Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Аз пък направих профилактика на стартера, почистване, нови четки и един пластмасов ринг /не се сещам как се казваше/ в него се въртят 3 зъбни колелца, че беше пукнат и сега пеееееееем. Хубав ден!

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
      Аз пък направих профилактика на стартера, почистване, нови четки и един пластмасов ринг /не се сещам как се казваше/ в него се въртят 3 зъбни колелца, че беше пукнат и сега пеееееееем. Хубав ден!
      Е как се казваше стартерен редуктор как!Малко хубава гресчица зложи ли на редукторчето?
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        пеееееееем

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Здравейте колеги търся две дръжки за тавана за фронтера А дълга нещо може ли да се намери

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Може колега, в раздел продавам има няколко фронтери на части http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=189507 тази е съвсем нова.
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Здравейте! Някой знае ли с какви гайки се стягат железните джанти на фронтера понеже се сдобих с оригинални тасчета (капачки) и гайките за летите джанти не минават през капачките ето и снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0104.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5621711 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0105.jpg
Прегледи:2
Размер:71.2 КБ
ID:5621712 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0106.jpg
Прегледи:2
Размер:79.0 КБ
ID:5621713 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0107.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5621714

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Конуса на гайките не минава ли през капачките ?
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Не минава. Сигурно трябва да е нещо с по-малък конус който да минава през капачките и с ръб след него за да ги държи да не паднат. Намерих само тази снимка тук от една стара обява Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010069.jpg
Прегледи:4
Размер:144.8 КБ
ID:5621758

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Аз съм с Б и при мен гайките са по-дълги с два конуса и има пружини-шайби които обират хлабините . Всъщност второто не е конус а пръстен

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от mi6emorkov Преглед на мнение
                      Аз съм с Б и при мен гайките са по-дълги с два конуса и има пружини-шайби които обират хлабините . Всъщност второто не е конус а пръстен
                      Знаеш ли от къде мога да намеря такива, защото купих едни от продавалника продавача ми обясняваше, че ставали ама са със същия конус като за летите джанти и пак не стават ето тези са Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0164.jpg
Прегледи:1
Размер:54.4 КБ
ID:5624016 щото ако ги натегна ще спукат капачката Моята е Фронтера А 94г
                      Последно редактирано от drakon27; 19-11-14, 11:57. Причина: добавяне

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Карам си днес,тръгвам да спирам-йок спирачки.Педала удари пода със страшна сила. Не успях да се шибна в нищо.Задно дясно колело-цалото мазно.Леко до нас,разглобяване и ужас-едната накладка я нямаше.Как е станало си нямам никаква идея.Утре комплект накладки и всички гумички по цилиндърчето.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Мaй цилиндърчетaтa не сa скъпи,щото стaрото имa някaкво износвaне в зонaтa нa рaботa и новите гумички може дa не ти свършaт рaботa,помисли си,дa не си отвориш двойнa рaботa.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Карам си днес,тръгвам да спирам-йок спирачки.Педала удари пода със страшна сила. Не успях да се шибна в нищо.Задно дясно колело-цалото мазно.Леко до нас,разглобяване и ужас-едната накладка я нямаше.Как е станало си нямам никаква идея.Утре комплект накладки и всички гумички по цилиндърчето.
                            Бил е малкия дявол, добре че не ти се е случило например при спускане от прохода Шипка...

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              Мaй цилиндърчетaтa не сa скъпи,щото стaрото имa някaкво износвaне в зонaтa нa рaботa и новите гумички може дa не ти свършaт рaботa,помисли си,дa не си отвориш двойнa рaботa.
                              Тои е с дискове отзад
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Е щом е с дискове добре поне е имал ръчна а защо пък не му е светнала лампата за нивото на течноста?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X