Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
    Добре свършена работа Сега всеки в Сузуки подфорума чака отзиви иии цена на туй чудо
    Поздрави!
    и снимки, и клипове, и може би серийно производство

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
      Днес сглобих и тествах,СТАВАААА!!!!с оригиналната раздатка на 5 скорост с 2500об\мин,се движех с 40 км\ч,а сега с новите зъбчатки на 5 скорост с 40км\ч съм с 3300об\мин,доволен съм !!!!дано съм бил полезен с тая информация.
      Браво Русия. Кажи само в гората разликата осезаеме ли е ? Тази разлика която даваш от 800 оборота е точно една предавка от оригиналната или 10 км. в час, не знам как се изчислява в % и колко е. Практиката ще каже най-добре.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Чакайкате сега........ само бавните ли са намалени или ?
        Лудак

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Едва ли на бързи ще се джиши на 5скорост с 3300оборота и скорост 40км/ч.

          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            То е ясно че не се движи на бавни с 40 с тия обороти , явно само бавните са намалени.....Давайте тестове как е с нормални бавни ,клипчета , снимки и т.н
            Лудак

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              гумиту са ми 31\10.5\15,разликата ме изненада приятно щото не очаквах чак толко.от както сложих тия гуми където движех на втора бавна,вече само първа и при по-големи натоварвания съединитела почваше да понамирисва яко.без труда ми по сваляне демонтаж и мантаж колелетата ми излезнаха 400лв.само да кажа че м\у японската и испанската раздатка има разлики в размерите на блок валовете,иначе в предавателното число е еднакво.мойта раздатка е японска ,а блоквала го правих по испанска и трябваше да ползвам капака на испанската раздатка за да събера мойта.забчатките ми ги смета и прави the bear от по горните постове.при витарата като пипаш раздатката,променяш само бавните,бързите са си както бяха.на бързите съм като глис на буца с тия гуми.клипове и снимки,като излезем в събота.само че няма витара с 31-ци във Враца за да ви пусна сравнителни клипове.поздрави.
              СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


              0878209603 0885665118 Качето русия

              Коментар


              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Това ясно ,дай някакави тестове на баир,преди и сега!
                Примерно преди го изкачвах на първа с много газ и пушещ съединител/или не ми стигаше мотора/,а сега на трета с малко газ!
                И ако може някой клип наистина!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Като цена не е много ма с 31 мисля че витарата трябва да има сила без пипана раздатка.Нашата витара с 32-ки тракторни заглъхваше на втора и почти навсякъде се караше на първа.Но с турбото заглъхването по баирите изчезна.Та мисълта ми е ако държът тия колела може да поръчаме.И виш кажи като тестваш в събота на места които е захлъхвала преди сега дали си минава спокойно на втора примерно.Гумите какви са?
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Не знам с турбото как е ,ама с 32 -ки ще ви намеря мноооого местенца на които и първата ще ви заглъхва ,за втората да не говорим!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      хехех ние няма да катерим планини дай снимка да го видим това баирче
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Както казах ,говоря за стандартен мотор,и 31-ците му идват големи!
                        Радвам се ,че сте решили проблема с мотора,но за мен 31-ци /карам с такива/и сериозен наклон си е мъка!Пък и от наклон ,до наклон има разлика.
                        За бързите няма да говоря !
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Е така е колега
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            Кви ги блещите бе, аз ще ви заведа на поне 10 баира, дето със 195/18/15 глъхне на 1-ва бавна и няма минаване ... за 31-ци не може и да се помисли. Там бая се шашкам и за дифовете, че загряват зверски при тия "баирчета" ... та щом за стандартните цвички си трябват по-бавни на раздатката, какво говорим за големите гуменки.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Ще чакаме на срещата да ни покажеш!Аз не вярвам!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Кви ги блещите бе, аз ще ви заведа на поне 10 баира, дето със 195/18/15 глъхне на 1-ва бавна и няма минаване ...
                                Какви са тези баири... да не излизаш в орбита
                                Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X