Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    FANATIC е прав.В желанието си да сме съпричастни един с друг,пълним темата с всичко,което ни е на душа и сърце.Занапред ще трябва да спазваме правилата на форума.BODO е обяснил много добре къде трябва да се влезе на клубната тема.

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Колеги, моля пишете в клубната тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=20 ; може да се влезе и през лентата "персонални настройки" > "общност" > "социални групи" > "ФБОК-Варна". Моля не пишете тук, защото дразните други колеги.
      Точно затова направихме клубната тема, за да си я превръщаме в каквото си искаме.
      Благодаря
      Bodo мен нищо не ме дразни. Това което ме дразни няма да го видиш тук. Защото го изтривам или заключвам темата
      Мене ми е най-лесно, слагам катинара пък вие се оправяте. Но не е там истината. Опитвам се да помагам с каквото мога, предполагам сам се сещаш, че ако почне всеки да пише каквото си иска няма да може да се разбере нищо. Ако така ви устройва кажете и спирам да обръщам внимание на тая тема....
      no signature no problems

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Такааа, тук отново запрехвърчаха искри!
        За да сложим край на тези разправии от сорта Аз СЪМ, Пък вие ЩЕ МЕ СЛУШАТЕ,защото имам зелен надпис-:

        МОЛЯ колегите от "ФБОК"-Варна да започнат да пишат във клубната тема, къдета ще се разправяме както си искаме, а тук ще обявяваме само договорените мероприятия и датите и часовете на същите!!!
        За да могат и евентуалните нови фенове на Варненската група да се включват към тях!

        Много съжалявам колега Фанатик, но съм длажен като представител на "ФБОК"-ВАРНА да заявя , че отношението което показваш към нашата група е меко казано кофти!
        Ако има лимит на постове във темите ще те разбера! Обаче иначе не виждам никъкъв смисъл да ограничаваш дискусиите във Варненската тема! Който не му харесва темата да не я чете в края на краищата!!!
        Ние не спамим нечия чужда тема а тази която си я създадохме ние!
        Със какво пречим на някого че споделяме преживяванията си и снимките си във тема която може да види всеки, а не всеки може да влиза във групите, особено новите членове!!!
        Извинявам се ако съм прозвучал грубо , но съм длъжен да представя моето виждане по въпроса!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Bodo мен нищо не ме дразни. Това което ме дразни няма да го видиш тук. Защото го изтривам или заключвам темата
          Мене ми е най-лесно, слагам катинара пък вие се оправяте. Но не е там истината. Опитвам се да помагам с каквото мога, предполагам сам се сещаш, че ако почне всеки да пише каквото си иска няма да може да се разбере нищо. Ако така ви устройва кажете и спирам да обръщам внимание на тая тема....
          Точно затова казах на групата да пишат в клубната тема. Не искам да се заяждам с никого в раздел "Опел". Нямам проблеми с модераторите от този раздел. Не се заяждам. Поздрави.
          ПП. Модераторите, както и началниците в армията не са любими на простосмъртните. Затова си направихме раздел, където да не ни модерират. Може би могат, но там не пречим на никого.

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
            ..Много съжалявам колега Фанатик, но съм длажен като представител на "ФБОК"-ВАРНА да заявя , че отношението което показваш към нашата група е меко казано кофти!
            Явно вадиш нещо от контекста... или и аз не знам какво.... това е поредното доказателство на народната мъдрост "направи добро изяж л...о". Ще те помоля да ми пратиш ЛС за да изясним с какво показвам "кофти отношение" за да не ставам аз причината за излишния спам. Относно "вашата" тема: тя може дори лично ти да си я създал но това по никакъв начин не ти дава право да пишеш каквото прецениш в нея. Освен ако не се намира в раздел "Спам чат и т.н...". Всяка тема пусната в този форум се модерира според правилата на форума.Аз лично направих изключение на правилата и оставих тема в технически под-форум в която да си правите сбирки, защото всеки от вас чувствам като приятел. Никой друг раздел от техническите няма такава тема.
            Това за "зеленото" под името е явно обект на друга дискусия която по някакъв начин те засяга лично теб. Нямам идея защо е така.... истината, е че вече взе яко да ми омръзва да хабя нерви за да има нещо подредено от този под-раздел. Точно пък такова отношение не съм очаквал....
            no signature no problems

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
              Точно затова казах на групата да пишат в клубната тема. Не искам да се заяждам с никого в раздел "Опел". Нямам проблеми с модераторите от този раздел. Не се заяждам. Поздрави.
              ПП. Модераторите, както и началниците в армията не са любими на простосмъртните. Затова си направихме раздел, където да не ни модерират. Може би могат, но там не пречим на никого.
              Понеже модераторите Ви пречат, и не ги обичате, моля от тук нататък си ползвайте само "вашата"тема.
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Отварям темата защото се надявам все пак да се използва по предназначение.!
                no signature no problems

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Искам да изясня нещо. Повечето колеги от нашата група са над средна възраст. Повечето не са компютърни специалисти. Повечето се радват, ако могат да качат снимка или клип във форума. Повечето са ентусиасти. Това, че не са сложили нещо на местото му, не ги прави по-долни, нали. Моля, не убивайте желанието на хората в този форум. Не забравяйте, че има скайп и GSM мрежи. Ние искаме да сме тук. Ако не ни желаете, моля кажете го открито. Благодаря.
                  ПП. Понякога говоря съвсем сериозно........
                  ППП. По предложение на колегата Злой, вече ще си пиша само в "моята" тема. Съжалявам.....

