Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Първоначално публикуван от mitaka9496 Преглед на мнение
    Ще я преместя планката по-ногоре и ще го сложа там и без това искам да слагам лебетка по-доло. Колко тонна лебетка трябва за франтерата за да ми върши работа защото гледам едни евтини но май ще е малка за нея
    За лебедката, ако ще я ползваш рядко без да влизаш нарочно в калта 9500 либри, иначе 12000 либри си е ОК при по-често ползване. Наши колеги към темата търговски партньори, продават съвсем прилични лебедки и на прилични цени. За подробности за лебедка и др., прочети из темите и питай към съответната тема, за да не спамим повече тук

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Благодаря много.

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        Вчера купих Фронтера 2.2 DTI автоматик с чип тунинг от Петрич и я докарах в София. Преди да я платя я тествахме из Беласица и Огражден, за да видим 4X4 и т.н. Всичко си работи но почна да сълзи антифриз от радиатора. Утре ще минавам КАТ за смяна на номера и ще търся нов радиатор. Взехме я от познати, основно е карана в Швейцария и е на 144 00 км (по техните думи).

        По магистралата я натиснах и ми направи впечатление, че понякога вдига оборотите, шуми, а не превкльчва на по-висока предавка...!

        Това притеснително ли е според Вас?

        Благодаря предварително за отговори и мнения!!!

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          Първоначално публикуван от Румен Йорданов Преглед на мнение
          Вчера купих Фронтера 2.2 DTI автоматик с чип тунинг от Петрич и я докарах в София. Преди да я платя я тествахме из Беласица и Огражден, за да видим 4X4 и т.н. Всичко си работи но почна да сълзи антифриз от радиатора. Утре ще минавам КАТ за смяна на номера и ще търся нов радиатор. Взехме я от познати, основно е карана в Швейцария и е на 144 00 км (по техните думи).

          По магистралата я натиснах и ми направи впечатление, че понякога вдига оборотите, шуми, а не превкльчва на по-висока предавка...!

          Това притеснително ли е според Вас?

          Благодаря предварително за отговори и мнения!!!
          Да, започни със смяна на АТФ-а и филтъра.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            Благодаря за съвета! Днес смених радиатора (300 лв., т.е. 230 с отстъпката на майстора от М-комплект).. Остана да сменя дебитомера и да реша за чип тунинга, който е в жабката дали остава...Фронтерата е limited серия с режим за сняг и спорт (каквото и да значи това)...Режим 4/4 също се включва от копче (светва жълто и мига)...Сега качвах една стръмна и кална улица под наблюдението и с инструкциите на един приятел оффроудаджия от форума (кара жълт Тойота Ланд Круизер къса база) и Фронтерката си включва всичко и се усеща осезаемо...

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Дa ти е честитa ,със здрaве дa си я кaрaш и много безaвaрийни километри!Aко кaчиш и некое фото .....,дa видиме мaшинaтa.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Благодаря! Утре съм в КАТ за смяна на талон и преглед, че и там едни тълпи...Ще пусна снимки и чипа ще снимам който предният собственик е сложил в жабката. Сам го е закачил. За 300 евро закупен с 30 коня вдига мощността според него...

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Търсех си 4Х4, за да стигам до по-високи точки в Рила и Пирин от които да си правя преходи по билото, напр. местността Тиха рила, където преди годи се качих лятото с БВМ 3 ка 93 г. без никакви блокажи, а това лято с ДЕУ "Такума", Винтчето, където това лято и есен 3 пъти се нали да качваме (ЛА "Хонда" 1.4 бензин, Волво ХЦ 90 и Тойота Круизер). С последните две в края на октомври, т.е. бяхме последните качили се преди да затворят пътя. Искам да се качвам до хижите "Яворов", "Безбог" и "Беговица", което май не влиза в тежкия оффроуд. Надявам се Фронтерката да ме удовлетвори напълно...
                  И безпроблемно да се качвам за вода до Горна баня, чешма "Хазната", където преди години карах БВМ то като шейна на леда..

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    Колега, да ти е честита. За х. Беговица вече пътя е отремеонтиран и няма да имаш проблеми. А като тръгнеш за нея звънни един телефон ( аз съм от Сандански) 0887253290.

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Мерси, колега! И аз ходя в планината с едни момчета от Сандански (Пепи, Ники Икиев и Жоро от фейсбук групата "Пирин планина - Сандански")....Лятото ще нападаме от Туричка черква и Попина лъка или Мозговишко водохващане...!!!

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Във връзка с гореописаните проблеми в градски условия при топъл двигател Фронтерата почна да влиза в авариен режим...Даваш газ, ръмжи, а не превключва предавки....
                        Четох разни неща в нета и в събота цъфнах в сервиза на Дунев спорт (близо до "Арена армеец"). Смених маслото в скоростите и раздатките, направиха профилактика, смениха сцепен маркуч (общо 602 лв.)....За сега проблемите се решиха...!
                        Уж, единствено там изсмуквали маслото, т.е. подменят цялото...

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          Лека полека започва да придобива вида които искам
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160219_081921.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5703201
                          Nissan Terrano 2.7tdi

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Колеги, не можах да издържа да се "похваля" и на Опел мястото във Форума.

                            Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение

                            На първо място бих искал да споделя, че съм нов във Форума и да благодаря, че го поддържате толкова пълен с всякаква информация. Дълго време търсих джип, който да бъде използван за лов, риболов и достигане до вилата ми в с. Царичина през зимата. След почти шест месечно търсене, обикаляне по обяви и четене във Форума, видях, че един доста изявен и уважаван участник във Форума- Павел Павлов-Павката си е пуснал Фронтерата за продажба. Смело твърдя, че се влюбих в нея от пръв поглед. Още на следващия ден направих обширен оглед и тест драйв по една доста тежка поляна и сделката беше направена. Благодаря на Ники Георгиев (turbo d) за отделеното внимание при огледа и теста на Фронтерата. Всъщност той я караше по поляната с огромните коловози.
                            Фронтерата е КБ, 1994 г. Двигател 2.0, 115 к.с.
                            Джипката е в добро здраве, поне според мен. Разполага с ръчни хъбове АЙСИН, гуми БФГуудрич А/Т 31''. Повдигната е с около 5 см. Липсата на ръжда е нещото, което ме грабна веднага.
                            Прикачвам и снимки. Калните са от днешната първа разходка по поляните в близост до вилата.

                            [ATTACH=CONFIG]864717[/ATTACH]

                            [ATTACH=CONFIG]864720[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]864721[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]864718[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]864721[/ATTACH]

                            Тубата е 20 л. и е сложена за сравнение на височината на праговете.
                            [ATTACH=CONFIG]864723[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]864725[/ATTACH]
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Честито! Взел си си много гледана Фронтера! Със кеф да си я караш!

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Да ви служи много време и безаварийно, гледам направихте и първата разходка в гората

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X