахте ли мезето?
                            Иво мезето ти беше супер ,другата година пак да направиш...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X