Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми парно

    Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
    можеш ли поне кат. номер да ми кажеш,защото в тоя сайт не мога да се оправя,да не говорим,че категория радиатори парно изобщо не виждам

    Всъщност открих,но не знам кой е,тъй като само номер дават. http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCar&id=54526

    другите варианти http://avtoradiatori.bg/Radiator-za-...33099m883.html

    http://www.autopower.bg/%D1%80%D0%B0...i16107068.html

    И като ми показа този,който е за 330 лв.... 3 лв. не бих дал за него
    Провери и в BNR
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • От: Проблеми парно

      Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
      Провери и в BNR
      Това е другата фирма! Каталожен номер незнам.аз ги гредах като модели.доколкото видях бяха двата.този като твоя и другия беше този който на мен ми трябва но тои се различава доста от твоя. (Тъбичките са отделно и се захващат с 4 винтчета).
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: Проблеми парно

        http://www.autopower.bg/%D1%80%D0%B0...i16107068.html

        Този поръчах,утре ще видя дали става
        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
        feikot@abv.bg
        Обратно дороги - НЕТ !

        Коментар


        • От: Проблеми парно

          Днес го взех и става,не изглежда много добре и е доста лекичко,ама...поне не е 330 лв. по принцип вашите и те ли бяха като бронзирани с бронз за печка на дърва (и като ония дето го дишат),защото не ми изглеждаше много надеждно...
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • От: Проблеми парно

            Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
            Днес го взех и става,не изглежда много добре и е доста лекичко,ама...поне не е 330 лв. по принцип вашите и те ли бяха като бронзирани с бронз за печка на дърва (и като ония дето го дишат),защото не ми изглеждаше много надеждно...
            Когато купувах радиаторче за парното, успях да намеря истински меден и тежък за 250лв. Само как грее като в сауна става, просто трябва да се търси много по магазините.

            Коментар


            • От: Проблеми парно

              Колега не го мисли много!Ако почнеш много да го мислиш ще те заболи глава!Ясно е че за тези пари няма да е нещо кой знае какво!Всички се справяме спрямо финансовия фактор!Ако почнем да изпадаме в подробности доближаващи се до оригиналните части е ясно че и парите няма да са тези!И аз карам с воден радиатор който няма нищо общо нито с визията нито с тежината на стария но си върши работата!Така че слагаи и си карай джипчето без много да го мислиш!Да има известни рискове но ако почнем да ги мислим трябва да си вдигмен джпките на трупчета и да почнем да събираме МНОГО пари за ОРИГИНАЛНИ резервни части.
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • От: Проблеми парно

                Не се побърквам по тия неща,никак даже не е кайен все пак,а и така или иначе разлика между това и онова за 330 лв. нямаше НИКАКВА,така че имам още една смяна на радиатор в тия 330 лв. докато изравня САМО цената на радиаторчето. В понеделник я взимам
                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                feikot@abv.bg
                Обратно дороги - НЕТ !

                Коментар


                • От: Проблеми парно

                  Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                  Не се побърквам по тия неща,никак даже не е кайен все пак,а и така или иначе разлика между това и онова за 330 лв. нямаше НИКАКВА,така че имам още една смяна на радиатор в тия 330 лв. докато изравня САМО цената на радиаторчето. В понеделник я взимам

                  Абе незнам колко смени имаш но при мен сметките излизат че за воден радиатор ми искаха 750лв. и с отсъпката го взимах на 490лв на старата ми Фронтерка КБ.Сега на тази ги плащам 170-180лв с отсъката така се падат 2 пъти и нещо да си го сменявам.За парното пък ако бях с такова като твойто за 330 лв можех 6 пъти да го сменям но мойто се оказа че дори с отсъпките идва на тройна цена от твойто.Такка че взимай си джипчето и му се радвай и дано китайчето повече да нети дава ядове.
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Проблеми парно

                    Здравейте, имам проблем с парното (Паджеро 2.....Явно нещо се е задръстило с годинките защото духа, но мноого слабо...Та ако можете да ми кажете откъде да намеря такова за смяна или въобще към кого да се обърна....

                    Коментар


                    • От: Проблеми парно

                      Мога да ти кажа за Опел Фронтера.Ако знаеш дали са съвместими.

                      Коментар


                      • От: Проблеми парно

                        Първоначално публикуван от xwildbg Преглед на мнение
                        Здравейте, имам проблем с парното (Паджеро 2.....Явно нещо се е задръстило с годинките защото духа, но мноого слабо...Та ако можете да ми кажете откъде да намеря такова за смяна или въобще към кого да се обърна....
                        Еми първо промии добре радиаторчето, после напълни системата и тествай. Чак тогава ако няма промяна мисли за смяна.
                        ОФА КБ X20SE + метан

                        Коментар


                        • От: Проблеми парно

                          Колеги , моля ви някой за Русе ако може да ме насочи към майстор за парното , нямам хубаво парно отдавна , а сега и протече на пасажерското място. Страх ме е сам да свалям таблото , защото веднъж на един пасат така си прецакаха клапите нещо.
                          Благодаря!

                          Коментар


                          • От: Проблеми парно

                            Здравейте! И аз да се похваля вече с топла Фронтера! След като намръзнах порядъчно и единствения майстор , който намерих срещу сто лева каза - Обади се другата седмица , и че щял да ми източи фреона на климатика. Събрах смелост една гидория и най-дебелите си дрехи и за 3-дни по 2 часа на ден долу горе щото нямам гараж и бачкай навън , успях да си сменя тадиаторчето на парното и сега ми е топло! Много съм доволен миналата зима като знам как мръзнех и къв зор докато размразя стъклата. Благодаря много на kuzdov за описанието , следвах неговата инструкция и нещата се получиха. Е аз махнах малко повече неща , останах ми 4-5 винта, но като цяло съм доволен от резултата . Сложих ново китайско , алуминиево тадиаторчето за 43лв. на ITN. Сигурно медното ще топлоотдава по-добре но там е много голяма цифра , а не ми се рискуваше с ремонт на старото. Пазя го и ако намеря някой който кадърни да го залепи може да го върна
                            Остана ми шибания проблем с термостата , мамка му за една година 4-ти термостат сменям и не ще и не ще да загрява . Мноооого бавно вдига температура и като тръгна на дълго и изстива. Най тъпото е че термостата не можеш да го върнеш защото вече си го монтирал когато разбереш че не работи.

                            Коментар


                            • От: Проблеми парно

                              Не се надявай много да ти топли алуминиевото радиаторче. И аз си смених мойто с такова. Просто не е много студено!

                              Коментар


                              • От: Проблеми парно

                                Мда но е по добро от старото ремонтирано от некъдърници а относно термостата оргинален от опел кара един месец смениха го с друг но пак не е на 90 градуса

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X