Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    Иначе благодаря за съвета!Имам си едно на ум но и без това за сега няма да я вкарвам в "бой" защото преди да я поставя гумите ми леко закачаха при завой ...а сега от тежината явно почнаха и при рязко спиране да закачат така че ще трябва и допълнителните 5см лифт да получи като подарък така че за сега си е добре!А като влезе в гората и има някакви забележки ще си ги правя на прима виста!

    Позрави!
    Каза и го направи, честито!
    Вие с Ники двамата, обаче, за да стигнете Евгени Турбото ще трябва да забодете по едно гребло отпред и даже по един двигател с повечко цилиндри.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Привет колеги, след месечно сватбено пътешествие вече съм на линия, сега ще ви постна наша нощна снимка от сватбата ни със фронти

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SnimkaSvatbata.jpg
Прегледи:1
Размер:35.4 КБ
ID:5606274

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Уникална снимка,браво.Темата може да се прекръсти на"Кой какво направи ВЪВ Фронтерата"

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Снимката е страхотна,браво на оператора.
          ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
          ТЕЛ;0876228770

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Да. Браво на оператора и честито на Павката ! Да сте живи и здрави !
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Браво на фотографа, внедрил е малко осветление във Фронти за да ви светне и разбира се поздрави за случката!
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Някой има ли задна дясна дръжка за врата, външна?
                От Б дали става на А?
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  От Б дали става на А?
                  Става. Слагал съм точно от "Б" на задната врата. Само цвета да улучиш, инак подобен спрей и е ток.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от STROIL Преглед на мнение
                    Става. Слагал съм точно от "Б" на задната врата. Само цвета да улучиш, инак подобен спрей и е ток.
                    Ще я боядисам. Благодарско!
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
                      Уникална снимка,браво.Темата може да се прекръсти на"Кой какво направи ВЪВ Фронтерата"
                      Първоначално публикуван от Данаил Андреев Преглед на мнение
                      Снимката е страхотна,браво на оператора.
                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Да. Браво на оператора и честито на Павката ! Да сте живи и здрави !
                      Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                      Браво на фотографа, внедрил е малко осветление във Фронти за да ви светне и разбира се поздрави за случката!
                      Благодаря Ви, за пожеланията колеги! Ще похваля фотографката

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Явно са модерни тия снимки. Обаче на Павката е по хубава-има Фронтера на неяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1409038247086.jpg
Прегледи:1
Размер:46.9 КБ
ID:5607362

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                          Много ми харесва друг твой аксесоар,багажника на тавана.Това сам ли го сглобява/приспособява и ако да снимай моля те захващането ?
                          Историята на багажника е дълга!!!Първо беше купен един готов който мислех с леки кореции да се присади....но чисто визуално не ми хареса как седи и са започна с доработките който
                          в краина сметка се оказа че е трябвало да си купя тръби и да си сглобя един нов(по евтино би излязло) но тогава просто исках по бързо да го направя!Захващането е с скоби от гърнета + щилка 10мм.
                          ето и няколко снимки :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00509.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5607399Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00510.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5607400Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00511.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5607401
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Аз днес си направих разширители че нещо ми писна да си пазя дрехите и ръцете от случайна кал докато ми е отворен прозореца.Използвах ПВЦ плоскост вместо гума защото това имах под ръка!
                            Ето го резултата:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00508.jpg
Прегледи:1
Размер:169.4 КБ
ID:5607402Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00507.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5607403Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00506.jpg
Прегледи:1
Размер:144.9 КБ
ID:5607404
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                              Явно са модерни тия снимки. Обаче на Павката е по хубава-има Фронтера на нея[ATTACH]735340[/ATTACH]
                              Модерни или не на мен много ми харесват!Разбирасе че на Павката е по хубава.
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Браво! На вид го докарват като гумените. Дано и се окажат здрави.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X