Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Първоначално публикуван от deny-97 Преглед на мнение
    Как мога да получа достъп до ФБОК-Варна?Мерси.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...8&postcount=23

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Искам само да напомня, че темата на варненската група официално е тази: http://forum.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=20 , но колеги, които искат да се присъединят към барбекю клуба могат да пишат и тук или на ЛС. Да не забравяме все пак, че тази тема е в техническия раздел на форума, а не в раздел разходки и е един компромис от страна на модераторите, за което сме им задължени. Благодаря.

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        ФБОК-Варна кани всички членове и привърженици в неделя на Шорпиловци .Начало в9.30ч-10.00ч след аспарухов мост посока Бургас,аз лично ще чакам на Харамията.

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Къде точно на Шкорпиловци сте решили?. Питам за да мога да се присъединя по някое време?
          Някъде около естакадата или към азмите по към устието на Камчия?
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Мислех си за края на плажа посока Камчия, там на едно място гората е до пясъка. До колкото си спомням след селото по асфалтовия път се отбиваше в ляво по черен през гората и той излизаше на пясъчната ивица! Ама утре ще го търся на място , че мина една година и сега ми е трудно да го опиша точно!
            Все по наложително става да се сдобия с ГПС, ама някой друг път!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Мислех си за края на плажа посока Камчия, там на едно място гората е до пясъка. До колкото си спомням след селото по асфалтовия път се отбиваше в ляво по черен през гората и той излизаше на пясъчната ивица! Ама утре ще го търся на място , че мина една година и сега ми е трудно да го опиша точно!
              Все по наложително става да се сдобия с ГПС, ама някой друг път!
              ОК. Знам къде е. Там ходим на плаж обикновено. Но не е много удобно за барбекю, защото няма много сенчица. Ако Золтан ще е с вас , аз имам неговия телефон и ще се търсим
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                ОК. Знам къде е. Там ходим на плаж обикновено. Но не е много удобно за барбекю, защото няма много сенчица. Ако Золтан ще е с вас , аз имам неговия телефон и ще се търсим
                Таман ще си видиш/вземеш въжета................
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  За всички любители на софт разходките,барбекюто и доброто настроение обявявам утре в 10,30 часа сборен пункт в началото на село Зорница.Знам,че е малко късно за това,но всички са добре дошли.

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Така, за 02-08-2009 сборния пункт е същия само часът е 10.00.
                    Ако има нови Варненски попълнения да заповядат!!!
                    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      За събота и неделя организираме поход около Плиска,Преслав,Мадара и Шумен.Нощуването ще е на палатки или у Джипо,както беше писал Мишо.Храна кой каквото харесва,пиене тоже.Всички сте добре дошли.Емоциите са гарантирани.

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Вчера на събора ни намери един чисто нов варненски съфорумец с Фронтера Б, който иска да се присъедини към клуба ни. Понеже няма нито едно мнение във форума, моля го поне да напише едно мнение тук, за да запомним ника му, и когато има такава възможност (понеже има ограничения за младши участници за дискусионните групи) да можем да го включим в отбора.

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                          Вчера на събора ни намери един чисто нов варненски съфорумец с Фронтера Б, който иска да се присъедини към клуба ни. Понеже няма нито едно мнение във форума, моля го поне да напише едно мнение тук, за да запомним ника му, и когато има такава възможност (понеже има ограничения за младши участници за дискусионните групи) да можем да го включим в отбора.
                          Здравейте колеги, казвам се Жеко и от скоро се радвам на една Фронтиера Б КБ 2.2 дти.
                          А ето и линк към малко клипче за представянето на отбор "Оффроуд Трезвиник" на събора.http://www.youtube.com/watch?v=rZV1z2wT_jU
                          Ще се радвам да стана част от Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб Варна.
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            От името на отбор "Офроуд трезвеници'' благодаря на новия колега batije за хубавия клип.Ще помоля някой от колегите,който е по на ''ти'' с компютрите,да премести клипа в клубната тема,да не се пълни техническия раздел.

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от batije Преглед на мнение
                              Ще се радвам да стана част от Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб Варна.
                              За съжаление ограниченията за младши участници във форума важат и за дискусионните групи. Налага се да напишеш поне 20 мнения в основните раздели, но без тези :
                              Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
                              Купувам - Продавам
                              Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми!
                              и то без спам. Съжалявам, но това са правилата на форума и те важат за всички. Успех с писането, но най-вече с четенето.

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Момчета,какво става?Няма ли да се организира разходка?Забраихми са ве
                                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X