Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Интересуваше ме, но ще е полезно да го знаем занапред, ограничението е 190см и може би още 2см, ако се изчука замазката
    Ще измеря до горната част на надлъжните фабрични рейки, ама де да дойдат гумите от Германия, че десет дни минаха от поръчката, ма сигурно пътуват с товарен влак
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Ако не е тайна, може ли информация за фирмата доставчик на гуми от Германия. Ще купувам 33" Silverstone и търся добра цена. Предварително благодаря.
      Y260

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
        Ако не е тайна, може ли информация за фирмата доставчик на гуми от Германия. Ще купувам 33" Silverstone и търся добра цена. Предварително благодаря.
        Може, ама пиша на лични, че да не е реклама.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Интересуваше ме, но ще е полезно да го знаем занапред, ограничението е 190см и може би още 2см, ако се изчука замазката
          Гумите пристигнали и монтирани- коренна промяна във возията на парахода-вози БАШ като параход. Измерванията извършени- височина с фабричните рейки- 191 см., дължина с резервната гума -505 см.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Какъв недоносен изрод, изумени хора - пазете си старите машини другари!


            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Извинявам се ако не е правилната тема,но просто не намирам инфо за Patrol GR Y61 4.5 бнзинов,мисля,че редови шестак.Ако може някой да даде инфо ще съм благодарен.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                TB45 е един много добър агрегат. TB48 (4.8 бензин) още по-добър.
                И двата са редови шестаци. Ако сте попаднали на такъв патрул, го купувайте.

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Преди време виждах един такъв,но не знам дали се продаваше.Хвърлил съм око на модела Y61 и чета тук там някое мнение за модела. Патрул 4.5 и 4.8 са доста редки и ако попадна на такъв и ми е по джоба ще го взема със сигурност и няма да го продам никога.Още ме е яд,че преди 5-6 години изпуснах един Y60 TB42, а сега дори не съм виждал такъв.
                  Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    TB48 е наследника на TB45 - т.е. последната 61-ца. По мощен и по студен, ако слушаш австралийците. Пак според тях, щото ние само TB42 сме имали щастието да караме, е много по-добър от TB42 (пък аз като знам той колко хубав мотор е само мога да си представям). Освен всичко останало само TB48 стандартно върви с H260 заден диференциал (защо ли Изобщо Яро е дал най важната информация - намериш ли такъв не му мисли много.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      мм аз без да се чудя от скоро станах собственик на TB42 дълга база 98г И скоро време ще пускам отделна тема за мнение и модификация по машината но на дневен ред е да го подкарам първо понеже са го карали само на газ и е една каша.... да се чудя от къде да го хващам.Иначе да за TB48 спор няма...
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Това от 1998 ще рече,че е с новото купе (Y61) или?
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                          Това от 1998 ще рече,че е с новото купе (Y61) или?
                          НЕ Y60ka след събора ще направя няколко снимки на рейса и ще има много много въпроси
                          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Колеги предстои ми покупка на ПатролGR 3000 куб 160 кон. даите повече инфо за самия двигател че,наистина имам нужда от вашето мнение.

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Здравейте колеги, не знам дали мястото на въпроса ми е тук, ако не е моля да бъда извинен. Та да си дойда на думата, хвърлил съм око на тези 2 машинки
                              %_((^%*$#^&+>>>>>>>.....#%(I&
                              какво ви е мнението на пръв поглед, и какви са тези 2 блокажа където има единия. Ще го ползвам повече в гората и зимата по шосето

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Зимата по шосето е интересно. Два блокажа заводски няма.

                                Обявите ти ги няма щото са забранени - дай примерно само номерата на обявите или нещо подобно.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X