Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Малко и от мен
    Прикачени файлове
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Съжалявам, че не можах да присъствам, но малко бях дежурен.....Между другото откъде влизате към Паша дере - откъм помпената станция ли, защото през Родни балкани няма как да влезнете......или има и друг път....

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        и аз бях там, и аз приказвах. Беше ми приятно.
        Bertone freeclimber 1.8 115hp

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Дано другият път и дълбок сняг да има...
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Поздравявам ви за поредната приятна среща и разходка.Тъй като съм бил във вашата компания знам,че при вас е весело.Ще живеете по 100 години по този начин.Лятото ако съм здрав,ще се радвам да пробвам от традиционната ви скара.Наздраве варненски Фронтераджии.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
              Съжалявам, че не можах да присъствам, но малко бях дежурен.....Между другото откъде влизате към Паша дере - откъм помпената станция ли, защото през Родни балкани няма как да влезнете......или има и друг път....
              В случая бяхме край Осеново.
              Jeep Гранд Чероки 3.1

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Малко въпросче банкета преди или след прехода беше че като гледам снимките маи не е имало много калчица.Смятам следващия път ако сте около нашата мера да се присъединя.А относно софрата съм сигурен че не сте ни изложили
                [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                  В случая бяхме край Осеново.
                  Разбрах за Осеново, просто питах за Паша Дере......откъде по дяволите влизат цивилните там защото всяко лято си имаме главоболия с разни туристи, които скитат из гората.......та затова ме интересуваше колко пътя има за местността. На следващата сбирка ще се опитам да присъствам.......дано не е в събота.

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                    Разбрах за Осеново, просто питах за Паша Дере......откъде по дяволите влизат цивилните там защото всяко лято си имаме главоболия с разни туристи, които скитат из гората.......та затова ме интересуваше колко пътя има за местността. На следващата сбирка ще се опитам да присъствам.......дано не е в събота.
                    Има няколко пътя до Паша Дере. По някой от тях дори лека кола може да мине. Най-южния минава покрай оградата на поделението
                    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                    NULLA TENACI INVIA EST VIA

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                      Има няколко пътя до Паша Дере. По някой от тях дори лека кола може да мине. Най-южния минава покрай оградата на поделението
                      Най-южния минава през военната зона колега, познавам го отлично. Там само с УАЗ, 157 и 131 може да се слезне до плажа. Явно наистина са доста пътищата...Благодаря за отговора.

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        има има ,и още един които кара фронтера 0899445494

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Тъй и тъй се поздравяваме във форума,защо не направим една среща за начало на годината.Ако сте съгласни,давайте предложения къде и кога.

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Здравейте . Какво стана със сбирката ?

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Пичове,какво стана със сбирките ?Изгубихте се нещо.
                              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Тъй тъй, скоро се изпролетява - време е за скарите... давайте оферти
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X