Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Парно

    Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
    Благодаря! Темата е полезна и аз лично съм я чел два пъти. Сега я изчетох пак за да не би да съм пропуснал... но никъде не става въпрос за радиаторче от Омега за 80лв.
    да но имаше за 115-140 ако не се лъжа, струва ми се по-евтино от 200 ?
    Все пак не е това темата някой беше правил от вектра ли от калибра ли от омега не помня, не ми се струва че съм задължен да ти го търся или пък да съм 100% точен.
    no signature no problems

    Коментар


    • #47
      От: Парно

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      да но имаше за 115-140 ако не се лъжа, струва ми се по-евтино от 200 ?
      Все пак не е това темата някой беше правил от вектра ли от калибра ли от омега не помня, не ми се струва че съм задължен да ти го търся или пък да съм 100% точен.
      За 115лв. вече няма на сайта на чуждия сайт, от който колегата си е купил. Разбира се, че не си задължен да ми търсиш тема, просто помолих някой, ако си я спомня да постне линк. А дали трябва да си точен с информацията, която споделяш също е твое право. Весели празници!
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • #48
        От: Парно

        Мали и аз отивам май на там за радиаторче, че предната зима по Шипка 2 пъти на ден за 18 дни - общо 36 пъти, сутрин и вечер по веднъж, големи студове брах. Пък и не е малка Фронтера-та дългата база. На другата ми кола минах само с промивка ама не с маркуча от чешмата ами с препарат Антикалц с помоща на малка помпа и разширително казанче. Върти в кръг една и съща течност с малък дебит за да работи течността, 1 л. от която разгражда 100 гр. варовик или гняс. Мисля да го направя тея дни и на фронтерата, че края на месеца пак ще мачкам Шипка всеки ден в продължение на 3 седмици, студентска му работа ..... ни акъл ни образование, едното го няма другото не го дават.

        Коментар


        • #49
          От: Парно

          някой може ли да надникне под капака и да каже маркучите на парното как са варзани. единия излиза от общ троиник с разширителя и изходния маркуч на радиатора. той отгоре или отдоло на радиаторчето на парното влиза. че преднич собственик май ги е омотал. двигателя е ц20не на офа кб спорт(стария мотор).

          Коментар


          • #50
            От: Парно

            Купих Фронтерата с неработещо парно,оказа се ЗАПУШЕНО РАДИАТОРЧЕ,след сменени 2 термостата и разглобено табло!Проблема с радиаторчето реших по следния начин.Сипах в антифриза течност за отпушване на радиатори и покарах около 300км без резултат.След това без да свалям радиаторчето извадих и двата маркуча,който са вързани за него,и на мястото на единия вързах градинския маркуч от чешмата и пуснах със все сила.Около 10-15 секунди излизаше мръсотия,след това тръгна чиста вода.Държах така около 2 минути и спрях чешмата,монтирах си неговите маркучи и втора година вече парното ще ми стопи гумените ботуши като го пусна!!!

            Коментар


            • #51
              От: Парно

              Браво!!!
              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

              Коментар


              • #52
                От: Парно

                Късметлия си... за съжаление повечето с проблеми в радиатора минават по сложната и скъпа процедура със замяната с ново....
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • #53
                  Три дена ровя из форума, търся за термостат, един колега беше сложил в маркуча към радиатора термостат от Рено. Някой сеща ли се коя беше точно темата?
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • #54
                    Дали не беше Ясен, той има фетиш към френските клозети.Иначе модификацията е добра и е особено удачна за автомобили, където термостатът е на нерпилична цена.Звъниш в Старс94 и питаш слагат се на доста модели рено и ги има с много различни температури.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X