Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    И аз съм за по-кратка разходка нещо да се заиграеме малко ,но да обикаляме цял ден ..........
    Лудак

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Приятели, това, че сме отделили няколко часа и сме го нарекли разходка не значи, че ще ви връщаме по домовете и пак да идвате. Ще правим разходката, така че да е приятна за всички. Тази година мислим да има места, където да спираме и да си правим заигравки, а не да караме постоянно. Всичко зависи от участниците с какви намерения са и колко броя са, в случая ще е от полза по-рано да знаем за тези параметри. Барбекюто е предвидено за неделя, но може някаква групичка да си избере място по пътя и да се отдаде на такова мероприятие и в събота. Ние правим програма, но не задължаваме участниците да се включват във всичко. Стара Загора има и два мола, може там да се отиде, въпрос на желание.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
        Приятели, това, че сме отделили няколко часа и сме го нарекли разходка не значи, че ще ви връщаме по домовете и пак да идвате. Ще правим разходката, така че да е приятна за всички. Тази година мислим да има места, където да спираме и да си правим заигравки, а не да караме постоянно. Всичко зависи от участниците с какви намерения са и колко броя са, в случая ще е от полза по-рано да знаем за тези параметри. Барбекюто е предвидено за неделя, но може някаква групичка да си избере място по пътя и да се отдаде на такова мероприятие и в събота. Ние правим програма, но не задължаваме участниците да се включват във всичко. Стара Загора има и два мола, може там да се отиде, въпрос на желание.
        А много моля туй за моловете го изтрий.Някой ще бъдем със съпругите си,пък ни се кара из гората
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          А много моля туй за моловете го изтрий.Някой ще бъдем със съпругите си,пък ни се кара из гората
          Ей, че съм несъобразителен, но вече е късно и трябва модератор вече.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Не се притеснявайте,разходката няма да е чак толкова продължителна,умишлено са завишени часовете,при най лошия случай,иначе едва ли ще е повече от 3-4 часа,но не се знае каква ще е зимната обстановка, за това трябва да се презастраховаме.При всички случаи в Събота ще е разходката,а барбекюто на Тунжа ще е в Неделя,няма да е добре да се разцепва колектива.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Ако приемате Нисанчета, пишете ме и мен! Двойна стая в хотела! И наистина ако може за МОЛ-овете да не се споменава, че достатъчно ми беше година и половина да гния там.

              П.С. И къде трябва да се изпращат пари за резервацията?
              Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
              0879076007 Жельо

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                Ако приемате Нисанчета, пишете ме и мен! Двойна стая в хотела! И наистина ако може за МОЛ-овете да не се споменава, че достатъчно ми беше година и половина да гния там.

                П.С. И къде трябва да се изпращат пари за резервацията?
                "Нисанчета" не ми е известно да има-има една велика марка НИСАН,но за да сме коректни марката е без значение ,важно е по душа да си офроудър така че заповядай ,ще се радвам да се запозная с колега Нисанаджия.За резервациите -обаждаш се на посочените телефони(мястото ти си го избираш) и там ще ти обяснят за резервациите.
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                  Ако приемате Нисанчета, пишете ме и мен! Двойна стая в хотела! И наистина ако може за МОЛ-овете да не се споменава, че достатъчно ми беше година и половина да гния там.

                  П.С. И къде трябва да се изпращат пари за резервацията?
                  Събора и преди,въпреки че е бил обявяван като Сузуки събор винаги е преминавал без разделения по марки и модели,всеки е приветстван като добре дошъл,а от миналата година е обявен като Национален,и така всички са доволни,и е много весело.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...=105795&page=4
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Даже и ТойотКИ може да има,никой няма да бъде върнат!!!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      [QUOTE=antiroad;1360674]Даже и ТойотКИ може да има,никой няма да бъде върнат!!![/QUOTE
                      Е, то ако няма Тойотки, половината заралисйка група ще е аут
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Даже и ТойотКИ може да има,никой няма да бъде върнат!!!
                        Е, то ако няма Тойотки, половината заралисйка група ще е аут
                        Тц,тц,тц що си продадохме хубавите Сузукенца,ся скучаем по цял ден,няма кво да ремонтираме вече
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Да бе ,да ,само дето все си без предно!!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            EEEEE Голям купон се очертава FFFFFFS 16

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Ти вземи махни тази кака от аватара,да не те види жената,че ще има бой с точилка по главата/Чак поет съм станал/
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Ти вземи махни тази кака от аватара,да не те види жената,че ще има бой с точилка по главата/Чак поет съм станал/
                                Няма да я познае бре.Виж как я е маскирал
                                Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                                Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X