Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Аз нали ти казах, че го мисля маршрута, ама да няма после оле мале костана!!!
    Това е шегичка, знаете че познавам добре нагласата на групата и трасето ще бъде по вкуса на всички! Пък и аз днес си измих колата!
    Маршрута ще бъде съставен , но има един голяям проблем- в Неделя съм на РАБОТА!!!
    Така че ще трябва да пропусна тази седмица!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Понеже ЕXALIBUR e на работа в неделя ,приемат се всякакви предложения за маршрути или просто място за барбекю.Идеята е да се съберем хора със сходни интереси и сходни автомобили на едно място.Нямаме много време до неделя,а прогнозата за времето се очертава да е добра.

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        И аз няма да мога за тази неделя, неотложен ангажимент.....Поздрави!

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Ясно е,че тази седмица няма да има сбирка.Живот и здраве за другата да се съберем.

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            лошото е,че и аз в неделя съм ангаже
            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Мен днес не ме свърташе на едно място и слязох долу до Шкорпиловци. Както се казва и сам войнът е войн. Всъщност заварих доста колеги там вече да шарят из гората. Беше весело, времето разкошно. Надявам се другата седмица да успеем да се съберем.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Браво,колега, завиждам ти,че си имал време да окаляш Фронтерата.

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Първоначално публикуван от fang Преглед на мнение
                  Мен днес не ме свърташе на едно място и слязох долу до Шкорпиловци. Както се казва и сам войнът е войн. Всъщност заварих доста колеги там вече да шарят из гората. Беше весело, времето разкошно. Надявам се другата седмица да успеем да се съберем.

                  Видяхме те, като мина. Точно приключвахме със скарата. Защо не се обади?
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    А не наливай сол в раната Причината беше един много страшно пилещ звук в дясното ми ухо който звучеше дословно така: "Ама сега айде да не ги притесняваме хората. Не съм облечена за компания ...." Следващия път както се казва.

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Първоначално публикуван от fang Преглед на мнение
                      А не наливай сол в раната Причината беше един много страшно пилещ звук в дясното ми ухо който звучеше дословно така: "Ама сега айде да не ги притесняваме хората. Не съм облечена за компания ...." Следващия път както се казва.
                      Добре сте направили, дето не сте спрели. Там се бяхме събрали само човекоядци и точно дояждахме един едндурист, направил грешката да мине покрай нас и да спре.
                      Обаче поради това оснахаме гладни и запомнихме добре Фронтерата виновна за това....
                      Ще се видим на следващата скара.....
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Първоначално публикуван от fang Преглед на мнение
                        А не наливай сол в раната Причината беше един много страшно пилещ звук в дясното ми ухо който звучеше дословно така: "Ама сега айде да не ги притесняваме хората. Не съм облечена за компания ...." Следващия път както се казва.


                        Ейй това бордовия компютър страшна работа бре
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Скъпи Другари!
                          Утре смятам да пообиколя из района и да подготвя едно леко трасе за Неделя! Ако всичко е наред, тази седмица ще направим разходка! Трасето вероятно няма да е дълго , но надявам се да стане весело! Все пак знам кави са гумите на някои от компанията!
                          Между другото Някой да не се учуди ако му звъня да идва да ме вади от някое дере!!!
                          Ще ви държа в течение!!!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            Скъпи Другари!
                            Утре смятам да пообиколя из района и да подготвя едно леко трасе за Неделя! Ако всичко е наред, тази седмица ще направим разходка! Трасето вероятно няма да е дълго , но надявам се да стане весело! Все пак знам кави са гумите на някои от компанията!
                            Между другото Някой да не се учуди ако му звъня да идва да ме вади от някое дере!!!
                            Ще ви държа в течение!!!
                            В момента в този район са за препоръчване добри гуми, защото по горските пътища са се движили тежки машини на геолозите. И по тази причина в някой локви вече са се завъдили малки китчета. По-добре не тръгвай сам. Не че е нещо много страшно, но все пак.
                            Или ако искаш мога да ти пратя тракове.
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                              В момента в този район са за препоръчване добри гуми, защото по горските пътища са се движили тежки машини на геолозите. И по тази причина в някой локви вече са се завъдили малки китчета. По-добре не тръгвай сам. Не че е нещо много страшно, но все пак.
                              Или ако искаш мога да ти пратя тракове.
                              Ти си човек, чиито съвети винаги ще слушам, защото бойното си кръщене получих от теб , Петьо и Чуров!
                              Но района за който говоря е с.Зорница , живея там и за сега от пешеходните ми обиколки видях , че всичко е почти сухо! Остава да сглобя трасето като го мина и с колата!
                              За съжаление нямам Джи Пи Ес със който да ползвам тракове, но ще имам в предвид предложението ти!
                              Благодаря още веднъж Пърси!!!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                                Ти си човек, чиито съвети винаги ще слушам, защото бойното си кръщене получих от теб , Петьо и Чуров!
                                Но района за който говоря е с.Зорница , живея там и за сега от пешеходните ми обиколки видях , че всичко е почти сухо! Остава да сглобя трасето като го мина и с колата!
                                За съжаление нямам Джи Пи Ес със който да ползвам тракове, но ще имам в предвид предложението ти!
                                Благодаря още веднъж Пърси!!!
                                Мишо не забравяй че утре ще гледаме една Фронтера да не те търся из горите
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X