Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Лаптопът ми трябваше, че днес все пак се водех на работа. Та ако някой ме потърси, да съм наличен.
    К'ви блокажи бре? Нали преди години Ники каза, че моята нямала ЛСД?
    Ако има нещо ново, ще се похваля

    П.П. Нищо не остава скрито, ей!
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Лаптопът ми трябваше, че днес все пак се водех на работа. Та ако някой ме потърси, да съм наличен.
      К'ви блокажи бре? Нали преди години Ники каза, че моята нямала ЛСД?
      Ако има нещо ново, ще се похваля

      П.П. Нищо не остава скрито, ей!
      И аз искам такава работа, относно блокажа друг диф ли ще слагаш?, п.с. Алекс виждам че си сменил сега снимката на профила си, много сте готини

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Монтиране на нови гуми ,амортесьори и биалетки .
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0767.jpg
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:5564241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0765.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5564243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0770.jpg
Прегледи:2
Размер:135.1 КБ
ID:5564244
        Вече порасна и е със самочувствие утре има още малко и ще сложа снимки на крания резултат.
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Днес си взех удължените с 5 см амортисьори - вече 40/60 см.
          Феноменална е неспособността на руснаците да произведат нещо, което не започне да ръждясва още в магазина.
          Така изглеждаха амортисьорите ми само след година и половина употреба. Слава богу поне работят.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_130556.jpg
Прегледи:1
Размер:91.8 КБ
ID:5564401

          Реших, че така ръждиви ме е срам да ги монтирам обратно на Фронтерата, извадих виброшлайфа и ги подкарах.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_135751.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5564403

          Боядисах ги със сребърен феролит - евтин, пази от корозия и седи прилично.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_142104.jpg
Прегледи:1
Размер:86.5 КБ
ID:5564404

          Минах ги 2 ръце и ги оставих цял следобед на слънчеви бани.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140216_142926.jpg
Прегледи:1
Размер:82.9 КБ
ID:5564406

          Като взе да се поскрива вече слънцето, ги монтирах.
          Сега остава само да навия малко торсионите, за да вдигне малко предницата.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Искам да попитам alexfield колко е между болтовото разстояние на обеците?

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от mitkoo_a91 Преглед на мнение
              Искам да попитам alexfield колко е между болтовото разстояние на обеците?
              Точно 20см.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Това което направих днес не е точно ПО фронтерата,ама мисля че се вписва в темата- Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3247.jpg
Прегледи:1
Размер:215.9 КБ
ID:5564983 Серифициран колан 8,5 метра плюс шегели. Колана не е нов ,но е в отлично здраве-без скъсано и протрито. А цената му...кажи речи колкото на две илиенски коланчета. Ако някой има интерес да драсне едно лично-човека има още

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Днес реших да намеря място на пожарогасителя че постоянно ми се мандархерца из багажника, реших да го закрепя към едната задна тръба като направих колан със щипка и да мога не дай си Боже при нужда да го извадя с едно натискане на щипката, направих проба и за 3 секунди извадих пожарогасителя

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:180220142274.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5565056

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                    Това което направих днес не е точно ПО фронтерата,ама мисля че се вписва в темата- [ATTACH=CONFIG]684506[/ATTACH] Серифициран колан 8,5 метра плюс шегели. Колана не е нов ,но е в отлично здраве-без скъсано и протрито. А цената му...кажи речи колкото на две илиенски коланчета. Ако някой има интерес да драсне едно лично-човека има още
                    Въпросния колан динамичен ли е или статичен?

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Статичен....

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                        Статичен....
                        Търся по принцип динамично въже-колан, че съм виждал какви поразии прави статичен колан при рязко издърпване...

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          че съм виждал какви поразии прави статичен колан при рязко издърпване...
                          А ако знаеш динамичния какви поразии прави,леле-мале.По-добре да ги не ползваш-и двата вида са опасни,ако не внимаваш.

                          п.п.По горе Янчо си е купил колан.Аз втора употреба таквоз нещо не бих си купил.И шегелчетата малеят нещо.А те са по-опасни от коланите и въжетата.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            А знаеш ли какви поразии прави динамично въже при скъсване.. https://www.youtube.com/watch?v=w4-z...ature=youtu.be (след 19 та минута).Аз видях с очите си и честно казано бих прежалил куката за теглене на фронтерата Динамични въжета има в рея мп (Use google ) и в оверком (пак гуглето)

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Илиика шегелите са 3.25т от сериозен магазин (да ни праа риклама) По големите имат проблем с дупките на фронти. Струва ми се че първото скъсано ще е ухото на фронтерата. ПС единия шегел наистина е по-малък,ама той ми е за вектрата....

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                                А знаеш ли какви поразии прави динамично въже при скъсване.. https://www.youtube.com/watch?v=w4-z...ature=youtu.be (след 19 та минута).Аз видях с очите си и честно казано бих прежалил куката за теглене на фронтерата Динамични въжета има в рея мп (Use google ) и в оверком (пак гуглето)
                                Ужас, както се казва наистина трябва да се преценява според обстоятелствата с какво въже и с какви усилия да се тегли безопасно, но това вече е за другата тема която я чета активно сега:
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=12034

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X