Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Честито и от мен!Само да те радва и никакви ядове да не ти създава!
    Обаче и аз като всички ще ти кажа........разкарай този бризентов чохъл!!!!Само загрозява хубавото джипче!
    Нестава дори за временно.................
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Намерих в продавалницата един калъф, остана да взема заплата и да го купя.

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        Ахааа , значи снимките все пак са си били подредени правилно

        Първоначално публикуван от hankruma Преглед на мнение
        Намерих в продавалницата един калъф, остана да взема заплата и да го купя.
        Сакън ! Колега , Фронтери като твоята - бол . Даже мацките свикнаха и не се обръщат вече.
        Аз обаче такъв брезентов калъф не съм виждал ни тук във Форума , ни по пътищата . Карай си с него , ше избиеш рибата !

        Иначе честито и от мен и да те слуша !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          Точно така, тъкмо ще знаете, че съм аз, като видите такава джипетка на пътя и отвъд пътя

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            Ето:

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Е, това е!Със здраве да я караш!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Сега е по друго . Ново ли е или е запазено?
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Чисто ново за 13 лева за шестнаЙсет цола. Имаше и български за 15, но не беше шаренко, а изцяло черно и не стоеше добре, приличаше на стойка за венци на катафалка.

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    От вчера и аз съм с фронтера! Това е първият ми джип.
                    Модела е интересен - няма резервна гума, има бежов кожен салон и малко екстри.
                    За сега се оказа, че липсват корите отдолу отпред, отзад - също, километража прекъсва, абс - свети, и откъм задната врата бая дрънчи.
                    Въпреки горното, съм доволен - двигателят е добре поддържан и свестен, окачването е добро, няма виене..има фабрично сд., 2003та, 120кс.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fronty.JPG
Прегледи:1
Размер:35.3 КБ
ID:5520072Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fronty 2.JPG
Прегледи:1
Размер:34.4 КБ
ID:5520073

                    Има да ви питам бая, за което ще се извиня предварително, за да не ме набие някой като ме срещне на улицата после.

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Първоначално публикуван от GTipo Преглед на мнение
                      От вчера и аз съм с фронтера! Това е първият ми джип.
                      Модела е интересен - няма резервна гума, има бежов кожен салон и малко екстри.
                      За сега се оказа, че липсват корите отдолу отпред, отзад - също, километража прекъсва, абс - свети, и откъм задната врата бая дрънчи.
                      Въпреки горното, съм доволен - двигателят е добре поддържан и свестен, окачването е добро, няма виене..има фабрично сд., 2003та, 120кс.

                      [ATTACH=CONFIG]629209[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]629210[/ATTACH]

                      Има да ви питам бая, за което ще се извиня предварително, за да не ме набие някой като ме срещне на улицата после.

                      Честито колега!Много безаварийни км. с новата придобивка!
                      Ех че салон има бееееее....красавица!
                      Километража се оправя с презапояване ( има си цяла тема по въпроса НАМЕРИ Я ) но не е болка за умиране.
                      За ABS ще трябва да си търсиш лек но повярваи ми тук ще намериш.
                      За дрънченето от задната врата......ще свикнеш. Карам марката почти 10 години и каквото и да правя.....дрънкане си има!(Въпреки че при мен това идва от резерваната гума) а при теб липсва :-)
                      За предпазни кори и други части тряба да запомниш едно име Лозан ( в форума е под ник isuzo) Tои е спасението на всеки Фронтераджия.

                      Поздрави и пак честито! И скоро да я видим на живо.

                      П.П. Само едно да ти кажа ако ще имаш нужда от помощ ще е хубаво на профила си да напишеш от къде си за да знаем къде да те упътим!
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Намерих темата, таблото вече работи! От там видях че не работи ABS. Имам си един ELM327, не съвсем случайно, имам и софтуер, та ще го пробвам. И при Лозан ще отида, разбира се, и неговия телефон намерих. За задната врата не може да няма лек - ако трябва до ламарините ще стигна, но ще утихне!
                        Днес купих кори, скоро ще ги слагам, надявам се.

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          Честито, да си я караш безаварийно, при мен пък не ми показва вярно нивото на горивото.

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Задната врата обикновено дрънка от разхлабена стойка за резервната гума.Не точно разхлабена да мърда но достатъчно незатегната за да дрънка от вибрациите.Дано ме разбра че от няколко часа си говоря с чичо Джак и вече ...
                            BMW X6

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Здравейте колеги имах подобен проблем на маверика и при мен се оказа ,че беше необходимо само да притегна винтовете на купето на ключалката. А след, като проблема е се появява без гума може да е подобно, като при мен. Най малкото не караме нови коли а такива на незнайни километри и баири, колкото да се опитват да ни убеждават автождамбазите( то само баба я карала за неделната литургия ).

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                При мен се оказа, че е от заключалките на задните седалки към купето Задната врата няма нищо общо.
                                Навих им по един лейкопласт за да видя, и утихна, по-късно ще слагам по-перманентно решение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X