Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Здр колеги нека който знае да сподели с какъв инструмент да си развия пробките на дифовете на патрул у61, вътрешен квадрат? Искам да си проверя маслата, но немога да намеря подходящ ключ. От варна съм ако някой знае от къде да си купя?
    Поздрави
    NISSAN PATROL Y61 ZD30
    HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      С квадрата на гедорето става
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Проверено става...
        NISSAN PATROL Y61 ZD30
        HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Един лаишки въпрос. На у61 2.8 влизат ли джанти 15" ,в смисъл не опират ли супортите.
          ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Краткия отговор е не влизат.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Стават, но с минусово ЕТ.

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Колеги, имам въпрос за охладителната система на ГР у60 и у61. На у60 водата от радиатора влиза от предната част на главата и излиза от страни на главата между 5 и 6-ти цилиндар,от там и не доброто охлаждане на 6-ти цилиндар.На у61 водата влиза от предната част на главата и излиза от задната с което било подобрено охлаждането. Вярно ли е това нещо?

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Поредната легенда. Конструкцията на охлад. система на двата ДВГ е еднаква. Даже имаше случай да монтират глава от у61 на у60 и се усетиха чак когато тръгнаха да монтират капака на главата и някой видя празното място където се монтира вакум помпата на у61. Тоест, до тоя момент всичко беше паснало.
                  Други разлики има, но не са в охл. система.

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Здравейте,Знаещи!Имам проблем със спирачките на Y60.Спира само на предни и то предимно предно ляво.Прочетох раздела за спирачките в ръководството и си мисля,че проблема е някъде в датчика за натоварването или т.н."кантарче".Поиграх си с пружината,в резултат на което почна да ми задържа задно ляво колело.Засега спрях с експериментите,докато с ваша помощ не си изясня ситуацията.Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Здравейте, имам проблем и ви моля за помощ. Купих нисан y61 3.0 di 170 hp 2004 за 1000 км два пъти хвърлям турбина. Въпроса ми е от какво може да е , всичко е проверено. От никъде нищо. Сега ще му махна и катализатора.
                      Моля дайте съвет!??

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Първоначално публикуван от stoyan.stoykov Преглед на мнение
                        Здравейте, имам проблем и ви моля за помощ. Купих нисан y61 3.0 di 170 hp 2004 за 1000 км два пъти хвърлям турбина. Въпроса ми е от какво може да е , всичко е проверено. От никъде нищо. Сега ще му махна и катализатора.
                        Моля дайте съвет!??
                        Смени сервиза.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Първоначално публикуван от stoyan.stoykov Преглед на мнение
                          Здравейте, имам проблем и ви моля за помощ. Купих нисан y61 3.0 di 170 hp 2004 за 1000 км два пъти хвърлям турбина. Въпроса ми е от какво може да е , всичко е проверено. От никъде нищо. Сега ще му махна и катализатора.
                          Моля дайте съвет!??
                          Дай още информация колега. Ако има механично нараняване по турбината като преминало нещо през нея има парчета от нещо в системата. Иначе задължително се промива кулера тръбите и ново масло и филтър карктерна вентилация ( патрула незнам дали има).
                          Land Rover Discovery
                          Където е текло пак ще тече ...

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Някой може ли да ми каже колко е висок къс Y61 с 5см лифт и 33-ки, проблема е, че вратата на гаража ми е 190см, а съм намислил да взема такъв и трябва да знам предварително.
                            Y61

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Няма да влезе!
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
                                Някой може ли да ми каже колко е висок къс Y61 с 5см лифт и 33-ки, проблема е, че вратата на гаража ми е 190см, а съм намислил да взема такъв и трябва да знам предварително.
                                Заради една врата няма да си купиш Патрол ли ? Моят Y60 без багажника е 195 см-това е с 33-ки,3 инча окачване и 5 см бодилифт.Не вярвам Y60 и Y61 да имат някаква съществена разлика във височина.
                                NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                                ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X