Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера за състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фронтера за състезания

    Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
    Браво Кесов.Харесва ми.А колкото до първото пускане на хард е много важно и да я намразиш джипката.Все едно ти е подарък.Газ до ламарината,пък квото сабия покаже.УСПЕХ и стискам палци.
    Благодаря,колега!Ще се постарая,пък каквото стане....

    Коментар


    • От: Фронтера за състезания

      Ето я вече с Каймани.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Фронтера за състезания

        Браво, малко повече инфо наистина ще бъде от полза, а защо не пооряза малко и задните калници много ми стърчи отзад нещо.

        Коментар


        • От: Фронтера за състезания

          Е това е вече работа! ...Поздравления колега и УСПЕХ на състезанието! ....Докажи марката,да започнат повече опели да се подготвят за състезанията!
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • От: Фронтера за състезания

            Брееей, то и фронтерата било джип...

            Майтап разбира се. Адаш, пожелавам ти добро класиране на Приморско, и по-малко да се чупи.
            Ама надали. Както ти казаха-трябва да си я намразил за да се надяваш на класиране. Или да си много голям майстор за да караш бързо, и да не я чупиш.

            Стискам ти палци за Приморско.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Фронтера за състезания

              До сега не е създаден джип, който да не се чупи на състезания. Така че давай смело. Важното е, че имаш мерак и постигаш мечтие си. Всеки от нас поне веднъж си е казал, че: "някой ден като имам пари и аз ще си взема една джипка и ще я направя супер да се пусна да се състезавам с нея". Да ама на много от нас ни истава все още напред във времето този момент. Много ти се радвам и ти пожелавам весело изкарване на състезанието. Направи си кефа.

              Коментар


              • От: Фронтера за състезания

                Здравей колега Кесов,
                с интерес следя тамата от самото начало. Аз лично не си падам по състезания(дори и като зрител),интригува ме техническата част от подготовка на автомобила.
                Знам ,че си вложил много(средства,време,нерви,мерак....) до момента и винаги ще има "ОЩЕ",важното е ти да си удовлетворен!!!
                Радвам се за това което си постигнал.На снимките джипката изглежда много добре!
                Пожелавам ти успех!

                Коментар


                • От: Фронтера за състезания

                  Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                  Ето я вече с Каймани.
                  Не е лошо да и спретнеш един бърз бодилиф от 5см, защото с тия гуми при леко странично препядствие ще направиш беля с калниците (може и с гумите)!
                  Преди няколко години се пуснах в Ботево и при 3см бодилиф опираше а бях с 31 (кумхо).
                  Пиша ти за да не излагаме марката ,а и самият бодилифт става за 1-2часа ако е до 3-4см
                  ето и въпросното състезание
                  http://htftp.offroadsz.com/lubashki7...v s.Botevo.mpg
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Фронтера за състезания

                    За сега мисля,че кайманите няма да опират.Пробвах я какви ходове има-има място до калниците.Ако се окаже,че опират,просто ще изрежа калниците.За да не отварям нова тема,ще ви задам въпрос:някой дърпал ли е колесар от онези с малките гуми?Защото смятам с дългата база да дърпам "малката" от Варна до Приморско именно с такъв колесар.Правя го от една страна да спестя гориво,от друга-да не търкалям Кайманите по асвалт и от друга-да имам с какво да прибера "бегачката" при евентуални поражения.Какви проблеми да очаквам,освен по-ниската скорост,с която ще се движим.

                    Коментар


                    • От: Фронтера за състезания

                      Здравей колега и пак УСПЕХ на състезанието!
                      Преди 3г ходих от София до Капитан Анреево да прибирам едно Паджеро 3.0 V6 дълга база с такъв колесар!....По пътя натам,когато беше празен колесара го обърнах насрани 2 пъти,защото е много е лек и подскача,а и не му бях свикнал....но това не е фатално!....Лошото започна със пристигането!....Качването на този стар тип колесар беше кошнарно! ---трябваше на вдигна Паджерото на 70-80см от земята,за да го кача!....Предполагам,че твоя не е от тези,или поне се надявам!...Когато го качих....изкриви се лоста на който лягат гумите до земята!.----Паджерото се оказа тежко за такъв колесар и се наложи да го прибера на въже!....Надявам се,че твоя е по-сериозен и няма да имаш тези ядове!
                      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                      Коментар


                      • От: Фронтера за състезания

                        Благодаря за пожеланието!Моят колесар е доста масивен,с въртящ се лафет и регулиране на ширината,а колелата са от количките,които пренасят багаж по жп гарите.Просто никога не съм го ползвал,а и приятелят който ми го подари-също.Както и да е,след малко отивам да товаря и ще се разбере.

                        Коментар


                        • От: Фронтера за състезания

                          Ще почна с колесара-не се получи!Качихме "бегачката",тръгнахме,но се почна едно люлеене и клатене,не ти е работа.Пред перспективата да минаваме проход и да се влачим 6-7 часа до Приморско обърнах обратно,разтоварихме се от колесара и на собствен ход за три часа бяхме на събора.Сега за състезанието-участвахме и в трофито,и в траяла,като дори на траяла дадохме по-добро време.Завършихме 12-ти в крайното класиране от общо 24 стартирали джипа,някои от които си бяха суперподготвени.Ще има снимки и клипове,обещавам...

                          Коментар


                          • От: Фронтера за състезания

                            Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                            Ще почна с колесара-не се получи!Качихме "бегачката",тръгнахме,но се почна едно люлеене и клатене,не ти е работа.Пред перспективата да минаваме проход и да се влачим 6-7 часа до Приморско обърнах обратно,разтоварихме се от колесара и на собствен ход за три часа бяхме на събора.Сега за състезанието-участвахме и в трофито,и в траяла,като дори на траяла дадохме по-добро време.Завършихме 12-ти в крайното класиране от общо 24 стартирали джипа,някои от които си бяха суперподготвени.Ще има снимки и клипове,обещавам...
                            Браво.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • От: Фронтера за състезания

                              Поздравления за ентусиазма!
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Фронтера за състезания

                                Браво!!
                                Фронтерата изобщо не е за подценяване!
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X