Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    На мен пък ми протече задния чисто нов семеринг на коляновия вал . Скоростите са долу и дано утре всичко е по местата си.
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
      С тая разлика във височината на гумите нормално да са му по бавни бавните.
      Тя мойта е пълен "сбирток",тук можеш да видиш какво съм и правил.: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=144344

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Днес я продадох... Със смесени чувства. Пожелавам безаварийно шофиране на новия собственик, а аз съм във форума "Какъв джип да си купя".
        Nissan Pathfinder 4.0L

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
          Днес я продадох... Със смесени чувства. Пожелавам безаварийно шофиране на новия собственик, а аз съм във форума "Какъв джип да си купя".
          G класа

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
            G класа
            Г добре ама 80та година са по 5000лв.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              И бая ще трябва да инвестираш допълнително докато проходи ...
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                А пък аз не правя нищо по моята фронтера ,само си я карам.
                Леле ,човек да не се похвали.След новогодишно смених три бързи карета и висящ лагер.
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  И аз на 31 декември се похвалих на мойте приятели че вече една година не съм правил нищо по колата освен обсужване (масло и филтри),и на 1 януари запалих джипката(Фронтера 2.5 ТДС) и реших да покарам малко,но първо се одбих до най близкия магазин за цигари.След като спрях пред магазина преди да огасия чух странен шум.Шумът беше същия когато изляза на асвалт след каране на кал.Излязох от колата вдигнах капака и видях как хвърчат парчета гума от пистовия ремък и по надоло видях оптяжната ролка койято се беше посукала на една страна.Оказасе че оптегача на ролката е счупен(амортисъорче)Този оптегач се оказа голям проблем,неможах да намеря никаде званях каде ли не и нямааа.Направих си нова втулка от фосфорен бронз и зглубих всичко но не знам колко ще изкара.Ако някой знае от каде мога да си купя оптегача моля да ми пише.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Незнам как го правите това по една година да не си пипате колите, аз 2 месеца нищо да не правя ще се похваля.
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                      Незнам как го правите това по една година да не си пипате колите, аз 2 месеца нищо да не правя ще се похваля.
                      Aха.Караме ги само събота и неделя.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                        Aха.Караме ги само събота и неделя.
                        Ми то и аз крам само събота и неделя по разходки , дори не съм крал джипа откак му сложих новите шатнири.
                        Николай Георгиев 0+
                        тел.0887357722

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Колеги от известно време нещо ме мъчи.Джипката пали и заработва двигателя добре но понякога при запалване има едно отвратително чукане за около 4-минути след това работи добре.Смених горивен филтър понеже се надявах че е от него но не е.Сега си мисля че може да е разпръсквач.Някой има ли идея.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Видях по нагоре че си с 2.5 ВМ . Може да е някоя дюза както си написъл.
                            Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 12-01-14, 20:19.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              А на мен ми прилича на някой повдигач на клапаните . Обикновено те чукат като запалиш и след това (зависи колко е заминал) утихват като се напълни хубаво с масло . Това ще проличи след като отвориш капака на клапаните и провериш един по един,не е проблем да смениш само него .
                              Напред и нагоре
                              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                              0886769809-Юлиян
                              kiko00@abv.bg

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Аз продадох старата кола и сеа съм само с джипка. 4 месеца - 4000км. Малко е за мен по принцип, защото старата кола карах в пръвите 2. За сега само возията ме мъчи. Другата мъчнотия отстраних със слагане на парктроник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X