Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Колеги ,искам да поздравя пилотите на двете Витари Александър Ненов и Иван Попов и техните навигатори за класирането им на първите две места на траяла на нац.събор!!!За кой ли път имаше приказки ,че Сузукитата не ставали,но любимата ни марка "ИЗКЪРТИ" ВСИЧКИ ДРУГИ!!!
    Браво, само така!
    Много странно, но на всяко състезание от всички други отбори се обединяват срещу Сузуки. Ха познайте защо!

    Коментар


    • #17
      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

      Поздравления и от мен за хубавата новина!

      Коментар


      • #18
        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

        Витарата е най-разумния компромис при джипките. Винаги има по-добро, нооо за много повече пари.
        А и на сбирките на сузитата е най-готино.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

          Привет!
          Че какво и е на Витарата...
          Пък сигурно боли ако някой с Витара те мине...
          Аз си ги харесвам Витарите...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • #20
            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

            Ми то и миналия месец на плажа Вромос ги изкъртихме !!!
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #21
              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

              Не отричам качествата на Витарите,но темата заприлича на "умря циганката която ни хвалеше",и за това ние трябва да си вдига ме самочуствието.Витарите са много леки и с по-силен мотор показват чудеса но пък при по-трудно състезание,малко завършват.Все пак успех и безаварийно завършване на всички участници.За мен марката е без значение,нито една фирма не е на баща ми ,за да се впрягам за нея,днес карам това утре друга марка,а те без хората са нищо куп желязо.

              Коментар


              • #22
                От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Ми то и миналия месец на плажа Вромос ги изкъртихме !!!
                Хм ... а сега се канят да чистят пясъка от радиация ... с к'во ги карате тия Витари бре?
                Съжалявам само, че не можах да дойда да ви се порадвам.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #23
                  От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  Хм ... а сега се канят да чистят пясъка от радиация ... с к'во ги карате тия Витари бре?
                  Съжалявам само, че не можах да дойда да ви се порадвам.
                  Витарите се караха с ядрено гориво, затова сега е опасно да се ходи на плажа Но наистина беше много емоционално да се гледа как Витара бяга с Тойота. Ама и Тойотата не се даде лесно. Аз забравих да пратя поздравления на съпругата на Иван Попов за нейното майсторско шофиране!
                  Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                  0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                  /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                    Аз карам Сузуки , карам и Тойота , много ми етрудно за оценки. На Арена участвах със Самурай , но не пропуснах да покажа възможностите на Тойота край палатковия лагер, там дето се позатрудниха Витарките.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #25
                      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      Аз карам Сузуки , карам и Тойота , много ми етрудно за оценки. На Арена участвах със Самурай , но не пропуснах да покажа възможностите на Тойота край палатковия лагер, там дето се позатрудниха Витарките.
                      А моля моля,минах си без проблеми просто от начало не бях включил предното
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #26
                        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                        За пореден пътНатиснете снимката за да я уголемите

Име:б.слатина.jpg
Прегледи:3
Размер:155.8 КБ
ID:5213217
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #27
                          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          За пореден път[ATTACH=CONFIG]253319[/ATTACH]
                          Тез Витари бре, все първи . Браво! А те и у вестника ги хвалят а снимат УАЗА...Явно не ги разпознават
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • #28
                            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                            Еваля!Много са арни Витарите,колкото повече е имам,толкова повече не ми се продава Майтапа настрана,ама много ме радва тази колица.И първите места на колегите ме радват
                            Поздрави на всички Сузукаджии
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #29
                              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                              А бе тя Витарата хубав автомобил ама не всички се представихме добре на траяла, ама така де все някой трябва да е предпоследен я! )) Явно и от пилота зависи, щото навигатора ми се справи добре! ))
                              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                              0899 00 2221 Николай Динков
                              skype: kokonp

                              Коментар


                              • #30
                                От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                                Е,поне си се класирал,нас ни дисквалифицираха заради колан на навигатора,заяде мръсникът
                                Иначе ,не виждам нищо лошо да поздравим победителите от състезанията,вместо да чакаме циганката!
                                И не на последно място Витарата често пъти е оплювана от други марки,обичам да има доказателства ,че не заслужава!!!
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X