Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

    Колеги ,искам да поздравя пилотите на двете Витари Александър Ненов и Иван Попов и техните навигатори за класирането им на първите две места на траяла на нац.събор!!!За кой ли път имаше приказки ,че Сузукитата не ставали,но любимата ни марка "ИЗКЪРТИ" ВСИЧКИ ДРУГИ!!!
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

    Хехе, бравос! Да им напомня да ми се обадят пишат за абонаментите. Може на ЛС.

    Коментар


    • #3
      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

      Честито и от мен! Много се радвам, че нашата марка не ни предаде.
      С пожелания за нови бъдещи успехи!

      Николай
      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

      Коментар


      • #4
        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

        Кво беше там-"внимавай че винаги може да ти изкочи витара".Поздрави за победителите.
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #5
          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

          Та то не само сега на събора,а и в предните 2-3 траяла бяхме първи с Витарката.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

            Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
            Та то не само сега на събора,а и в предните 2-3 траяла бяхме първи с Витарката.
            Браво бе Евгени и не се обади да викам за теб,а, леле че ме е яд, 5 дни бях там, и не се уцелихме, ама като е така, ще трябва пак аз да идвам при теб

            Поздравления за успеха
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

              Браво на колегите и честито за челните места.
              Не е по темата, доста често съм чувал израза че щом кара Витара значи няма пари ...е то с много пари всеки може . Няма съмнение Витарките се доказват всеки път напук на всички
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • #8
                От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                Честито на победителите-напълно заслужено!
                Гледах траяла тази година(и миналата)и според скромното ми мнение най-важно е задкормилното устройство,та надали марката и модела "жипка" е определяща!
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • #9
                  От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                  С Витарите постоянно трябва да се внимава да не комплицираме останалите.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                    Първоначално публикуван от Николай Георгиев (turbo d) Преглед на мнение
                    Браво на колегите и честито за челните места.
                    Не е по темата, доста често съм чувал израза че щом кара Витара значи няма пари ...е то с много пари всеки може . Няма съмнение Витарките се доказват всеки път напук на всички
                    Какво да кажем ние със Самораите, още по голяма сиромащия. Да не забравяме че Витарата е ЕС класа на СУЗУКИ. Честито на победителите!
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #11
                      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      Какво да кажем ние със Самораите, още по голяма сиромащия. Да не забравяме че Витарата е ЕС класа на СУЗУКИ. Честито на победителите!
                      ААА недеи така срещу Самураите дори и големите Нисани мълчат.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • #12
                        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                        Аз пък си изкъртих карето. Още на стъпалата. И изкарах останалата част на задно. Което ме закара на последно място...
                        Ама още един плюс за витарите-минато трасе на 4х2. С 4х4 и жената може да го мине

                        Поздрави за победителите!
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Аз пък си изкъртих карето. Още на стъпалата. И изкарах останалата част на задно. Което ме закара на последно място...
                          Ама още един плюс за витарите-минато трасе на 4х2. С 4х4 и жената може да го мине

                          Поздрави за победителите!
                          Ех......едно нещо Кольо да е прихванал от мен - може да си само на задно, но да не се отказваш да опитваш

                          Поздрави и от мен.
                          TG

                          Коментар


                          • #14
                            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                            Ами какво излиза че от първо до последно място само Витари , ми какво ще стане на следващото състезание само Витари ли ще участват. Голяма беля тия Витари .
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • #15
                              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              С Витарите постоянно трябва да се внимава да не комплицираме останалите.
                              Даа ,много трябва да се внимава,че веднага започват едни приказки-Витарите тва,Витарите онва....Амааа...култовата реплика?Бягайте Витарата идва!!!Не съм чул някъде сеирджиите да викат"Бягай Гегата идва;бягай Тойотата идва"
                              Честито на печелившите!Благодарности,че прославят марката!И аз се старая,където мога,правете го и вие
                              Поздрави на всички!
                              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X