Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Днеска пак направехме репетиция даже ,дано да не се откажат гостите [ATTACH=CONFIG]280321[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]280322[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]280323[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]280324[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]280325[/ATTACH]
    Щом тойотите го минават кво остава за другите.Поздрави момчета вече съм я запалил да подгрява.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      Щом тойотите го минават кво остава за другите...
      Минават е малко силно казано...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Колеги, аз съм с АТ-та иии започвам да се притеснявам
        Някой да му се намират МТ-та 235/70/16
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Бела не плаши хората бре!!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Аз отпадам ...джипката няма да е готова за каране , но сигурно ще дойда за купона да се видим .
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
              Аз отпадам ...джипката няма да е готова за каране , но сигурно ще дойда за купона да се видим .
              Споко Ице, в буса има много място
              Ще ви скъсам по едно билетче за разходката, цена една кока кола
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Ще помисля ...цял стек студен чай ще ти взема
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Някой да ми прати една емблема на Сузуки,и ще дойда.
                  TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                  TOYOTA BJ40 3.5D
                  Венци 0887551059

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                    Някой да ми прати една емблема на Сузуки,и ще дойда.
                    Знаем, че и без емблема ще дойдеш, но може да се чувстваш поканен и по тази тема, а тя е за всички марки.
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=105795&page=4
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Бела не плаши хората бре!!
                      Тц, само ни амбицира. Дано да дойда с витарата, а не като навигатор.
                      Последно редактирано от Кольо; 19-12-10, 20:07.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Минават е малко силно казано...
                        Някои минават,някои почти,а други изобщо нямат куража да се пробват,след няколко неуспешни опита да ме извадят назаде 3 джипа навързани,се наложи да направя щурм на хълма напреде от тва положение,и изскочи пущината....
                        Прикачени файлове
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Някои минават,някои почти,а други изобщо нямат куража да се пробват,след няколко неуспешни опита да ме извадят назаде 3 джипа навързани,се наложи да направя щурм на хълма напреде от тва положение,и изскочи пущината....
                          На срещата ако се случи, не се притеснявай - ние с Венци имаме опит във ваденето - справка Копривщица.

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            ...се наложи да направя щурм на хълма напреде от тва положение,и изскочи пущината....
                            Ама ти не се ли пробва най-напред да излезеш право нагоре? Аз поне първо бих се пробвал, преди да се мъчат да ме вадят назад.
                            Ама снимките лъжат, може и да е много по-гадно мястото отколкото се вижда.
                            Ще ни заведете ли там за проба?
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ама ти не се ли пробва най-напред да излезеш право нагоре? Аз поне първо бих се пробвал, преди да се мъчат да ме вадят назад.
                              Ама снимките лъжат, може и да е много по-гадно мястото отколкото се вижда.
                              Ще ни заведете ли там за проба?
                              Само за проба може да ви го покожем ,че иначе отиде цял ден да вадим закъсали джипки
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ама ти не се ли пробва най-напред да излезеш право нагоре? Аз поне първо бих се пробвал, преди да се мъчат да ме вадят назад.
                                Ама снимките лъжат, може и да е много по-гадно мястото отколкото се вижда.
                                Ще ни заведете ли там за проба?
                                Пробвах се ама се забих като пирон,бронята ми заклини,а мостовете легнаха в калта,отстрещния бряг е на 45 градуса,трябваше да завъртя гумите в другата посока,ама не можеха да мръднат,за тва решиха да ме вадят на заде,че още два окопани чакаха отсреща,докато правиха безуспешни опити да ме извадят на зад,си завъртях гумите в желаната посока и откачих въжето,за другото свидетели могат да кажат какво стана,някои даже забравиха за облога от 100лв че няма да мина от там,.... е аз не казах че ще е от първи опит.
                                Не е добра идея да се пробва,освен ако не разполага групата с ресурс от много време и течно гориво за борба със студа.
                                Подобни места не са включени в разходката в Събота,за Неделята ще измислим нещо
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X