Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    Това е някаква каръщина , не е истина просто, от прегряване ли е и ако да не си ли забелязал покачването на температурата...
    Няма прегряване, хванах го при първите симптоми. Предполагам дефектна гарнитура, тече през нея навън антифриз. 700 лв. за 20 000 км. ми се струва доста
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      От едно и също място ли тръгва?
      Ако често се случва, проверявал ли си глава, блок.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        От едно и също място ли тръгва?
        Ако често се случва, проверявал ли си глава, блок.
        Не е от едно и също, предния път беше по-малко и на друго място. Не е прегрявала никога в червената зона, предния път просто много шаваше температурата и надуваше тръбите и губеше антифриз през мотора. Сега тече направо на вън и не може да вдигне налягане в системата
        Главата е основно ревизирана и шлайфана и снимана и т.н.
        Може би грешката беше че не я претегнахме но на някой гарнитури това не е необходимо... не знам къде е проблема
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          .....
          Може би грешката беше че не я претегнахме но на някой гарнитури това не е необходимо... не знам къде е проблема
          На някои - може би , но очевидно на тази претягането е било необходимо.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            ....Може би грешката беше че не я претегнахме но на някой гарнитури това не е необходимо... не знам къде е проблема
            А тази гарнитура такава ли е?

            Впрочем аз за първи път чувам за такава!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              А тази гарнитура такава ли е?

              Впрочем аз за първи път чувам за такава!
              И аз разбрах миналата година че има. Пише си отзад на пакета с колко килограма и как се затяга и след колко км. дали налага донатягане.
              Днес поръчах GM за оригинално вграждане от Унгария
              ще видим какво ще стане с нея....
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Божко преди малко ти видях гарнитурата направо се е сцепила, или е дефектна или е ментак на нея пише Виктор Рейнц ама каде е направена божа работа . Иначе главата и блока ти изглеждат добре.
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                  Божко преди малко ти видях гарнитурата направо се е сцепила, или е дефектна или е ментак на нея пише Виктор Рейнц ама каде е направена божа работа . Иначе главата и блока ти изглеждат добре.
                  И мен ми се стори странно как ми я продадоха завита в стреч фолио на изрезка от картон но уж от там от където я купих купуваме от години и не е имало проблеми. Голям кенеф излезе. Дано с новата всичко е наред.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Не ми се ще да давам акъл,но проверете и блока за челни кривини.Натягането съм го правил винаги на два режима студен и топъл,така го дават открай време на най-капризните мотори/имах дизел с 26 болта на главата/ и дизели и бензини,стар американски метод,с препиване на клапани ,ако са реглажни.Успех!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Вчера стартера рече, ЦЪ . След един ден изпълнен с псувни, нов шалтер и 35лв по-малко, вече всичко е ОК.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Днес пристигна гарнитурата произведена в Германия отдавна не съм виждал такава стока. Утре ще видим блока и болтовете и надявам се събираме.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Могат ли да се натикат 235/85/16 във Фронтера А без рязане и на стандартните стокови джанти?
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            Могат ли да се натикат 235/85/16 във Фронтера А без рязане и на стандартните стокови джанти?
                            265/70/16 леко опират при завой/пълен/, а тези са по-големи с почти 30 мм.
                            ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                            Grand Cherokee 2.7
                            GSM 0888148630

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              По голями но по тесни , на Фронтера А стават все пак са 32ки а 31 е стандартна.
                              Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 20-01-15, 14:20.
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                В смисъл отзaд с подложките и отпред нa мaкс торсионите.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X