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Не мога да разбера едно на кого пречим и сме голям трън в очите на някой че се събираме и сплотени каде е проблема незнам
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      На всичките Ви отговорих на ЛС-я......

                      Ако някой има въпроси - нека да продължим дисскусията ни там.
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                        ... ПП. Понякога говоря съвсем сериозно ...
                        Не думай! И да го видя, ще ми е трудно да го повярвам.
                        Като сте хора "над средна възраст", а не някакви пуберчета, толкова ли е трудно да приемете, че когато сте на публично място (каквото е напр. форумът) е нормално да се съобразявате с някакви установени норми и с хората около вас?
                        В частност форумът "Автомобили 4х4" и неговите подраздели са предназначени за техническа информация, а не за чат. Ама били сте си отворили тема. Ами отворете я там, където й е мястото!

                        Като искате да споделяте снимки със света - ей ви цял раздел за пътешествия и разходки. Даже и раздел за простотии има във форума.

                        Какъв ви е проблемът? Искате да правите каквото си искате, без да се съобразявате с никого?!? От това по-лесно няма! Регистрирате си един домен, мятате един форум на някакъв сървър и пей сърце - няма администратори, няма модератори ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Първоначално публикуван от ised21 Преглед на мнение
                          Не мога да разбера едно на кого пречим и сме голям трън в очите на някой че се събираме и сплотени каде е проблема незнам
                          Колега ИСЕД. Ако ми пречехте на мен щях още след пускането на тая тема да я изтрия, защото тя не е по правилата на форума. Намира се в техническия под-форум на ОПЕЛ а не в "Пътешествия, маршрути, тракове и точки с описания" не изтрих темата именно заради това, че няма как нови членове с Фронтери да се запознаят по между си ако е някъде другаде. Изобщо не знам защо си въобразявате че някой има нещо против вас....
                          А това, че тя също подлежи на модерация няма нищо общо с това, че "сте трън в очите"

                          П.С. с удоволствие гледам как се събирате да похапвате мръвки и ме е яд че нямам време за подобни организации и срещи в София...
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Искам да изясня нещо. Повечето колеги от нашата група са над средна възраст. Повечето не са компютърни специалисти. Повечето се радват, ако могат да качат снимка или клип във форума. Повечето са ентусиасти. Това, че не са сложили нещо на местото му, не ги прави по-долни, нали. Моля, не убивайте желанието на хората в този форум. Не забравяйте, че има скайп и GSM мрежи. Ние искаме да сме тук. Ако не ни желаете, моля кажете го открито. Благодаря.
                            ПП. Понякога говоря съвсем сериозно........
                            ППП. По предложение на колегата Злой, вече ще си пиша само в "моята" тема. Съжалявам.....
                            Bodo,аз също пиша сериозно в момента.
                            От кротък технически раздел,защо трябва да го обръщаме на пангар за дрязги?Какво значи "ако не ни желаете"?Антагонизъм,наши срещу ваши-какво имаш предвид?
                            Загледай стари теми и тогава млади участници,които са питали как да качат снимки и клипове.Да,точно fanatic ги приемаше и препращаше тук.Никой няма да откаже съдействие,съответния материал да стои на правилното място.След което да усвои материята и да действа сам.
                            Точно младите участиници,които искате да приобщите във вашата регионална група,не е нормално да четат тези постове за "добре дошъл".Не само "зелените" имат задължения и отговорности за мен.Хората с дълго присъствие и принос,също трябва да се чувстват длъжни пред себе си да сплотяват това място,особено след като са казали в прав текст,че искат да са тук и им е приятно да са част от това виртуално общество.
                            Всеки има криви дни,да не ги прехвърляме тук,където сме решили да разпуснем или да си помогнем с техническа информация/това в общ план го пиша/.
                            Прецени...,ако нещо не работи няма как да го има-умира.Форъмът и прилежащите му правила са факт и се разраства...

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                              Колеги, моля пишете в клубната тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=20 ; може да се влезе и през лентата "персонални настройки" > "общност" > "социални групи" > "ФБОК-Варна". Моля не пишете тук, защото дразните други колеги.
                              Точно затова направихме клубната тема, за да си я превръщаме в каквото си искаме.
                              Благодаря
                              Как мога да получа достъп до ФБОК-Варна?Мерси.

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Първоначално публикуван от deny-97 Преглед на мнение
                                Как мога да получа достъп до ФБОК-Варна?Мерси.
                                Като станеш голям и ти ще получиш достъпСега залягай над уроците
                                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X