Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

    Тоя път в Нови Искър ТЕ НИ ИЗКЪРТИХА .................. заболя ме сърцето .......толкова Самурайчета и Витарки нестигнаха да ФИНАЛА ........
    Лудак

    Коментар


    • #32
      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Тоя път в Нови Искър ТЕ НИ ИЗКЪРТИХА .................. заболя ме сърцето .......толкова Самурайчета и Витарки нестигнаха да ФИНАЛА ........
      За ГЕГИТЕ ли говориш, чист късмет. Не гледай генералното върни малко назад.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #33
        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

        На това ли му викаш ,чист късмет.Днес Гегите и Дефендарите бяха от друга планета спрямо витарити иСамураите.

        Коментар


        • #34
          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          На това ли му викаш ,чист късмет.Днес Гегите и Дефендарите бяха от друга планета спрямо витарити иСамураите.
          Ами да си бяха показали възможностите и в първия старт, там мисля че са Самурай, Г, Витара.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #35
            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

            Виждам,че е било интересно състезание,съжалявам ,че не съм имал възможност да присъствам!Честито на победителя,нека гегите и те да видят ,че имат джип!
            Между другото ,ако сте обърнали внимание от второ до шесто място включително го делят Сузукита!
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • #36
              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

              Ясно е че ще са Сузуки,то имаше 2-Геги,3-Дефендъра и 1-Патрол,и един Уаз,всичко друго беше Сузуки.Аз поне през втория ден не видях друга машина освен на Сузуки,да не завърши.

              Коментар


              • #37
                От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Ясно е че ще са Сузуки,то имаше 2-Геги,3-Дефендъра и 1-Патрол,и един Уаз,всичко друго беше Сузуки.Аз поне през втория ден не видях друга машина освен на Сузуки,да не завърши.

                Явно сте били на друго състезание, защото в Нови Искър - Дефендърите бяха - 2, Патролите - 2, Уазките - 2, Тойота, Терано, Газ 69... Относно това, че само Сузукита не завършвали - възможно е, като все още им слагат руски мостове...
                Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                Коментар


                • #38
                  От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                  Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                  Явно сте били на друго състезание, защото в Нови Искър - Дефендърите бяха - 2, Патролите - 2, Уазките - 2, Тойота, Терано, Газ 69... Относно това, че само Сузукита не завършвали - възможно е, като все още им слагат руски мостове...
                  А защо им слагат Руски мостове...замислял ли си се?

                  Коментар


                  • #39
                    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    А защо им слагат Руски мостове...замислял ли си се?
                    Кажи ни да разберем и ние ,защо си слагат мостове които тажат по 150 кила ?
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #40
                      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                      Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                      Кажи ни да разберем и ние ,защо си слагат мостове които тажат по 150 кила ?
                      Ми и аз не знам-затова питам,който кара с УАЗ-ов мост на Витара да каже какви са плюсовете.Лично аз не бих сложил.......просто не бих заменил хипоидното главно предаване със старото конично при УАЗ.Освен това и клиренса отпред спада доста с УАЗ-ов мост.

                      Коментар


                      • #41
                        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        Ми и аз не знам-затова питам,който кара с УАЗ-ов мост на Витара да каже какви са плюсовете.Лично аз не бих сложил.......просто не бих заменил хипоидното главно предаване със старото конично при УАЗ.Освен това и клиренса отпред спада доста с УАЗ-ов мост.
                        За мен тава изпълнение на Витара е голяма грешка... представи си къса база със уазков мост (тежи яко туй жилязо) и двигателя отпред а задницата лека.....
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #42
                          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                          Да ,грешка е ,затова слагат заден витаров диф с уазкови полуоски и карета/мост тип Йонко от Б.Слатина/.Вярно е ,че независимото окачване дава малко по-голям клиренс,но за състезания е по -добре да си с цял мост,защото по-често се налагат по-големи ходове.Стига обаче целият мост да е направен както трябва и да издържа на напъна!
                          Траялите придобиват все по-голям интерес и съответно ще има все по -подготвени машини-видяхме Г-то ,Самурая,имаше още една изрязана ръбата машина!
                          От друга страна на различните трасета са фаворити различни типове машини,в повечето от случаите Витарите успяват там където нямат ходове да компенсират с лекотата на джипката и да "подскокнат" препятствието,естествено ,който си е майстор!!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #43
                            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                            А как ще обясните това че Витарата с пловдивската регистрация счупи задния мост,който е Витаров и продължи само на преден който е от Уаз,и раздаваше такава газ че чак се учудвам как не пръсна двигателя.Самурай на Иво от Самоков,на Тетевен пъсна раздатката от Самурай ,а останаха мостовете от Уаз здрави,сигурно щото са много чупливи.колкото и да неи харесва истината е една който е сложил преден мост от Уаз,забравя за проблем с каретата и мостове.

                            Коментар


                            • #44
                              От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              А как ще обясните това че Витарата с пловдивската регистрация счупи задния мост,който е Витаров и продължи само на преден който е от Уаз,и раздаваше такава газ че чак се учудвам как не пръсна двигателя.Самурай на Иво от Самоков,на Тетевен пъсна раздатката от Самурай ,а останаха мостовете от Уаз здрави,сигурно щото са много чупливи.колкото и да неи харесва истината е една който е сложил преден мост от Уаз,забравя за проблем с каретата и мостове.
                              И аз използвам доста руски части на Самурая( сравнително здрави и евтини ) но на една лека машина, като Витара или Самурай да сложиш този тежък мост( самурайския преден оборудван мост го нося сам) , е това просто не го разбирам.... Относно здравината на тези мостове мога да поспоря понеже познавам един голям вносител на руски части и знам кво се харчи най много... а и в раздела на уас има доста теми за строшени дифове и...
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • #45
                                От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

                                Нямам много впечатления от уазовите мостове,но информацията е ,че и те се чупят често.Питай Йонко защо си прави "галимации" и направо не слага уазкови мостове с дифа,питай Емо от Сливен защо си продаде нечупливата Уазка и си взе Витара!
                                Да не забравяме ,че основното предимство на Витарата е лекотата и смяната на определени възли на всяка цена може да е пагубно за нея.Както включително и тежкият уазков мост може да е довел до счупването на раздатката.
                                Започвам да прозирам малко враждебност срещу любимата ни марка,все пак темата е за победите на Сузуки по състезанията.Няма нечуплива джипка ,затова си пишем тук,за да разрешим проблемите им!
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X