Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
    Айде стига си захвалвал вече тая бавна раздатка, ще вземат да се блъскат по вратата на халето, немоЕм ги захраним Сичките наведнъж...
    Не е лъжа
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Още няколко часа и ще имам готови три комплекта зъбни колела. Два за японска раздатка и един за испанка.
      Има ли още мераклии или да започвам да си ги бия от главата?
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Тези с двойно колело ли са или както първия комплект ?
        Според мен , ако обявиш цена ще има и интерес , а според цената и броя на мераклиите .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Мераклии има обади цена само
          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
          "Mud Angels" Stara Zagora

          Коментар


          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            399 лева.
            Блока е цял.
            Прикачени файлове
            Без блокажи си за никъде. :D
            Без лебедка, хептен...

            0887 731062 - Цецо

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Ако примерно направим групова поръчка и се съберем 10 човека тогава пак ли ще е такава цената?
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Блока е цял.
                Кво ще рече това?
                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                "Mud Angels" Stara Zagora

                Коментар


                • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Нещо чувам за намаляне на 2,48 на по-ниска цена от 400лв.....
                  Сузуки Самурай-старт от скрапа
                  0885192667

                  Коментар


                  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Още когато Калин ви написа колко му е струвала идеята, ми направи впечатление, че не бяхте очаровани. Аз ви помолих вие да дадете цена, след като моята не ви понася. Така и никой не се осмели да каже колко е готов да плати за тия зъбчатки. На Калин даже е едно зъбно колело по-малко.
                    Към колегата Миро Иванов: Колега, аз на тези колелета съм платил само материала и термообработката, общо 50 лева на комплект. Всичко останало - разшифроване, струговане, зъбофрезоване, зъбодълбане, фрезоване и шлифоване, съм го правил сам. Имам някакви разходи за ток, да кажем 15 лева на комплект. Така че винаги мога да дам по-ниска цена от тази, която си чул . Проблема е, че по-скоро ще ги подаря на приятели, отколкото да ги продам на някой, който е решил да се подиграва с труда ми.
                    Не ме разбирайте погрешно, нито се сърдя на някой, нито някой упреквам за нещо. Започнах да правя тези три комплекта на моя отговорност и риск (без някой да ми е поръчал нещо реално). Исках, като каже някой дай, и аз да дам, да имам готови, и всичко да се случи бързо.
                    Все ще ги спазарим някъде тия три комплекта.

                    Поздрави на всички!
                    Без блокажи си за никъде. :D
                    Без лебедка, хептен...

                    0887 731062 - Цецо

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Съмнявам се да не ги продадеш до края на седмица !
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Колега, оценявам труда ти и си прав за тази цена за 3те комплекта . Аз имах предвид , че ще е по лесно да продадеш 10 комплекта по 200лв , отколкото 3 по 400 . Не искам да те обиждам с тази цена, но ако за теб е изгодно да ги продаваш по 200лв аз си поръчвам един комплект и съм сигурен, че ще продадеш над 10 .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
                          Ако примерно направим групова поръчка и се съберем 10 човека тогава пак ли ще е такава цената?
                          Отговарям ти конкретно, макар и да съм сигурен, че това са си само приказки, и никога няма да се организирате да поръчате 10 комплекта; отделно въпроса, че после може и десетимата да кажете, че нещо не ви харесва и вместо 1 проблем, стават 10 проблема, което вече си е трудно за разрешаване.
                          За 10 комплекта цената ще е 300 (триста) лева за един комплект. 40% авансово. Срок за изработка на десетте комплекта 5 (пет) седмици.
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            Не съм съм и помислял да се подигравам за нещо-всеки има право да си оцени труда.Моето мнение е че не си струва малката разлика.Пробвал съм с раздатка 2,26 2,7и малко и с 4,16-разликата е ОГРОМНА.Лично аз ако реша да си вкарвам Витарата в гората някога мисля да е с 33-ки,а за тях бавните трябва да са(според мен)поне 2,8 към едно.
                            Сузуки Самурай-старт от скрапа
                            0885192667

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Да, обаче има и такива като мен - 33ки не искам да слагам, щото трябва да се заигравам и с мостовете, или поне с кожуха на предния диф, карета отделно, а пък оригиналните бавни на Витарата така или иначе не стигат, особено за стръмно с големи камъни.
                              Това, което Мечока предлага, лично мен ме устройва. Дори и цената ще преглътна (много ми се вижда, но пък знам как изглеждат нещата и от другата страна, особено за единични бройки). Но ще е чак към средата на лятото, стига да не реша преди това да изхвърля двигателя с все скоростите и раздатките.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Не се занасяите с колегата цената му е повече от добра .
                                Кита на калмини за раздатка струва 800 долара а се предполага че са произведени хиляди броики .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X