Обява

Свий
Няма добавени обяви.

имам проблем с охлаждането

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: имам проблем с охлаждането

    Аз на тия 100% не бих заложил още повече че човека е с чисто нова муфа, чети внимателно !
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      До: имам проблем с охлаждането

      колега що не разглобиш старото виско и не му подложиш гумено парче в средата.като гарнитура ама цяла.втвърдява се на около 80 процента.поне за проба да я пробвериш дали е от нея.

      Коментар


      • #18
        До: имам проблем с охлаждането

        Нова - нова ама защо не зацепва?Пък и като чета разбирам,че колегата е сменил виското с ново.Иначе виждам бивш мой проблем/Нова гарнитура на главата,нова вискомуфа,термостат и всичко е ок/Колега надува ли маркучите?Също да отбележа,че преди тези процедури радиатора ми топлеше само едната половина по вертикал.

        Коментар


        • #19
          До: имам проблем с охлаждането

          някаде във форума бях чел че муфата се пробва с весник. като и подадеш прегънат весника перка та трядва да не спира ада го среже или даго нагъне . опасно е работеще перка да се спира с ръка.

          Коментар


          • #20
            До: имам проблем с охлаждането

            Точно: "Fanatic"го беше описал и не е лошо да му се довериш/мисля,че има опит/,аз още не съм забравил,че и на мен,както и много други колеги от форума ми помогнаха с моите проблеми за което искренно благодаря.Все пак карат джипки от преди аз да взема моята и опита е голяма работа."Не питай старило,а питай патило".....

            Коментар


            • #21
              До: имам проблем с охлаждането

              Здравейте отново колеги!прочетох внимателно вашите препорьки и много ви благодаря!Както Стефнан писа проверих дифузора.Не прилягаше както трябва(ИМАШЕ ЛУФТ 1 ДО 2см).уплатненията почти липсваха.Отидох до атоморгата и купих за 5лв.уплатнения за врати по-точно тези кьм купето.Много лесно и здраво се захващат кьм дифузора.Стана супер.Разгледах BMWто на кумеца ми ими направи впечатление,че диф.покрива перката(има логика),но при мен перката ,не знам по каква причина е извьн дифузора.Направих от алуминиева лента удьлжение на дифузора ,да вкарам перката.Не знам дали идеята е добра,защото не сьм разглеждал други Фронтери,но виското проработи и включи.FANATIK благодаря за предложението!Имам нужда да погледна една наистина поддьржана Фронтера защото мисля и аз мойта да я да я приведа вьв тех. изправност!!!Благодаря на всички,които се отзоваха на помощ!!!

              Коментар


              • #22
                До: имам проблем с охлаждането

                Виж престилката която си направил да е закрепена здраво че да не падне и да не строши вентилатора.
                Последно редактирано от Стефан; 01-09-07, 21:45.

                Коментар


                • #23
                  До: имам проблем с охлаждането

                  Първоначално публикуван от antonov1 Преглед на мнение
                  Здравейте отново колеги!прочетох внимателно вашите препорьки и много ви благодаря!Както Стефнан писа проверих дифузора.Не прилягаше както трябва(ИМАШЕ ЛУФТ 1 ДО 2см).уплатненията почти липсваха.Отидох до атоморгата и купих за 5лв.уплатнения за врати по-точно тези кьм купето.Много лесно и здраво се захващат кьм дифузора.Стана супер.Разгледах BMWто на кумеца ми ими направи впечатление,че диф.покрива перката(има логика),но при мен перката ,не знам по каква причина е извьн дифузора.Направих от алуминиева лента удьлжение на дифузора ,да вкарам перката.Не знам дали идеята е добра,защото не сьм разглеждал други Фронтери,но виското проработи и включи.FANATIK благодаря за предложението!Имам нужда да погледна една наистина поддьржана Фронтера защото мисля и аз мойта да я да я приведа вьв тех. изправност!!!Благодаря на всички,които се отзоваха на помощ!!!
                  Забравил си да провериш най-важното, дали радиатора ти е загрят целия?
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    До: имам проблем с охлаждането

                    Бе, хората рядко мислят за аеродинамика, когато става дума за охлаждане. А между другото, въпросът е крайно сложен. Почти толкова, колкото при двигателите с въздушно охлаждане.

                    Коментар


                    • #25
                      До: имам проблем с охлаждането

                      Занитен много здраво!Но бих искал да видя нещо оригинално!Да знам какво да тьрся или правя.За сега вьрши работа ,но искам да сьм спокоен.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X